Padomi, kā sagatavot sevi un ģimeni aukstajai ziemai

7:36 am by

apavi sievietēm internetāNeizbēgamais ir noticis – ziema pienākusi, pārklājot zemi ar baltu sniega kārtu. Šajā sezonā par mūsu sabiedrotajiem kļūst silti cimdi un cepures, mandarīni, piparkūkas un mīksta sega, zem kuras ieritināties vakaros, lai paskatītos kādu jauku filmu.

Protams, šis laiks mūs mēdz pārsteigt arī ar dažādām ne tik patīkamām lietām – ātri kļūst tumšs, ielas un ceļi mēdz būt slideni, kā arī īpaši jāpiedomā par mājokļa apsildīšanu. Šeit būs vairāki padomi, kas palīdzēs tev un tavai ģimenei sagatavoties ziemai.

Kombinezonu vai bikses un jaku?

Ja tavā ģimenē ir bērns vecumā līdz diviem, trim gadiem, tev noteikti prātā ir ienākusi doma par to, ko labāk iegādāties mazā ķipara ziemas priekiem – viendaļīgo kombinezonu vai jaku un bikses atsevišķi?

Paskatoties uz piedāvājumiem veikalos, redzams, ka domas dalās. Taču, kā atzīst daudzas māmiņas, vieglāk tomēr ir tikt galā ar divdaļīgo komplektu. Kaut vai tā paša iemesla dēļ, ka, ieejot veikalā, lai iegādātos pārtiku, bērnam noteikti būs karsti un viņš ātri sāks kļūt niķīgs.

Izvēloties atsevišķas komplekta daļas, tu jaku bērnam bez problēmām varēsi novilkt, kad vien tas nepieciešams savukārt ar kombinezonu varētu būt daudz grūtāk.

Skatiens ekrānā

Vecāki nereti sūdzas par to, ka viņu bērni lielāko daļu laika pavada, skatoties ekrānā – vai tas būtu telefons, dators, planšete vai kas cits. Tā vietā mammas un tēti vēlētos kaut viņu atvases vairāk nodarbotos ar aktivitātēm svaigā gaisā.

Protams, šis uztraukums ir saprotams. Taču ziemas laikā, biežāk nekā citos gadalaikos, bērni un pusaudži dod priekšroku aktivitātēm iekštelpās, kas nereti ir šī pati sēdēšana pie datora utt.

Lai arī, protams, tas nesaskan ar vecāku vēlmēm, dažkārt vieglāk tomēr ir “norīt krupi” un ļaut savām atvasēm darboties ar datoru, planšeti vai citām ierīcēm… vismaz līdz pavasarim.

Galda spēles

Jā, iespējams, tava ģimene nav iepriekš mēģinājusi kopīgi spēlēt spēles. Taču, tici man, pēc divu animācijas filmu noskatīšanās, šī pavisam noteikti varētu būt laba alternatīva, kas patiks gan lieliem, gan maziem.

Lai palīdzētu izvēlēties spēli, varam ieteikt “Scrabble”, kas ļaus arī attīstīt vārdu krājumu. Savukārt “Monopoly” pašiem mazākajiem palīdzēs iepazīt finanšu pasauli, kā arī, protams, nodrošinās jautrību un ļaus pat pieaugušajiem “iekrist azartā”.

Karsto dzērienu laiks

Ziema nāk kopā ne tikai ar sniegu un aukstumu, bet arī mandarīniem, piparkūkām un dažādiem karstajiem dzērieniem. Pašiem mazākajiem noteikti garšos kakao un karstā šokolāde, kurai var pievienot mazos zefīriņus savukārt lielākiem gardummīļiem patiks upeņu dzērieni un arī karstvīns, kas ir šīs sezonas aktualitāte.

Ģērbies atbilstoši laika apstākļiem

Tu bieži sūdzies par to, ka tev nepatīk doties ārā, lai izbaudītu ziemas priekus kopā ar bērniem? Iespējams, pie vainas ir tavi puszābaciņi un auduma mētelis, kas ātri vien kļūst slapjš un tu jau pēc 10 minūtēm vēlies doties atpakaļ siltā istabā. Ziemas laikā ir jāģērbjas atbilstoši gaisa temperatūrai.

Kur meklēt zābakus? Daudzas dāmas izvēlas iepirkšanos tiešsaistē, uzskatot, ka apavi sievietēm internetā ir pieejami krietni plašākā klāstā. Arī arvien vairāk vīriešu sāk izmantot interneta veikalu sniegtās iespējas.

Protams, vienmēr ir iespēja doties uz tradicionālajiem veikaliem. Taču atceries – izvēlies laika apstākļiem atbilstošus apavus.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Share This