Piekabju noma!

4:27 pm by

Piekabju noma mēdz būt aktuāla brīžos, kad nepieciešams pārvest ādu lielāku kravu no punkta A uz punktu B, taču esošais auto nav tam paredzēts, jo tajā gluži vienkārši nav vietas. Piekabes izmanto dažādu kravu vešanai – malkai, mēbelēm, dzīvniekiem, citiem transportlīdzekļiem, tirdzniecībai un daudz dažādiem citiem priekšmetiem un objektiem. Piekabju noma nesagādā liekas galvassāpes un lielas formalitātes, jo tas ir tik pat viegli kā iznomāt auto uz noteiktu laika posmu. Atsevišķiem iznomātājiem var būt atsevišķi nomas noteikumi, taču krasas atšķirības tajos diez vai būs, jo piedāvātās nomas piekabes viena no otras neatšķiras tik ļoti, lai katrs iznomātājs uzstādītu specifiskus noteikumus.

Piekabju veidi.

Piekabēs var pārvadā praktiski visu – sākot no malkas un klavierēm un beidzot ar dīvāniem un dzīvniekiem – http://ecorent.lv/cita-tehnika/auto-piekabju-noma/. Katram šim kravas veidam arī ir paredzēta sava piekabe, kuras nepareiza izmantošana var novest pie sekām, kas ne tikai sabojās pašu piekabi, bet arī vedamo kravu un pat automašīnu, kurai piekabe piestiprināta. Piekabes parasti mēdz būt svarā no 450 – 3000 kilogramiem. Vieglākās piekabes domātas dažādu ikdienišķu ietu pārvadāšanai, taču smagākās piekabes mēdz būt ar specifiskāku pielietojumu – piemēram, dzīvnieku pārvadāšanai vai izbraukuma tirdzniecības vajadzībām. Atsevišķas piekabes arī paredzētas laivu un ūdens transportlīdzekļu pārvadāšanai.

Kādas piekabes var iznomāt?

Protams, ka katrs iznomātājs piedāvās atšķirīgu iznomājamo piekabju klāstu, taču vispieprasītākās piekabes vienmēr būs pieejamas vairākos eksemplāros. Galvenokārt iznomātāji piedāvā vieglo automašīnu piekabju nomu. Ja ir vēlme un vajadzība pēc kādas specifiskākas piekabes, noteikti var vērsties pēc palīdzības pie šo lietu pārdevējiem un viņi noteikti varēs piedāvāt iespēju sazināties ar kādu piekabju iznomātāju, kurš piedāvā specifisku kravu piekabes. Lai zinātu kādu piekabi iznomāt, nepieciešams zināt cik smaga krava būs jāpārved. Tādējādi ir vieglāk aprēķināt nepieciešamās piekabes izmērus un veidu, lai ceļā neatgadītos nepatīkami pārsteigumi – krava paliek uz šosejas, piekabe nespēj izturēt kravas svaru un dažādas citas likstas. Iznomātājs noteikti palīdzēs ar konsultāciju, lai vieglāk varētu atrast nepieciešamo risinājumu.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This