Pārvākšanās bez raizēm – vai tā var būt?

5:29 am by

Gan tie, kuri dzīvesvietu maina reizi mūžā, gan tie, kuri to dara vismaz reizi gadā, zina, ka pārvākšanās var sagādāt  ne mazums raižu un dažādu klapatu. Par mantu iznešanu, savietošanu tam paredzētajā transportā un aizvešanu no vienas vietas uz citu ir dzirdētas pat anekdotes. Gandrīz katrs no mums zina, ka mēdz notikt visdažādākās ķibeles – sākot ar izbirušiem sekciju stikliem un beidzot ar aizbēgušiem mājdzīvniekiem, sabojātiem auto vai soda kvītīm no ceļu policista. Kāds ir risinājums? Vai iespējama pārvākšanās bez raizēm?

Ir – jo NomaRent piedāvā ne tika izvēlēties mantu pārvešanai piemērotu un ērtu auto, bet arī pilnu pārvākšanās servisu.

Kad pārvacamies, konstatējam, ka mūsu iedzīvē ir visdažādākās lietas – lielas, mazas, apaļas un kantainas, kā arī trauslas…  Jautājums, kā to visu sapakot un salikt pārvešanai, ir viens no sarežģītākajiem visā pārvākšanas procesā. Taču – raizes par to varat atmest tad, ja uzticēsieties profesionālim. Un – jūs pārliecināties, ka kravējs īstenībā ir ļoti radoša profesija. Protams, pārvakšanās servisa darbā svarīga ir arī pieredze – arī tie, kuri paši daudz pārvācas, būs ievērojuši, ka ar katru reizi iemācāmies arvien vairāk knifiņu, kā pārvākšanos padarīt ne tikai vienkāršāku, bet arī ērtāku un drošāku – īpaši viegli plīstošām mantām.

Pastāv  arī iespēja pašiem iepakot īpaši trauslos priekšmetus, kā, piemēram, glāzes, lustras, vāzes, ja nevēlaties to uzticēt citiem – pārvākšanās seviss parasti piedāvā arī dažādu pakošanas materiālu piegādi uz mājām vairākas dienas pirms plānotās mantu pārvešanas. Pārvākšanās servisi piedāvā klientam aizpildīt arī anketas, kur iespējams norādīt, kas tieši viņiem vajadzīgs un kas ne.

Tāpat pārvākšanās serviss nodrošinās arī mēbeļu izjaukšanu un salikšanu, ja tas būs nepieciešams. Papildus priekšrocības, ko jums piedāvās šāda izvēle ir aprēķins par pārvietošanai nepieciešamo laiku, rakstiska garantija un fiksēta pakalpojuma maksa.

Pārvācies bez raizēm ar NomaRent! Pakalpojums pieejams visā Eiropā.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Share This