Iegādājieties visatbilstošāko apdrošināšanu

6:32 am by

auto apdrošināšanas polisesKlientiem ir visdažādākās prasības, tāpēc apdrošināšanas firmām vajadzētu prast apmierināt ikvienu no tām. Ikviens zināmais apdrošinātājs vienmēr vēlas klientiem sniegt vislielāko ērtību, tāpēc visu būtiskāko varēs izdarīt internetā.

Ar OCTA iespējām vien nebūs pietiekami, lai pilnībā vienmēr varētu saņemt palīdzību, taču izvēle ir jāpieņem Tev. Mājaslapā redzēsi izveidotas īpašas opcijas, lai konkrētā piedāvājuma meklēšana notiktu pēc iespējas ātrāk.

read more

Related Posts

Share This

VW revolūcija – automašīnas tautai!

5:02 am by

Mūsdienās Volkswagen sevi pierādījis kā labu automašīnu ražotāju, kas piedāvā labi nostrādātus auto modeļus par samērā pieņemamām cenām. Šajā ziņā VW turpina savu misiju, ko uzņēmums izvirzījis par mērķi tā dibināšanas laikā – VW automašīnas tika ražotas Vācijas tautai. Šoreiz neliels atskats par to, kā tad tas viss sākās.

Uzņēmuma pirmsākumi meklējami tālajā 1936. gadā, kad to dibināja Vācijas darba fronte (Deutsche Arbeitsfront). Organizācijas mērķis bija vienkāršs – panākt, ka Vācijas strādnieks spēj atļauties automašīnu. Trīsdesmito gadu sākumā tas bija liels mērķis, vidējs Vācijas strādnieks varēja atļauties tikai motociklu, jo šis tirgus bija piesātināts tikai ar ārkārtīgi dārgām luksusa automašīnām. Šī iemesla dēļ, automašīna piederēja tikai vienam no piecdesmit vāciešiem. Viens bija skaidrs – Vācijā ir milzīgs tirgus pieprasījums pēc automašīnām par saprātīgām cenām, un auto ražotājs, kas to pirmais spēs piedāvāt, būs zirgā.

Vajadzību pēc šāda auto radīšanas sajuta arī tā laika Vācijas valdība – tika pat izsludināts konkurss, kura uzdevums bija radīt automašīnu, kas varētu pārvadāt 2 pieaugušos un 3 bērnus un maksātu mazāk kā 990 markas. Sekoja gari meklējumu gadi, dažādi auto dizaineri iesniedza savus priekšlikumus, bet bija skaidrs, ka summa ir pārāk zema. Valdībai vajadzēja iesaistīties – tā solīja izsniegt aizdevumus šo aut iegādei, lai tos varētu atļauties ikviens. Tā dzima Volkswagen ( kas vācu val. nozīmē “tautas auto”). Mērķis bija panākt to, ka arī Vācijas iedzīvotājiem automobiļi ir tikpat pieejami kā Amerikāņiem (ar kuriem tajā laikā Vācijai bija sīva sāncensība).

Diemžēl karš diezgan izbojāja uzņēmuma attīstību. Toties pēc tam Volkswagen kļuva par Rietumvācijas auto ikonu. Vācijas rietumiem uzplaukstot, arvien labāk gāja arī vācu tautas auto ražotājam (šis ir laiks, kad tiek radītas ikoniskākās Vācu retro automašīnas – Beetle (vai “vabolīte” un Volkswagen Type 2 (vai klasiskais ‘’hipiju autobusiņš’’ ). Vēlāk no tā paša Beetle attīstās mūslaiku leģenda – Golf.

