Pieslēdz IZZI internetā un saņem Ls 5 atlaidi!

2:00 am by

Viens no Latvijā populārākajiem telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējiem ir Izzi. Izzi piedāvā gan internetu, gan televīziju, gan stacionārā tālruņa līniju. Izzi klientiem ir iespēja izvēlēties starp digitālo televīziju vai kabeļtelevīziju, vai arī izmantot abas divas, ja ir tāda nepieciešamība. Digitālās televīzijas lietotājiem ir iespējams skatīties tos pašus kanālus, ko kabeļtelevīzijas lietotājiem, bet papildus arī HD kvalitātes kanālus un kanālus, kuros tiek pārraidītas filmas 3D formātā. Digitālās televīzijas skatītājiem tiek piedāvāts arī plašs tematisko kanālu pakešu klāsts.

Izzi klientiem tiek piedāvāti dažādi pakalpojumu komplekti, kas ir izdevīgāki un ērtāki, nekā katra pakalpojuma atsevišķa abonēšana. Viskvalitatīvākais no visiem Izzi piedāvātajiem komplektie ir Izzi Prime. Šajā komplektā ir iekļauta digitālā televīzija (TV gids, valodas un subtitru izvēle, vecāku slēdzis, iespēja abonēt dažādas tematiskās paketes), kabeļtelevīzija papildus televizoram, ja tas ir nepieciešams, optiskais internets, WI-FI internets, stacionārā telefona līnija, kura nodrošina izdevīgus telefonsarunu tarifus ne tikai Lattelecom un Izzi tīklā, bet arī zvanot uz ārzemēm.

Ar pilnu Izzi piedāvāto pakalpojumu klāstu var iepazīties Izzi mājas lapā. Tur arī iespējams pārbaudīt, vai izvēlētie pakalpojumi ir pieejami kādā konkrētā dzīvesvietā. To izdarīt ir ļoti ērti, noteiktā vietā tikai jāievada adrese un viss jau būs skaidrs. Arī pieteikties Izzi pakalpojumiem var neizejot no mājas – internetā. Šobrīd pakalpojumu pieteikšana internetā ir izdevīgāka kā jebkad, jo, piesakot izvēlētos Izzi pakalpojumus internetā, saņemsi atlaidi 5 Ls apmērā. Pakalpojumu pieteikšana internetā ir ērta, turklāt, to darot būsi pārliecināts par savu izvēli, jo lēmumu būsi pieņēmis pats, izskatot dažādus variantus, nevis paļaujoties uz pārdevēja teikto.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This