Patēriņa kredīts līdz 1500Ls no Credit24

2:07 pm by

credit24Interenta kredītu aizdevējs Credit24 neapšaubāmi ir viens no zināmākajiem un pieprasītākajiem aizdevējiem Latvijas kreditēšanas nozarē. Credit24 uzskatāms arī par vienu no pieredzējušākajiem uzņēmumiem, kas darbojas šajā nozarē, līdzās tādiem uzņēmumiem kā, piemēram, SMS Credit, OpenCredit un ViaSmS.lv, jo tas aizdevumus izsniedz jau 5 gadus.

Credit24 izsniedz aizdevumus sākot no 50 līdz pat 1500 latiem ar aizdevuma termiņu līdz diviem gadiem. Tā pat pieejams papildus pakalpojumus, kas attiecas uz summām sākot no 1100Ls – aizdevumu sāc atmaksāt tikai ar 3 mēnesi! Kredītu iespējams saņemt aptuveni 15 minūšu laikā, kas priekš patēriņa kredītiem ir ļoti labs rādītājs(parasti šāda kredīta saņemšana aizņem aptuveni 2-3 dienas).

Kredītu iespējams saņemt personām, kuras sasniegušas 18 gadu vecumu un ir vecumā līdz 70 gadiem, un topošajam klientam notiekti jābūt Latvijas iedzīvotājam, kas nozīmē, ka jābūt deklatētai dzivesvietai Latvijas teritorijā. Pašsaprotams nosacījums ir regulāru ienākumu esamība, kas ļautu bez problēmām atmaksāt aizņemtos līdzekļus. Tā kā gandrīz neviena kredītiestāde neizsniedz aizdevumus poteniālajiem parādniekiem, arī Credit24 nav izņēmums – topošā klienta kredītvēsturei jābūt pozitīvai, jeb, bez kavētiem maksājumiem vai parādiem, piemēram, citās kredītiestādēs, kā arī vienlaicīgi drīkst būt tikai viens aktīvs aizdevums Credit24 uzņēmumā(2, 3 utt aktīvus kredītus nav iespējams aizņemties).

Reģistrāciju iespējams veikt uzņēmuma mājas lapā, aizpildot nepieciešamo informāciju par klientu. Pēc reģistrācijas formas aizpildīšanas būs jāreģistrē savs bankas konts, kurā paredzēts saņemt aizdevumu. To iespējams izdarīt, pārskaitot simbolisku reģistrācijas maksu 0.01Ls apmērā. Īpaši ātra reģistrācija iespējama, ja topošajam klientam ir konts kādā no šādām bankām: Swedbank, SEB banka, DnB NORD, Nordea vai Rietumu bankā, bet, ja konts ir kādā citā bankā, reģistrācija aizņems aptuveni vienu dienu.

Lai aizņemtos petēriņa kredītu no Credit24 Jums ir jābūt aktīvam mobilā telefona pieslēgumam un nepieciešama būs derīga e-pasta adrese, uz kuru tiks nosūtīts infomācija par kredīta piešķiršanu/noraidījumu un aizdevuma rēķins. Credit24 saviem klientiem piedāvā ērtus un elastīgus aizdevuma nosacījumus, kurus nepieciešams rūpīgi izpētīt un izvēlēties sev piemērotāko variantu. Tā pat jāatceras, ka aizņemties vajag gudri un apdomīgi, izvērtējot savas iespējas pēc tam naudu atmaksāt!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai