Paklāju nomas serviss Rīgā

8:37 am by

AS „Emblēmu Paklāju Serviss” (EPS) piedāvātais paklāju nomas serviss Rīgā, kā arī citur Latvijā ir ērts un vienkāršs veids, ka parūpēties, lai uzņēmuma telpas vienmēr būtu tīras un sakoptas. Paklāju nomas serviss iekļauj plaša spektra pakalpojumus, kas saistīti ar maināmo paklāju nomu un uzturēšanu vienmēr labā stāvoklī. EPS piedāvā dažāda veida paklāju nomas servisu Rīgā, ļaujot atrast ikviena vajadzībām piemērotāko risinājumu.

Paklāju nomas serviss Rīgā, ko nodrošina EPS ir pieejams ikvienam uzņēmumam, kas rūpējas par savu darbinieku, klientu un apmeklētāju labsajūtu. Tas ietver dažādu paklāju, kas palīdz uzturēt uzņēmuma telpas tīras, palīdz rūpēties per uzņēmuma tēlu, paaugstina drošību un komfortu uzņēmuma telpās, nomu un uzturēšanu.

Tas ir ērti, vienkārši un efektīvi – jums tikai atliek izvēlēties atbilstošāko maināmo paklāju vai maināmos paklājus un EPS speciālisti parūpēsies par to piegādi un uzturēšanu. Būtiski, ka paklāju nomas serviss Rīgā palīdz ietaupīt uzņēmuma līdzekļus. Vairākos pētījumos ir pierādīta to efektivitāte, piemēram, Eiropas Tekstila servisa asociācijas pētījumā ir noskaidrots, ka kokvilnas un neilona paklāju servisa izmantošana līdz 14 procentiem palīdz ietaupīt līdzekļus, kas paredzēti saimniecisko izdevumu segšanai, bet ASV Mičiganas universitātes ergonomijas centrā pierādīta komforta paklāju pozitīvā ietekme uz uzņēmuma darbinieku veselību.

EPS piedāvā sekojošu paklāju nomas servisu Rīgā:

  • Neilona paklāji;
  • Kokvilnas paklāji;
  • Gumijas paklāji jeb skreiperi;
  • Komforta paklāji;
  • Sarkanie paklāji;
  • Logo paklāji.

Dažādiem paklājiem piemīt dažādas funkcijas. Piemēram, neilona un kokvilnas paklāji ir piemēroti netīrumu savākšanai un grīdu aizsardzībai. Tie palīdz uzturēt uzņēmuma telpas sausas un tīras jebkuros laika apstākļos. Gumijas paklāji jeb skreiperi lieliski noder novietošanai pie uzņēmuma ārdurvīm lielo gružu, sniega un dubļu savākšanai. Tos iespējams lietot ārpus telpām arī sala laikā. Komforta paklāji ir izgatavoti no gumijas, kas novērš paslīdēšanas risku un mazina triecienu, tie paredzēti komforta un drošības paaugstināšanai. Sarkanie paklāji un logo paklāji ir paredzēti noskaņas radīšanai un rūpēm par uzņēmuma tēlu. Turklāt, tie efektīvi pasargā uzņēmuma telpas no pienēsāšanās ar netīrumiem.

berendsen paklaju serviss

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This