Lēts, bet kvalitātīvs planšetdators

6:00 am by

Planšetdatoru popularitāte ar katru dienu kļūst arvien lielāka. To savā īpašumā vēlas iegādāties visi – aizņemti uzņēmēji, aktīvi skolnieki un studenti, zinātkāri bērni un visi pārējie. Populārāko zīmolu gudrākie planšetdatori maksā gana daudz, tāpēc ne visiem tie ir pa kabatai. Tomēr jāatceras, ka dārgie modeļi ir aprīkoti ar vairākām iespējām un aplikācijām, kuras vidējais planšetdatora lietotājs nekad neapgūs un neizmantos. Tāpēc, pirms plāno iegādāties planšetdatoru, kura cena ir divu mēnešalgu apmērā, izvērtē, kādu darbību veikšanai planšetdatoru izmantosi. Vienkāršāku modeļu cenas ir diezgan zemas.

Lētus planšetdatorus var iegādāties visās datortehnikas tirdzniecības vietās, kas nodarbojas ar planšetdatoru tirdzniecību un nepārstāv tikai kādu konkrētu zīmolu. Lētus planšetdatorus plašā klāstā iespējams iegādāties arī interneta veikalos.

Lētus planšetdatorus pārsvarā piedāvā ražotāji, kuru popularitāte nav ļoti augsta. Šo planšetdatoru cena neliecina par to zemo kvalitāti, jo, iegādājoties pašu populārāko planšetdatoru, nākas piemaksāt arī par zīmolu.

Lētus, bet labus planšetdatorus piedāvā Prestigio. Prestigio ražotie planšetdatori ir budžeta klases planšetdatori, taču tie spēj apmierināt lielāko daļu planšetdatoru lietotāju vajadzības.

PRESTIGIO PER3274BCPRESTIGIO PER3274BC ir vienkāršs un ļoti lēts planšetdators ar septiņu collu lielu ekrānu, Rockchip 2738 procesoru, 4 GB lielu cieto disku, 64 MB lielu operatīvo atmiņu un MicroC/OS-II operētājsistēmu. Šis planšetdators atbalsta TXT, MOBI, HTML, PDB, EPUB, PDF, FB2, RTF, WTXT, MP3, WMA, AAC, WAV, OGG, FLAC, JPEG, BMP, GIF, WMV, AVI, VOB, 3GP, MP4, MPG, RM, RMVB, FLV un MPEG formātus, tātad, lietojot šo planšetdatoru, varēsi lasīt elektroniskās grāmatas un dažādus dokumentus, apskatīt fotogrāfijas un video materiālus, klausīties mūziku.

MultiPad PMP7100D3GPrasīgāki planšetdatoru lietotāji par saprātīgu cenu var iegādāties planšetdatoru PRESTIGIO MultiPad PMP7100D3G ar desmit collu lielu ekrānu, 16 GB lielu cieto disku, 1024 MB lielu operatīvo atmiņu un Android 4.0.4 operētājsistēmu. Šis planšetdators ir ietilpīgs, atbalsts WI-FI un nodrošina visas Android piedāvātās priekšrocības.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This