Cik maksā auto īre kāzām?

8:27 pm by

Cena par kāzu auto īri var mainīties atkarībā no auto izlaiduma gada, auto klases/markas un sezonas. Visdārgāk auto īre maksās gada siltajā sezonā, jeb kāzu sezonā, kas ir no maija līdz septembrim. Šajā rakstā aplūkosim luksus klases un limuzīnu nomu.

Limuzīnu noma visbiežāk tiek piedāvāta uz stundām, jo cenas par šo auto ir diezgan augstas. Pārsvarā limuzīni tiek izmantoti, lai uz pāris stundām “pazīmētos”, piemēram, aizbraukt no Pēterbaznīcas, Vecrīgā līdz Saules akmenim, Pārdaugavā, lai uztaisītu smuku fotosesiju. Tajā pat laikā, ja jūs plānojat ar auto doties uz viesu namu vai arī vedēji ir ieplānojuši kādus apskates objektus un apstāšanās vietas, tad prakstiskāk būtu izmantot luksus vai biznesa klases auto, piemēram, S long klases Mercedes, Audi A8 vai kādu no luksus klases BMW.

Cik tad īsti izmaksās auto priekš kāzām? Ja salīdzinām cenas aukstajā gada laikā un kāzu sezonā, tad cenas atškiras par 10-20%!

Vasarā limuzīnu cenas būs aptuveni šādas :

1. stunda EUR 60-130 (par zemāko cenu pārsvarā atradīsiet Lincoln Town Car, vidējā klāsē Mercedes S-class Limo Super Stretch, bet dārgākajā galā atradīsiet, piemēram, Lincoln Excalibur vai Infiniti FX 45 Super Strech)

3.stundas EUR 110 – 300

5.stundas EUR 180 – 440

Ja jums limuzīns būs nepieciešams uz vairāk stundām, tad parasti par cenu jau var vienoties, bet ja summa pārsniedz EUR 350-400 ir vērts padomāt vai tiešām jums ir nepieciešams 9 vai 11 vietīgs limuzīns, tā vietā, lai izmantotu ērtu un plašu biznesa klases auto, piem., Mercedes S-500 Long. Cik maksā šādas klases auto noma?

Biznesa klases auto nomas cenas vasarā :

 

mercedes s500 auto noma

Mercedes S klase long (2006-2010.g.) – EUR 290 – 350

mercedes-s500-long

Mercedes S klase long (2004.g.) – EUR 185

 

Audi A8 auto noma

AUDI A8 long – EUR 360

Bet ja jūsu budžets kāzu auto ir zem EUR 200, tad jūs varat izvēlēties, piemēram, BMW 730 D (2004.g) , kas maksās tikai ap EUR 140-150 vai Chrysler 300C par EUR 100 dienā.

Neatkarīgi no tā kādu auto jūs izvēlēsieties nomai, atcerieties iepazīties ar nomas līgumu, uzzināt atsauksmes par auto nomas kompāniju un pārliecināties, ka izvēlētais auto būs jums piemērotākais, piem., ja līgavai būs kupla kleita, tad jums noteikti nederēs automašīna, kurai aizmugurējo pasažieru krēslos nav praktiski vietas, lai apsēstos.

Lasi arī 6 soļi kā izvēlēties auto nomai

read more

Ielūgumu valdzinājums

9:08 pm by

Ielūgums ir uzruna – aicinājums, ar ko vēlaties kādam darīt zināmu, ka viņa klātbūtne jums īpašos svētkos vai pasākumā būtu svarīga. Tāpēc ielūguma izskatam, saturam un formai patiešām ir nozīme. Reizēm, kad vien varat to atļauties, ir labi padomāt par alternatīvām veikalos nopērkamajām kartītēm.

Roku darbs – ielūgums, kas no nulles tapis, veidojot to ar rokām. To varat darīt gan paši, gan uzticēties profesionālim. Pirms izdarīt šo izvēli, ņemiet vērā – darbs ir laikietilpīgs un prasa kā pacietību, tā precizitāti. Taču ielūgums būs patiešām īpašs pārsteigums, jo tam iespējams pievienot dažādus akcentus – no pērlītēm līdz lentām un īstam zīmogam uz aploksnes. Kāzu ielūgumi laikam būs tie, kurus visbiežāk cilvēki vēlas unikālus un tikai savām kāzām radītus.