Protams, kopš šiem notikumiem pagājis labs laiks, un VW ir mainījies. Šobrīd tas ir otrais lielākais auto ražotājs pasaulē, un tas piedāvā modeļus visās kategorijās – sākot ar izdevīgiem automobiļiem līdz pat luksusa klases aprīkojuma modeļiem. Raksts tapis sadarbībā ar Rezervesdalas24.LV

 

read more

Related Posts

Share This

OCTA – obligātā auto apdrošināšana

8:43 pm by

auto apdrošināšana

   Vai vēl joprojām, lai saņemtu obligāto auto apdrošināšanu, dodies uz kādu apdrošināšanas biroju? Vai neliekas, ka tas tomēr aizņem pārāk daudz laika, jo speciāli kur jādodas, lai parunātos ar apdrošināšanas brokeri un saņemtu standarta cenas piedāvājumu? Protams, iespējams, apdrošināšanas brokeris jau kļuvis tev par labu draugu, jo jau gadiem dodies uz vienu un to pašu vietu… Gribēju pastāstīt, ka pastāv arī citas iespējas — obligātā auto apdrošināšana internetā.

read more

Related Posts

Tags

Share This

Auto kredīts bez pirmās iemaksas pie Bigbank

8:05 pm by

Bigbank auto kredītsJau labu laiciņu sapņo par automašīnas iegādi un ik reizi, kad garām pabrauc Tavs sapņu auto, mazliet saskumsti? Iespējams, Tev jau ir mašīna, tomēr dzīvē prasās pēc pārmaiņām, pēc labāka un jaudīgāka spēkrata, kas ne tikai iepriecinās ar ātrumu, bet arī ar izskatu. Varbūt Tu pat esi jau sācis krāt naudu mašīnas iegādei, tomēr pēc laiciņa esi sapratis, ka tam tomēr nepieciešams pārāk ilgs laika posms, un monētu mešana cūciņas krājkasītē šoreiz nebūs labākais veids, kā tikt pie kārotās mantas. Auto kredīts bez pirmās iemaksas pie Bigbank – tā ir Tava unikālā iespēja uzlabot savas dzīves kvalitāti, lai iegādātos savu sapni – jaunu automašīnu. Tas neprasīs ilgu laiku – saņem aizdevumu no Bigbank pāris dienu laikā no pieprasījuma brīža.

read more

Lojalitātes programma compensa klientiem.

5:54 pm by

lojalitāte

Kas var būt svarīgāks par uzņēmumu, kurš saprot tavas vēlmes un zina, kas tev ir nepieciešams. Uzņēmums, ar kuru jau esi sastrādājies un zini, ko var no tā gaidīt kā arī esi sapratis, ka neko citu izvēlēties nevēlies. Tavas vēlmes ir sakritušas ar kompānijas piedāvāto pakalpojumu un esi bijis pietiekoši apmierināts. Lojalitāte ir svarīga, un tā vienmēr ir bijusi augstu vērtēta. Arī Compensa saprot, cik svarīgi ir iegūt lojālus klientus un tādēļ ir izveidojusi lojalitātes programmu, lai pateiktos saviem uzticamajiem klientiem.

read more

Related Posts

Tags

Share This

Kā auto kredīts palīdz grūtās situācijās?

12:23 pm by

auto kreditsAutobraucēji noteikti sapratīs, ko nozīmē kādā ļoti svarīgā brīdī palikt bez automašīnas. Cilvēks jūtas kā bez rokām un par šo situāciju nav jāsmīkņā, jo tomēr ir ieguldīti gana lieli līdzekļi, lai būtu iespēja pārvietoties tieši šādā veidā, nevis izmantojot sabiedrisko transportu vai velosipēdu. Ja auto ir jāved uz servisu un vaina ir labojama, tad vēl nav tik traki, bet ko darīt gadījumos, kad esat palicis bez auto, bet tā ir ikdienas nepieciešamība, kas saistīta, piemērām, ar darbu? Tad ir jāmeklē iespējas, kā no šīs ķezas tikt ārā un auto kredīts būs tieši laikā.

read more

Share This

Kā var saņemt mogo kredītu pret ķīlu?

