Patēriņa kredīts no OpenCredit.lv

9:32 am by

OpenCreditPatēriņa kredīts ir viens no pieprasītākajiem finanšu pakalpojumiem kreditēšanas nozarē. Šo pakalpojumu, kas galvenokārt paredzēts dažādu preču un pakalpojumu iegādei, piedāvā kompānija Open Credit. Open Credit patēriņa kredītus izsniedz bez ķīlas vai galvotāja, kas būtiski atvieglo naudas saņemšanas iespējas, jo nav jākārto tik ļoti sarežģītās un laikietilpīgās formalitētes, kā tas nereti sastopams citās kompānijās.

Galvenais priekšnoteikums, lai saņemtu naudu, ir aizņēmēja maksātspēja, kas tiešā veidā atkarīga no tā, vai topošais klients ir nodarbināts vai nē. No tā savukārt ir atkarīga arī aizdevumam pieejamā nauda summa, ko pēc kredīta saņemšanas klients var izmantot pēc saviem ieskatiem bez jebkādiem ierobežojumiem no aizdevēja puses.

Patēriņa kredīts Open Credit ir pieejams ikvienai strādājošai personai vecumā no 18 līdz 70 gadiem uz laiku līdz vienam gadam. Šo termiņu var izmanot, lai katru mēnesi maksātu kādu noteiktu summu. Savukārt piešķirtā kredīta aizdevuma summas var būt dažādas (50 līdz 1000 eiro robežās) – izsniegtās naudas apmērs tiks noteikts atkarībā no Jūsu ikmēneša ienākumu lieluma, savukārt, atmaksas termiņš pieejams robežās no 14 dienām līdz 12 mēnešiem.

Uzņēmums ik dienas strādā pie klientu servisa un apkalpošanas iespēju uzlabošanas. Open Credit mājas lapā Jūs varat saņemt detalizētu informāciju par sev neskaidrajiem jautājumiem. Mājas lapa izveidota pēc iespējas pārskatāmāka, jo, piemēram, izvēloties kādu konkrētu kredīta summu un vēlamo atmaksas termiņu, uzreiz ir redzams, kādi būs ikmēneša maksājumi par šo aizdevumu, kas būtiski atvieglo atmaksas plānošanu.

Open Credit vienmēr izcēlies arī ar klientiem draudzīgām akcijām, piemēram, piedāvājot aizņemties pirmo aizdevumu bez maksas pat līdz 200Eur, kamēr vairums citu kompāniju šādu iespēju saviem jaunajiem klientiem piedāvā aptuveni 100-150eur lielus pirmos kredītus. Tā pat Open Credit sniedz iespēju saviem esošajiem klientiem nopelnīt, par katru uzaicināto draugu pārskaitot 5eur uz tā bankas kontu.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Share This