Philips putekļusūcēji par labām cenām interneta veikalā 220.lv

11:10 am by

Philips debitē grīdu kopšanas sfērā jau 40 gadus un šajā laikā ir paspējis radīt virkni kvalitatīvu un inovatīvu produktu, kas paredzēti ideālai mājas uzkopšanai. Philips putekļu sūcēji garantē profesionālu rezultātu mājas uzkopšanā, tikmēr interneta veikals 220.lv piedāvā draudzīgas cenas visiem Philips produktiem.

Philips – putekļsūcēji ar zemu enerģijas patēriņu

Philips ir Nīderlandes elektronikas kompānija, kas ir plaši pazīstama visā pasaulē. Kompānija pastāvīgi uzlabo produktus, tāpēc patērētājiem tiek sniegti putekļusūcēji ar uzlabotu lietošanas komfortu un ērtu manevrēšanu. Lai savām vajadzībām atrastu to labāko putekļu sūcēju, interneta veikalā 220.lv pieejami dažādi Philips putekļu sūcēju modeļi: ciklontipa, ar putekļu maisiņu, mazgājošais, mazie rokas putekļsūcēji u.c.

Philips piedāvā putekļu sūcējus ar:

  • Dažādu vatu motora un sūkšanas jaudu
  • Zemu enerģijas patēriņu
  • Labiem tīrīšanas rezultātiem
  • Filtriem – lieliskai izplūdes gaisa filtrēšanai, nodrošinot tīru gaisu
  • Vienkāršu un ērtu putekļu tīrīšanu
  • Papildus uzgaļiem un birstēm

220.lv piedāvā diezgan plašu Philips produkcijas klāstu un pie katras preces ir detalizēts apraksts par funkcijām un aprīkojumu. Katram taču gribas, lai būtu pēc iespējas mazāk jāvelta laika putekļu sūcēja apkopei u.tml. Tad nu, Philips piedāvā dažādus modeļus ar pārdomātiem sīkumiem, piem., indikatora lampiņu, kas parāda, kad jāiztukšo tvertne vai speciālu rokturi ērtai putekļu nodalījuma izņemšanai. Ja ikdienā jāuzkopj plašas telpas, tad var padomāt arī par putekļsūcēja iegādi ar ietilpīgu putekļu maisiņu, kas nodrošinās ilgstošu darbību.

Putekļu sūcējs Philips

Philips putekļu sūcējiem interneta veikalā 220.lv – 2 gadu garantija

Putekļu sūcēju cenas atkarīgas no konkrētā putekļu sūcēja tipa un jaudas, tomēr katrā ziņā, pateicoties atlaidēm, 220.lv piedāvā Philips putekļu sūcējus par zemākām cenām nekā sadzīves preču veikalos uz vietas.

Philips rokas putekļusūcēju var nopirkt par vidēji 30 latiem, tikmēr citi putekļu sūcēji pieejami cenās no Ls 60 līdz Ls 160, atkarībā no jaudas un to funkcijām.

220.lv Philips produktiem piedāvā arī 2 gadu garantiju. Runājot par preces saņemšanu, piegāde tiek veikta pa visu Latviju: bezmaksas – izņemot preci Rīgā, ekonomiskā piegāde pasta stacijā/pasta nodaļā vai komforta piegāde ar kurjeru.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This