Plaša veļas mašīnu izvēle interneta veikalā 220.lv

12:23 am by

Laika skrējiens ir neapturams. Dažreiz liekas – diena ir pārāk īsa un visu nav iespējams izdarīt! Ko darīt, ja mājās ir salūzusi veļas mašīna, bet nav vaļas veltīt visu dienu tam, lai staigātu pa veikaliem un meklētu izdevīgāko variantu jaunai veļas mašīnai. Daudziem ir zināms, ka iepirkšanās internetā atvieglo cilvēku ikdienu. Un kāpēc arī Tu nevarētu izmantot šo iespēju?

Sākumā kādam varētu šķist, ka vienā interneta veikalā varētu būt ierobežotas izvēles iespējas. Ja ieskatīsieties interneta veikalā 220.lv, tad visas Jūsu šaubas pazudīs acumirklī. Veļas mašīnas katras saimnieces gaumei, ar dažādām mazgāšanas programmām, tehnisko parametru rādītājiem un cenām.

Pievērsiet uzmanību arī iebūvējamajām veļas mašīnām, kas būs ideāls variants gadījumos, kad vēlaties kādā telpā „noslēpt” veļas mašīnu. Tā tur būs, bet tajā pašā laikā citiem būs grūti to pamanīt. Interneta veikala 220.lv piedāvājumā šobrīd ir četri dažādi iebūvējamo veļas mašīnu modeļi. Tāpat pieejamas arī vairākas Top-load (Electrolux, Whirlpul, Zanussi) veļas mašīnas. Protams, laika gaitā pieprasītākās ir bijušas Front-load veļas mašīnas (piedāvājumā Beko, Whirlpul, Indesit un citas firmas). Tieši šiem modeļiem ir pašas labākās cenas, robežās sākot no 157 līdz 276 latiem. Visām veļas mašīnām tiek piemērota ražotāja garantija.

Veļas mašīnas

Jāpiebilst, ka interneta veikalā 220.lv ir atrodami arī dažāda tipa veļas žāvētāji un veļas mazgāšanas līdzekļi. Tātad, Jums ir iespēja iegūt visu, kas nepieciešams, lai paši tuvākie cilvēki vienmēr staigātu tīrās un svaigās drēbēs.

Jautāsiet, bet kā tad ir ar veļas mašīnas piegādi? Nekādu problēmu, piemēram, Rīgas iedzīvotāji pēc preces var doties paši, trīs darba dienu laikā bezmaksas to varēs saņemt Ģertrūdes ielā 94a. Savukārt ekonomiskā piegāde ir pieejama visā Latvijā. Ja veicot pasūtījumu atzīmēsiet šo variantu, tad saņemsiet savu preci Pasta stacijā (kādā no Jūsu izvēlētās pasta stacijas termināļiem visā Latvijā). Tāpat pastāv iespēja izmantot komforta piegādes iespēju, tas nozīmē, ka firmas DPD kurjers nogādās preci Jūsu norādītajā adrese un pašiem nekur nebūs jādodas. Šādā veidā preces piegāde atvieglos lauku teritorijās dzīvojošo ikdienu, jo nereti lielākās problēmas viņiem sagādā iegādatās preces nogādāšana mājās.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This