Patēriņa kredīts

5:05 pm by

Patēriņa kredīts ir viens no daudzajiem aizdevumu veidiem, kas palīdz cilvēkiem tikt galā ar naudas problēmām gadījumos, kad nepieciešama lielāka naudas summa, taču pašam tāda pašlaik nav pieejama. Protams, ir iespējams aizņemties trūkstošo summu no draugiem un radiem, taču ne katram mājās atvilktnē ir atrodami daži simti eiro, kas kalpotu kā nodrošinājums nebaltākām dienām. Šādu gadījumu veiksmīgākai atrisināšanai ir izveidoti patēriņa kredīti, kas tiek piedāvāti ar garāku atmaksas termiņu, nekā ātrie kredīti.

Kas piedāvā šādus kredītus?

Patēriņa kredītus piedāvā gan bankas, gan arī nebanku kredītiestādes, taču pastāv dažas atšķirības:

  • Banku patēriņa kredīts – tiek piedāvāts privātpersonām, kurām ir patstāvīgi ienākumi, tātad ir patstāvīga darba vieta. Banku piedāvātie procenti par aizdevuma piešķiršanu ir zemāki kā ātrajiem kredītiem, taču bieži vien no šī kredīta ņemšanas bankā klientus attur tas, ka lēmums tiek pieņemts nevis dažu minūšu, bet dienu laikā, kā arī ne visiem ir izdevīgi termiņi un kopējā summa, kas jāsamaksā atgriežot kredītu.
  • Ātro aizdevēju patēriņa kredīts – šie kredīti ir iespējami personām no 21 gada vecuma. Tos var izvēlēties apmērā līdz dažiem tūkstošiem eiro un uz laiku līdz diviem vai trim gadiem. Šo kredītu procentu likme ir augstākā kā banku piedāvātajiem, taču tik un tā tie ir ļoti pieprasīti patērētāju vidū. Izvēloties sev vēlamo aizdevuma summu, ir iespējams jau uzreiz iepazīties ar atmaksas grafiku un summu, no kādas būs jāšķiras katru mēnesi, lai atmaksātu aizdevumu kopā ar procentu maksājumu.

Atmaksa pirms laika.

Patēriņa kredīts sniedz iespēju iegādāties preces vai apmaksāt pakalpojumus uzreiz pēc naudas saņemšanas. Atkarībā no aizdevēja – bankas vai ātrā kreditora, ir iespējams arī aizdevumu atmaksāt pirms laika. Tikai jārēķinās ar to, ka bankas var pieprasīt soda procentu maksājumu. Ja esat aizņēmies no kāda ātrā aizdevēja, tad atdodot naudu pirms laika, soda procenti netiek piemēroti. Atdodot pirms laika, un nekavējot nevienu maksājumu, klienti parasti kļūst par lojāliem un nākošajiem aizdevumiem tiek piemērotas dažādas atlaides un citi patīkami pārsteigumi.

Lojalitāte.

Ja būsiet lojāls aizdevējam un veiksiet visus maksājumus savlaicīgi, kā arī visu summu atmaksāsiet laikā, tad aizdevējs nākošajiem kredītiem parasti piemēro atlaides procentu summai. Arī bankas mēdz atcerēties savus uzticamos klientus un izstrādās individuālu plānu nākošajiem kredītiem ar iespējamām atlaidēm.

Vairāk informācijas par patēriņa kredītiem – http://zion.lv/paterina-kredits

Rakstu sagatavoja – Zion.lv

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai