Plaša sortimenta telefonu interneta veikals – 220.lv

9:49 am by

telefonu interneta veikalsVienīgā elektroniskā ierīce, kas mums ikdienā atrodas blakus praktiski visu laiku ir mobilais telefons. Vai tā būtu atpūta pie kafijas tases labā kompānijā, darba komandējums vai sportiskas aktivitātes kalnos – telefons ir līdzās, lai pavēstītu labas ziņas. Tik ikdienā bieži lietojama ierīce ir pelnījusi, lai mēs to izvēlētos ar sevišķu rūpību.

 

Daudzveidība un zemas cenas

 

Īsta mobilo telefonu paradīze ir telefonu interneta veikals 220.lv. Šeit atrodami vairāki simti dažādu telefonu modeļu. Sākot no pavisam vienkāršiem telefoniem, kuri nodrošina tikai galvenās funkcijas (zvanīšanu un īsziņu rakstīšanu), beidzot ar jaunākās paaudzes telefoniem ar dažādām ekstrām (skārienjutīgu ekrānu, īpaši augstas izšķirtspējas fotokameru u.c.). Telefonu cenas ir krietni zemākas kā veikalos, tās svārstās no mazliet virs desmit latiem līdz vairākiem simtiem latu par jaunākiem un daudzfunkcionālākiem modeļiem.

 

Vienkārša preču meklēšana

 

Telefonu interneta veikals 220.lv ir izstrādāts, lai klientam būtu maksimāli viegli atrast savas prasības apmierinošu preci. Mājas lapas kreisajā pusē, iespējams atlasīt telefonus pēc vairākiem kritērijiem: cenu robežām, preču zīmes, tipa (atlokāms, monobloks, slaiders), kameras izšķirtspējas, akumulatora sarunas laika u.c. Savukārt lapas augšdaļā pieejama funkcija sarindot visus telefonu interneta veikalā pieejamos modeļus konkrētā secībā: sākot no lielākajām atlaidēm, dārgākā modeļa, lētākā modeļa, alfabētiski un pēc piegādes termiņa.

 

Droša iepirkšanās

 

Visiem telefonu interneta veikalā pieejamajiem telefoniem ir garantija, kuru ir noteicis preces ražotājs. Garantijas laiks ir redzams mājas lapā apskatot katru preci atsevišķi. Garantijas dokumentus pircējs saņem kopā ar preci.

 

Izvēle kā saņemt preci

Pircējam tiek piedāvāti veseli trīs preces saņemšanas veidi:

Bezmaksas piegāde – preces saņemšana 220.lv klientu apkalpošanas centrā, Rīgā, Ģertrūdes ielā 94a;

Ekonomiskā piegāde – preces saņemšana pastā sev izdevīgā tirdzniecības centrā;

Komforta piegāde – preces saņemšana ar kurjera starpniecību savā dzīvesvietā.

 

Novēlam, lai Jūsu kabatā atrastos allaž uzticams mobilais telefons, kas steigtu pavēstīt tikai labas ziņas!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This