Patēriņa kredīti

8:27 pm by

Patēriņa kredītus bankas un kredītiestādes piešķir, lai persona varētu iegādāties sev kādu tīkamu lietu vai pakalpojumu.

Patēriņa kredītus parasti piešķir uz vairākiem gadiem un to summa var būt pat vairāki tūkstoši. Patlaban daudzas kompānijas piedāvā iespēju patēriņa kredītam pieteikties arī uz vietas veikalā, jo tajos strādā kompānijas sadarbības partneri.

Patēriņa kredītiem var pieteikties, ja:

  • Ir sasniegta pilngadība;
  • Ir Latvijas Republikas pilsonība vai patstāvīgās uzturēšanās atļauja;
  • Ir ienākumi, kuri ļauj atmaksāt kredītu;
  • Ir pozitīva kredītvēsture.

Atkarībā no izvēlētās bankas vai kredītiestādes mainīsies maksimālā aizņēmuma summa un termiņš, kurā patēriņa naudas aizdevums būs jāatdod.

  • InCredit patēriņa kredītam aizdod no 50 līdz 3000 latiem. Atdošanas termiņš var būt līdz 3 gadiem. Ja persona ir vecumā no 18 līdz 21 gadam, tad maksimālā aizdevuma summa var būt 500 lati.
  • Citadele patēriņa kredītam aizdod līdz no 200 līdz 5000 latiem. Atdošanas termiņš var būt līdz 36 mēnešiem.
  • Bigbank patēriņa kredītu aizdod līdz 7000 latiem. Atdošanas termiņš var būt līdz 60 mēnešiem (esošajiem klientiem – līdz 120 mēnešiem).

Lai iegūtu patēriņa kredītu, nav nepieciešama ķīla. Atsevišķos gadījumos var tikt prasīts galvotājs. Tas parasti nepieciešams tad, ja klienta kredīta nodrošinājums – ikmēneša regulārie ienākumi – bankai neraisa pārliecību par personas spēju atmaksāt izvēlēto kredītu.

Par patēriņa kredītiem var uzskatīt arī ātros kredītus, kuri šobrīd tiek aizdoti līdz pat 1500 latiem. Šajā gadījumā nebūs nepieciešama ne ķīla, ne arī galvojums, jo ātro aizdevēju kompānijas kredīta apjomu piešķir balstoties vienīgi uz klienta ikmēneša ienākumu apjomu un stabilitāti.

Ja par patēriņa kredīta aizdošanas iestādi izvēlēta ātro aizdevēju kompānija, tad pirmajā reizē daudzas no tām piedāvā iespēju nemaksāt procentus, bet atdot tieši tikpat, cik klients saņēmis aizdevuma summu. Turpretim bankas patēriņa kredītam parasti prasa maksāt procentus uzreiz pirmajā aizņemšanās reizē, tomēr reizēm tiek piedāvātas arī bezprocentu kredītu akcijas, kuru laikā iespējams saņemt kredītu bez procentiem uz noteiktu laiku, piemēram, gadu.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This