Patēriņa kredīts privātpersonām

8:09 pm by

Patēriņa kredītu bankas privātpersonām piešķir visdažādāko plānu vai pirkumu īstenošanai. Par šī kredīta nodrošinājumu kalpo personas regulāro ienākumu apjoms.
Patēriņa kredītu iespējams noformēt gan kāda pirkuma brīdī, lai iegādātos konkrēto preci, gan arī atsevišķi, dodoties uz banku un saņemot naudu.
Noteikumi bankām par to, kam kredītu piešķirt un kam nepiešķirt, atšķiras. Pirms kredīta ņemšanas kārtīgi jāaplūko ne tikai tas, vai ir atbilstība kredītņēmēja statusam, bet arī jāaplūko, kura banka piedāvā visizdevīgākos noteikumus konkrētajam cilvēkam.

•    SEB banka piedāvā kredītu saņemt personām no 18 līdz 70 gadiem. Nepieciešami regulāri ienākumi pēdējos 6 mēnešos. Procentu likme – 19 %. Kredīta noformēšanas maksa – 20 lati;
•    Krediidipank patēriņa kredītu piešķir no 21 līdz 75 gadiem. Nepieciešami regulāri ienākumi, kuri mēnesī nav mazāki par 300 latiem pēc nodokļu nomaksas. Procentu likme – 20%. Kredīta noformēšanas maksa – 20 lati;
•    Nordea patēriņa kredītu var saņemt personas no 18 līdz 70 gadiem. Nepieciešami regulāri ienākumi, kuri nav mazāki par 310 latiem mēnesī pēc nodokļu nomaksas. Procentu likme – 23%. Noformēšanas maksa – 10.50 lati;
•    Bigbank patēriņa kredītu piedāvā aizņemties no 18 gadiem. Nepieciešami ienākumi, kuri ir vismaz 150 lati pēc nodokļu nomaksas. Procentu likme – sākot no 22%. Noformēšanas maksa – 22 lati;
•    Norvik bank patēriņa kredītu var saņemt personas no 18 līdz 70 gadiem. Nepieciešami regulāri ienākumi. Procentu likme – 30%. Noformēšanas maksa – 14 lati.

Visi patēriņa kredīti tiek piešķirti tikai tām personām, kuras ir Latvijas Republikas pilsoņi vai iedzīvotāji ar patstāvīgās uzturēšanās atļauju. Jārēķinās, ka bankas neaizdos lielāku kredītu, kura ikmēneša maksājums bankai pārsniegs 40% no kopējā ienākumu apmēra.
Patēriņa kredītu iespējams iegūt uz vairākiem gadiem. Piemēram, Norvik bank piedāvā aizdevuma termiņu līdz 4 gadiem, bet SEB banka – līdz 5 gadiem. Maksimālā aizdevuma summa bankām mērāma vairākos tūkstošos latu. Piemēram, SEB banka aizdod līdz pat 8000 latu. Savukārt uz’ņēmums Bigbank saviem klientiem piedāvā Bigbank patēriņa kredītu līdz 7000Ls!

Patēriņa kredītu bankām jāatmaksā ar vienādiem ikmēneša maksājumiem, kuros jau būs iekļauta procentu samaksa bankai. Mēneša maksājuma datumu iespējams izvēlēties un to nevajadzētu kavēt. Ja rodas problēmas nodrošināt summu bankas kontā, nepieciešams konsultēties ar banku un ziņot par esošo situāciju.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This