Padomi, kas palīdzēs gudrāk tērēt naudu ceļojumā

12:10 pm by

ātrie kredītiDodoties ceļojumā ikviens no mums ņem līdzi noteiktu naudas summu, ko tērēt gan pārtikas iegādei, gan dzīvošanai, gan arī izklaidēm un suvenīriem. Protams, ikviens no mums vēlas ceļojuma laikā gūt pēc iespējas vairāk lielisku emociju un izbaudīt visas valsts piedāvātās izklaides. Ir vairāki padomi, kas Tev varētu ļaut ietaupīt naudas līdzekļus, dodoties uz kādu valsti.

Pats svarīgākais no paša sākuma ir saprast, cik lēta vai tieši pretēji dārga ir dzīve konkrētajā valstī. Piemēram, ļoti liela daļa latviešu nedodas uz Skandināvijas valstīm tā iemesla dēļ, ka biļetes uz šo valsti ir samērā lētas, tomēr dzīvošana šajās valstīs ir ļoti dārga. Ļoti svarīgi ir saprast, cik konkrētajā valstī maksā sabiedriskais transports, kādas ir viesnīcu cenas, pārtikas izmaksas, un tikai tad vari sākt plānot savus tēriņus. Daudziem cilvēkiem šādās situācijās liekas pievilcīgi ātrie kredīti, jo pēc mēneša nepieciešamo naudas summu ir iespējams atgriezt.

Ja vēlies ietaupīt ceļojuma laikā, tad vari izmantot nevis viesnīcu pakalpojumus, bet gan dažādas citas naktsmājas iespējas. Ikvienam ir iespējams gan palikt pie vietējiem par noteiktu naudas summu, kā arī ir iespējams izmantot koučsērfinga vietni, tādā veidā Tev nebūs jāmaksā par naktsmājām. Protams, viss atkarīgs no cilvēka tipa, kā arī cilvēku skaita, kas dodas ceļojumā. Ja neesi pieradis palikt pa nakti pie svešiem cilvēkiem, tad Tev vispiemērotākās būs tieši viesnīcas. Savukārt, ja esi atvērts jauniem piedzīvojumiem, tad vari izmantot piedāvātās alternatīvas.

Noteikti noskaidro, kurās vietās konkrētajā valstī ir visizdevīgāk paēst. Atbraucot uz kādu pilsētu, iedomājies par Rīgu. Ēstuvēs, kas atrodas centra rajonā ir diezgan augstas cenas, tāpēc vislabāk doties ārpus centra, lai varētu ieturēt izdevīgu un gardu maltīti. To pašu principu ievēro arī citās valstīs, jo tas tā darbojas teju visur.

Gadījumā, ja nepieciešams pārvietoties konkrētās pilsētas ietvaros, tad izpēti, kurš transporta veids Tev varētu būt vispiemērotākais. Iespējams, visizdevīgākais variants ir velosipēda noma, kas ļaus par salīdzinoši zemām izmaksām iegūt sev transportlīdzekli uz nepieciešamo laika posmu. Ļoti svarīgi ir arī sastādīt plānu vēl pirms došanās ceļojumā. Tikai tādā veidā Tu varēsi gudri plānot savus izdevumus un neiekulties naudas grūtībās. Protams, ir pieejami dažādi kredīti, kas ļauj aizņemties naudu, lai varētu piepildīt savu sapni, tomēr, ja izvēlies izmantot šo pakalpojumu, tad vislabāk tomēr būtu saprast, vai varēsi laicīgi atmaksāt aizdevumu. Tu noteikti nevēlies atgriezties no ceļojuma un saprast, ka Tev nav pietiekami daudz naudas līdzekļu, lai varētu atmaksāt aizdevumu.

Protams, viena no svarīgākajām lietām ir ceļojuma biļetes. Lēto biļešu avio kompānijas piedāvā iegādāties lidmašīnas biļetes par ļoti izdevīgām cenām. Uz dažādām pasaules valstīm ir iespējams aizlidot pat 50 eiro ietvaros, kas sevī iekļauj gan biļetes turp, gan arī atpakaļ. No Rīgas regulāri iespējams ļoti lēti aizlidot gan uz Vāciju, gan Portugāli, dažādām eksotiskām vietām, un pat ASV. Ir vairākas mājaslapas, kas piedāvā aplūkot visus karstākos biļešu piedāvājumus un veikt savu izvēli. Protams, viens no mīnusiem šajā gadījumā ir tāds, ka pats nevarēsi izvēlēties ceļojuma datumus. Tomēr, ja tas nav šķērslis, tad tā ir lieliska iespēja kā aizceļot par salīdzinoši zemām izmaksām.

Ceļojuma izdevuma plānā noteikti iekļauj visas galvenās pozīcijas, kā arī iekļauj tēriņu naudu, kas paredzēta suvenīru iegādei. Tādā veidā varēsi izdevīgi doties uz savu galamērķi, nesatraucoties, ka varētu beigties naudas līdzekļi.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai