Pirmais kredīts bez maksas

1:00 pm by

Mūsdienās starp ātro kredītu izsniedzēju kompānijām visaktuālākais mārketinga instruments, kā piesaistīt jaunus klientus, ir pirmā kredīta izsniegšana bez maksas, kas nozīmē aizņēmuma saņemšanu bez komisijas maksas vai aizdevuma procentiem.

Latvijas tirgū šādu kompāniju ir daudz, kas pirmos aizdevumus saviem jaunajiem klientiem piedāvā bez maksas, tāpēc situācijās, kad nepieciešama neliela naudas summa, tas var būt patiesi izdevīgs risinājums, jo aizdevuma termiņa beigās jāatdod būs tikai aizdevuma pamatsumma. Šis nosacījums darbojas gadījumos, kad konkrētā persona kļūst par attiecīgā aizdevēja jaunu klientu, jeb, citiem vārdiem, iepriekš šīs kompānijas pakalpojumi netika izmantoti.

Pirmais kredīts bez maksas tiešām neprasīs nekādas papildus izmaksas, jo tas ir apzināti izstrādāts kredīta modelis, kas dod iespēju cilvēkam atļauties vairāk. Savukārt, pats aizņemšanās process ir vienkāršs un neprasa daudz laika – tāpēc tie tiek dēvēti par ātrajiem kredītiem, jo nepieciešamos līdzekļus iespējams saņemt aptuveni 15 minūšu laikā. Kredīta saņemšanai tikai jāaizpilda pieteikums internetā un jānosūta īsziņa jeb SMS.

Ja kredītņēmēja finanšu rādītājos aizdevējs nesaskata nekādus pārkāpumus, kas varētu liecināt, ka tas aizņēmumu nebūs spējīgs atdot, tad nauda tiks ieskaitīta kontā dažu minūšu laikā. Ņemt bezmaksas pirmo kredītu ir droši, ja esat pārliecināts, ka spēsiet to laikā atmaksāt. Pats vārdu savienojums pirmais kredīts bez maksas neslēpj sevī nekādus trikus, jo pirmais aizdevums kļūst par dāvānu jaunajam klientam un tas apliecina savstarpēju uzticību.

Izvēloties pirmo kredītu bez maksas, netiek zaudēts neviens lats, un tas ir pieejams vienas SMS attālumā – lielisks serviss, ērts aizņemšanās process, nauda kontā tiek ieskaitīta dažu minūšu laikā, parasti aizdevuma termiņš ir līdz 30 dienām(pieejami arī mazāki aizdevuma termiņi), bet, kas pats galvenais, šis aizdevums ir bez maksas.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This