PS3 spēļu konsoles interneta veikalā 220.lv

3:07 pm by

Spēļu konsoļu pasaulē nozīmīgu vietu ir ieņēmis Sony, kas ražo spēļu konsoles Playstation. Playstation spēļu konsolēm ir sena vēsture un tās ir ieguvušas video spēļu mīlestību ar savu kvalitāti un nepārtraukto attīstību.

Jaunākā no Sony piedāvātajām spēļu konsolēm ir Playstation 3. Šīs konsoles var iegādāties praktiski visās tirdzniecības vietās, kur vispār tiek tirgotas spēļu konsoles. Par patīkamām cenām spēļu konsoles Sony Play Station 3 var iegādāties arī interneta veikalā 220.lv.

Iepirkties interneta veikalā 220.lv ir ērti un droši. Iegādātajai precei varēsi pats aizbraukt pakaļ vai sagaidīt, kad kurjers tev to atvedīs.

Vienkāršākā no Play Station 3 spēļu konsolēm ir SONY Playstation 3 slim 12GB. Ar šo spēļu konsoli varēsi ne tikai spēlēt interesantas spēles augstas kvalitātes izšķirtspējā. Izmantojot WI-FI vai arī kabeļu internetu, varēsi spēlēt tiešsaistes režīmā ne tikai ar draugiem, bet arī personīgi nepazīstamiem citiem spēļu cienītājiem. Sony Playstation 3 piedāvā iespēju skatīties filmas, kas ierakstītas lieliskās kvalitātes Blu Ray diskos. Tas nozīmē, ka nav nepieciešams iegādāties atsevišķu disku atskaņotāju, lai skatītos filmas. Spēļu konsole ir aprīkota ar USB, kas ļauj izmantot konsoli arī lai pārlūkotu fotogrāfijas un klausītos mūziku. Konsolē iebūvētais disks ļauj uzglabāt ne tikai spēļu datus, bet arī citus materiālus.

SONY Playstation 3 slim

Interneta veikalā 220.lv iespējams iegādāties arī Sony Playstation 3 spēļu konsoles komplektu, kur bez pašas konsoles iekļauta spēle Sport Champion 2, kā arī papildus vadības pultis, kas tieši šīs spēles spēlēšanu padarīs īpaši aizraujošu. Spēlējot spēles ar īpaši tām paredzētajām vadības pultīm, spēļu spēlēšana sāks līdzināties virtuālajai realitātei, ļaujot piedzīvot vēl nebijušas sajūtas.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This