Priekšapmaksas TV bez līgumsaistībām

3:00 pm by

Lattelecom virszemes televīziju iespējams pieteikt vairākos veidos. Pieejami beztermiņa un ilgtermiņa vienošanās līgumi, kas nozīmē, ka Jūs piesakāt virszemes TV uz konkrētu laika periodu un maksājat ikmēneša abonentmaksu. Toties tiem, kas TV skatās reti vai katru mēnesi grib pamainīt TV kanālu pakas, ir iespēja izmantot priekšapmaksas televīziju bez līgumsaistībām.

Bezmaksas kanālus var skatīties bez jebkādas abonentmaksas, kas nozīmē, ka nav nepieciešams ne līgums, ne priekšapmaksa. Tomēr, ja vēlies skatīties arī maksas kanālus, tie ir jāiegādājas un to Tu var izdarīt vairākos veidos.

Maksas kanālus var iegādāties

  • Izmantojot priekšapmaksas TV pakalpojumu;
  • noslēdzot beztermiņa vai ilgtermiņa līgumu par Lattelecom kanālu abonēšanu.

Viens no pieprasītākajiem kanālu iegādes veidiem Latvijā ir tieši TV kodu pirkšana. Tas ir gandrīz tas pats, kā Zelta zivtiņas vai Okartes atjaunošanas kartes iegāde telefonam, tikai šajā gadījumā Tu pērc kodu, lai iegūtu piekļuvi televīzijai. Tu iegādājies atjaunošanas kodu, aktivizē to un skaties TV bez jebkādām saistībām, tik vienkārši!

Priekšapmaksas TV bez līgumsaistībām

Virszemes TV vari skatīties, izmantojot priekšapmaksas TV pakalpojumu, kad vari pieteikt vienu, vairākas vai pat visas TV kanālu pakas. Tev tikai jāiegādājas TV atjaunošanas kods un tad tas jāaktivizē. Tādējādi Tu iegūsi piekļuvi jebkurai izvēlētajai TV pakai uz 30 dienām un varēsi baudīt visas piedāvātās TV izklaides iespējas.

Atjaunošanas koda iegāde un aktivizācija

Atjaunošanas kodu vari iegādāties internetā Lattelecom mājas lapā vai arī tirdzniecības vietās visā Latvijā. Ievēro, pirms iegādājies kodu, pārbaudi vai izvēlētā maksas kanālu paka ir pieejama Tavā dzīvesvietā, izmantojot Lattelecom TV pārklājuma karti. Pēc koda iegādes atliek to tikai aktivizēt un Tev būs neierobežota piekļuve visiem virszemes televīzijas iegādātās pakas kanāliem uz vienu mēnesi.

Atjaunošanas kodu iespējams aktivizēt 2 veidos

  • Aizpildot aktivizācijas formu internetā;
  • Nosūtot sms-īsziņu.

Sīkākai informācijai par to, kā aktivizēt atjaunošanas kodu un, kas jāraksta īsziņā, vari sameklēt Lattelecom mājas lapā. Turpat vari arī uzzināt to, cik maksā katra no TV pakām un daudz citas noderīgas informācijas, kā arī jaunākās akcijas un citus piedāvājumus!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This