Portatīvie datori mājai, mācībām un ikdienai

6:45 am by

Ja agrāk visiem mājās bija personālie galda datori, tad tagad teju ikvienam, kam ikdienas darbs saistās ar datoru un ir mobils dzīvesveids, ir savs personīgais portatīvais dators. Mūsdienu portatīvie datori pieejami visplašākajā dizaina, tehniskās specifikācijas un cenas ziņā no dažādiem ražotājiem, tāpēc sev piemērotu datora modeli noteikti var atrast ikviens.

Kāpēc vērts izvēlēties portatīvo datoru?

  • Ērti pārnēsājami un lietojami mājās, darbā, esot ceļā;
  • Pateicoties baterijai var lietot bez ārējās elektrības padeves;
  • Aizņem daudz mazāk vietas nekā personālie datori;
  • Izturīgi korpusi, kas padara tos triecienizturīgus pret kritieniem;
  • Iespēja lietot arī bezvadu internetu (WiFi, mobilais internets, tajā skaitā arī jaunās paaudzes internetu 3G/4G);
  • Milzīga izvēle – no vienkāršiem datoriem ikdienai līdz jaudīgiem Ultrabook sarežģītu darbu veikšanai.

Lēti un funkcionāli portatīvo datoru modeļi no 1A.LV

Ja portatīvais nepieciešams mājai vai mācībām, tad parasti pietiek ar standarta modeļiem, kas spēj izpildīt visas pamata ikdienā veicamās funkcijas, piem., darbs ar dokumentiem, failiem, sērfošana internetā, multivides failu atskaņošana u.tml. Šādā gadījumā kvalitatīvu portatīvos datorus savā īpašumā var iegūt par tiešām pievilcīgām cenām, summā pat līdz 200 latiem.

Piemēram., Latvijas zināmākais interneta veikals 1A.LV piedāvā PACKARD BELL ENTE NX.C1FEL.086 portatīvo datoru mājai, mācībām un ikdienai tikai par 195 latiem! Konkrētā modeļa ekrāna izmērs 15.6 collas, 4G operatīvā atmiņa, 500 GB cietais disks, operētājsistēma Linux un baterija ar darbības laiku līdz 4.5 stundām. Šis noteikti būs lielisks palīgs mācību procesā gan studentiem, gan skolēniem, turklāt ideāli noderēs arī izklaidei, kā interneta lietošanai, tā dažādu filmu un iemīļoto fotogrāfiju, mūzikas glabāšanai.

Plašā klāstā atrodami arī portatīvie datori no Acer, Asus, Dell, HP, Samsung, Lenovo un citiem pasaulē zināmiem un atzītiem datortehnikas ražotājiem. Savukārt tie, kam jau ir savs portatīvais dators, var tam iegādāties arī piemērotus aksesuārus un komponentes (somas, USB atmiņas kartes, peles, datoru skaļruņus, ārējos cietos diskus u.c.) par īpašām cenām, turklāt bieži pieejamas arī atlaides.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This