Philips led TV

11:31 am by

Televizors mūsdienās ir praktiski katrā mājā, pie tā mēs pavadām vairākas stundas dienā. Ik vakaru skatāmies ziņas, filmas un dažādas pārraides. Ikdienā televizors mums kalpo gan izklaidei, gan atpūtai. Un kuram tad negribas skatīties televizoru, kas priecē acis un ausis?

Interneta veikals 220.lv seko līdzi modes tendencēm moderno tehnoloģisko risinājumu jomā, tāpēc tā piedāvājumā netrūkst arī LED televizori, kas ir viens no labākajiem atklājumiem televizoru piedāvājumā. Protams, katrs var izvēlēties savai sirdij televizora tīkamāko modeli vai firmas zīmi, taču LED televizori ir jauninājums, kas pēc dažiem gadiem ienāks katrā mājā. Tas ir tikai laika jautājums, tāpēc par LED televizora izvēli var sākt domāt jau tagad.

Philips ir ražotājs, kuram plaši komentāri nav vajadzīgi, par to liecina firmas zīmes kvalitāte un preču klāsts. Ražotāja Philips LED televizori neliks Jums vilties, jo daudzi klienti jau ir paguvuši tos novērtēt. Interneta veikalā var iegādāties televizorus par dažādām summām, tāpēc katrs varēs izvēlēties savam maciņam piemērotāko variantu. Philips 37PFL6007K televizors ar 37 collu displeju pārsteigs Jūs ar unikālu dizainu. Kopā ar Philips 32PFL6007 3D Smart LED televizoru Jūsu atpūta pie TV būs divtik patīkamāka. Full HD LED rādīs unikālu, dzidras krāsas attēlu.

Philips 37PFL6007K

Philips televizoriem ir arī citas iespējas, ko nodrošina Smart TV Premium ar aizraujošu tehnoloģiju Ambilight (jauna dimensija filmu skatīšanā). Tiek ziņots, ka ar Ambilight tiek projicēts gaismas atspīdumu uz sienas televizora aizmugurē un pielāgots to ekrānā redzamajam attēlam, tas nozīmē, ka tiek nodrošināts maksimāls telpiskais efekts. Jūs pārsteigs televizora augstā izšķirtspēja. Nav šaubu, ka šādā kvalitātē skatīties televizoru būtu bauda ikvienam, acis priecātos par redzēto. Televizors ir klasiskā – melnā krāsā. Dizains ir izstrādāts tā, lai pat ekskluzīvākā interjera piekritēji būtu ar to apmierināti.

Ļoti izdevīgi televizoru iegādāties īpašo piedāvājumu laikā, kad interneta veikalā 220.lv parādās neticamas atlaides. Zināms, ka televizors ir izmēra ziņā ir liela, ko nav nemaz tik viegli pārvietot, tāpēc interneta veikala 220.lv komanda ir padomājusi par ērtu preču piegādi. Jūs varat izvēlēties sev piemērotāko preces piegādes variantu, gan saņemot to Pasta stacijā, Interneta veikala 220.lv birojā vai ar piegādi līdz pat mājas durvīm.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This