Foto ielūgumi – piemeklējiet pasākumam, noskaņai un situācijai atbilstošu foto un izgatavojiet no tā taustāmu vai elektronisku ielūgumu, papildinot ar nepieciešamo tekstu. Tā būs ļoti personiska uzruna, kas pavisam noteikti pateiks daudz vairāk, kā var vārdi.

Audio ielūgumi – te jums ir iespēja izpausties, jo varat gan izteikties, gan ielūgumu noformēt dziesmas veidā (izvēloties atbilstošu dziesmas versiju vai iedziedot ielūgumu pašiem). Šādu ielūgumu var izmantot arī aicinājumam uz plašāku pasākumu, piemēram, dzejas lasījumiem vai pilsētas svētkiem.

Video ielūgumi sniedz vēl nedaudz plašākas iespējas. Te arī atkrīt šaubas par to, kā precīzi noformulēt tā saucamo dress code – viss ir vienkārši – parādiet saviem viesiem, ko būtu vēlams vilkt mugurā, tāpat – parādīt var arī, ko ņemt līdzi (piemēram, noskaņojumu no sirds izālēties) un kur tieši jāierodas.

Ziedu ielūgumi – vai zinājāt, ka ir ziedu saloni, kas piedāvā jums pasūtīt un iegādāties ziedus ar teksta apdruku? Ir. Un – ja vēlaties kādam nosūtīt ļoti īpašu ielūgumu, šis ir labs veids, kā to izdarīt. Ziedi paši par sevi jau ir uzruna bez vārdiem, bet, ja tā ir daļa no ielūguma, šim žestam piemitīs kāds īpašs valdzinājums.

Ielūguma dāvana – parasti dāvanas svētkos pasniedz to vaininiekiem, bet – kāpēc gan nepaplašināt viesmīlības robežas un nenosūtīt pa mazai dāvaniņai, ko papildinās ielūguma teksts? Turklāt, dāvana var būt tieši saistīta ar pasākuma tematiku un plānoto noskaņu. Piemēram, draudzeņu tikšanās un vakara sarunas pie tējas tases var saistīties ar tējas iepakojumu, kas izraudzīts katrai dalībniecei īpaši. Bet romantiska tikšanās – ar šokolādes konfektēm. Bet – ja šādi aicināt uz kāzām – varat izvēlēties porcelāna figūriņas, mājās gatavotus cepumus vai auduma taureņus.

read more

Related Posts

Share This

Kāzu dāvanas – padomi izvēloties

10:56 pm by

Sāciet ar sarakstu – jaunajam pārim tas ir apdāvināmo saraksts, bet kāzu viesiem – saraksts ar lietām, ko varētu dāvināt.

Jaunajam pārim pēc saraksta sastādīšanas arī var noderēt  dažu ideju piefiksēšana attiecībā uz to, ko kuram izvēlēties kā dāvanu.

Apsveriet  savas finansiālās iespējas. Paredziet aptuveno naudas summu katrai kāzu dāvanai.

Esiet radoši – neatsakieties no labas idejas naudas dēļ. Varbūt jūs iedomāto kāzu dāvanu varat iegādāties ar atlaidi vai pasūtīt to no cita ražotāja (salīdziniet cenas). Reizēm kāzu viesi pērk kopīgas dāvanas – piemēram, līgavas tuvākās draudzenes. Bet varbūt jūs varat iedomātās dāvanas ietverto ideju realizēt citādi? Uzdāvināt tās pašas sajūtas citā formā.

Pārliecinieties, ka izvēlētā prece, produkts vai pakalpojums atbilst jūsu priekšstatam. Ja ir iespējams aplūkojiet to, dodoties uz veikalu, vai izmēģiniet. Varat arī vadīties no citu cilvēku ieteikumiem, ja vien tiem varat uzticēties.

Padomājiet par to, vai izvēlētā kāzu dāvana atbilst dāvanas saņēmēja personībai un notikumam.

Iegādājieties kāzu dāvanu laicīgi.

Kāzu dāvanas vislabāk iesaiņot pie profesionāļa, jo šis ir pietiekami īpašs notikums, ja vien jums nav padomā kāds oriģināls un radošs veids, kā to noformēt un pasniegt pašiem.

Pievienojiet  apsveikuma kartīti. Izvēloties apsveikuma tekstu, jūs varat tajā atšifrēt savas kāzu dāvanas izvēles pamatojumu. Varbūt dāvanai ir simboliska jēga, bet varbūt tā apzīmē kādu svarīgu notikumu dāvanas saņēmēja dzīvē.

Esiet droši, ka katra no sirds dāvināta dāvana ir īpaša. Cenai īstenībā nav nozīmes…

read more