Lieliska iespēja aizņemties – pirmie 200 lati no Smscredit.lv bez maksas

8:56 am by

Pirmais kredīts bez maksas dažās minūtēsMūslaiku sabiedrības dzīve nav iedomājama bez naudas. Ap to grozās gandrīz vai viss. Tādēļ arī mūsdienu tirgus ekonomika nav iedomājama bez kredītattiecībām. Lielāki vai mazāki kredīti dažādiem mērķiem ļauj cilvēkiem izdzīvot vai realizēt kādas sen lolotas vēlmes vai steidzami nepieciešamas vajadzības.

Ierasti kredītus izsniedz bankas, rūpīgi izvērtējot kredīta ņēmēja iespējas, ienākumus un garantijas. Turklāt visbiežāk kredītu formēšana bankās ir sarežģīts un laikietilpīgs process. Taču nereti naudas summa, ko nepieciešams aizņemties, nav nemaz liela – vien pārsimts latu, vai tā nepieciešama burtiski tūlīt.

Šādā gadījumā lielisks risinājums ir izmantot kāda ātro kredītu izsniedzēju pakalpojumus – īstermiņa aizņēmumu, kas vajadzīgo naudas summu klienta kontā ieskaitīs dažu minūšu laikā. Latvijā pašlaik ir jau ap desmit kompānijām, kas piedāvā ātro kredītu pakalpojumus. Vairums no tām kā iepazīšanās akciju piedāvā bezmaksas pirmo kredīta aizdevumu. To vidū ir arī uzņēmums SmsCredit.lv, kas nu jau ir vadošā interneta kredītu kompānija Ziemeļeiropā, kura dažu gadu laikā ir izsniegusi jau vairāk kā divus miljonus kredītu. Tādējādi „4finance” grupas uzņēmumi, kuru vidū iekļaujas arī minētā kompānija Smscredit.lv, visnotaļ ātri kļuvusi par uzticamu aizdevēju Latvijā, Lietuvā, Somijā, Zviedrijā, Dānijā, Polijā, Krievijā, Lielbritānijā, Kanādā un Spānijā bezizejas situācijās lielai sabiedrības daļai.

Tirgus līderis Latvijā SmsCredit.lv sniedz iespēju ikvienam aizņemties izdevīgāk, piedāvājot lielisku akciju – pirmo kredītu līdz 200 latiem aizņemties bez komisijas maksas, procentiem vai pārmaksas. Tas nozīmē – ja līdz šim vēl neesat aizņēmies no SmsCredit.lv, uzņēmums jaunajiem klientiem piedāvā pirmo, tā saukto sms kredītu bez maksas – noteiktajā termiņā jums SmsCredit.lv jāatdod tikpat liela summa, kādu aizņēmāties un ne santīmu vairāk. Piekritīsiet – ātrs kredīts internetā 15 minūtēs, tik viegla, ātra un bezrūpīga finansiālo problēmu risināšanas iespēja reti kad sastopama. Turklāt iepazīšanās reizē nekas nav jāpārmaksā!

Klientu ērtībām SmsCredit.lv parūpējies par dažādiem aizņemšanās veidiem – kredītu vienkārši var noformēt gan internetā, gan sūtot īsziņu vai piezvanot kompānijai, kā arī ierodoties personīgi pie kompānijas sadarbības partneriem „Latvijas Pasts”, t/c „Valleta” un „Plus Punkts”.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This