Paklāju nomas pakalpojumi

11:50 am by

Paklāju nomas pakalpojumi ir ērts un vienkāršs veids, kā nodrošināt pastāvīgu tīrību uzņēmuma telpās, turklāt tie ir pieejami visā Latvijā – gan Rīgā, gan reģionos. Viens no lielākajiem paklāju nomas pakalpojumu sniedzējiem Latvijā Emblēmu Paklāju Serviss (EPS) piedāvā ne tikai dažādu veidu paklāju nomu, bet arī servisa pakalpojumus, kas ievērojami atvieglo uzņēmuma ikdienu un taupa resursus.

Paklāju nomas pakalpojumi ir vienkāršākais un ērtākais veids, kā uzturēt uzņēmuma telpas tīras, jo novērš to pienēsāšanu ar netīrumiem un mitrumu. Citiem vārdiem sakot, cīnās ar problēmu pirms tā ir radusies. Maināmie paklāji, ko piedāvā EPS paklāju nomas pakalpojumi ir paredzēti galvenokārt tīrības uzturēšanai, tomēr tiem ir arī vairākas citas funkcijas. Piemēram, neilona paklāji efektīvi aiztur līdz pat 70 procentiem netīrumu. Pieejami gan parastie neilona paklāji, gan logo paklāji, kas paredzēti, lai vienlaicīgi uzlabotu arī kompānijas tēlu, jo uz tiem var attēlot uzņēmuma logotipu, reklāmu vai jebkāda cita veida ziņojumu, bet sarkanie neilona paklāji palīdz radīt svinīgu gaisotni īpašos gadījumos.

Tāpat EPS paklāju nomas pakalpojumi piedāvā kokvilnas paklājus ar īpaši augstu mitruma uzsūkt spēju, kā arī skreiperus rupjo gružu savākšanai un komforta paklājus, kas palīdz rūpēties par drošību telpās ar slidenu grīdu.

Paklāju nomas pakalpojumi ir ļoti ērti, jo EPS papildus paklāju nomai piedāvā arī pilnu servisu, kas ietver paklāju tīrīšanu, uzturēšanu un nomaiņu. Jāpiebilst, ka pilna paklāju servisa izmantošana ir ne vien ļoti ērta, bet arī palīdz taupīt līdzekļus, jo ir lētāka nekā  paklāju kopšana pašu spēkiem.

Paklāju nomas pakalpojumi ir pieejami visā Latvijā – Rīgā un visos valsts reģionos darbojas EPS pārstāvji, kas apkalpo klientus attiecīgajā reģionā, nodrošinot viegli pieejamu un kvalitatīvu servisu.

Plašāka informācija par paklāju nomas pakalpojumiem pieejama pie EPS pārstāvjiem reģionos, kā arī uzņēmuma mājas lapā berendsen.lv.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This