5:15 pm by

Jebkurš cilvēks vēlas būt informēts par paredzamo lietu kārtību, noteikumiem, gaidāmajām izmaksām, dodoties kārtot kādas darīšanas valsts vai privātās iestādēs. Man ir pazīstama tā nepatīkamā sajūta, kad, noformējot domumentus vai pakalpojumu, man pēkšņi tiek prasīta samaksa par kaut ko, bet neesmu par to iepriekš bijis informēts. Ir bijis gadījums, kad man nemaz nav līdzi vajadzīgās naudas summas un es tāpēc jūtos ļoti neērti. Pēc šīs neveiklās pieredzes man ir izveidojies paradums vienmēr visās iestādēs iepriekš pārjautāt, ar kādām papildus izmaksām man jārēķinās, vai samaksa būs jāveic uz vietas, vai vēlāk ar pārskaitījumu. Es neemu bagāts cilvēks un nenēsāju līdzi lielas naudas summas, gadās reizes, kad makā ir tikai pieci eiro. Nesen es vēlējos sagatavoties un uzzināt sīkāku informāciju par to, kā noformējams mogo kredīts pret ķīlu, jo plānoju tuvākajā laikā izmantot šo pakalpojumu.

read more

Related Posts

Share This

Automašīna īpašiem gadījumiem

3:14 pm by

Esmu dzimis un audzis Rīgā, mitinos klusajā centrā un turpat, 20 minūšu attālumā atrodas mana darbavieta. Gada siltajā sezonā braucu ar divriteni – tas ir lēti un gana ātri, turklāt tādā veidā iespējams saudzēt dabu un uzlabot veselību. Savukārt ziemā parasti pārvietojos ar kājām vai braucu ar sabiedrisko transportu Lai gan autovadītāja apliecība man ir jau vairākus gadus, pašam sava automašīna man nekad nav piederējusi. Gandrīz visur, kur vajag, varu aizbraukt ar velosipēdu vai tikt iešus, līdz ar to personiskais auto man nekādi nebūtu izdevīgs, bez tam nāktos domāt par piemērotu stāvvietu un uztraukties par garnadžiem. Īsāk sakot, vienas vienīgas klapatas.

read more

Labākais auto tev un tavam maciņam

6:42 pm by

Brīdī, kad esam gatavi tik nopietnam lēmumam kā jaunas automašīnas iegāde, mums būtu jāņem vērā vairāki aspekti, lai pēc neilga laika nepārņemtu vilšanās par pirkumu, kas īsti neatbilst mūsu vajadzībām un finansiālajai situācijai. Labs veids kā pārāk neapdraudēt ģimenes budžetu, ir samaksu par auto veikt ar ikmēneša maksājumiem, tas nozīmē noformēt kredītu auto iegādei jeb autolīzingu. Mogo kredīts auto iegādei šobrīd Latvijā ir viens no populārākajiem iedzīvotāju vidū, jo izceļas ar plašo pieejamību, ērto noformēšanu un elastīgiem apmaksas nosacījumiem. Pateicoties mogo kredītam auto iegādei, šobrīd uz autoceļiem ir daudzi apmierināti spēkratu vadītāji, jo viņi ir piepildījuši sapni braukt ar savu automašīnu.

read more

Auto lukturu pulēšana tavai drošībai

7:55 pm by

Dzidri lukturi ne vien skaisti izskatās, tie palielina drošību uz ceļa. Nereti uz Latvijas un visas Eiropas ceļiem redzam automašīnas ar blāviem, tādiem kā duļķainiem vai iedzelteniem lukturiem. Ko tur liegties, arī pašam droši vien ir nācies saskarties ar šo problēmu. Šādi bojājumi auto lukturiem ir ļoti izplatīti, tomēr ne visi zina, ka ar to iespējams vienkārši cīnīties — nepieciešama auto lukturu pulēšana!

Bieži vien autobraucēji uzskata, ka jāsamierinās, ka no vecākiem lukturiem nāks blāvāka iedzeltena gaisma, tomēr tā nav taisnība. Pasūtot automobiļa lukturu pulēšanu, iespējams sasniegt pārsteidzošus rezultātus! Pat lukturus, kuri kalpojuši vairāk par pieciem gadiem, šādi iespējams atjaunot to sākotnējā izskatā!

auto lukturu pulēšana

Varētu domāt, ka lukturu pulēšana ir vien automobiļa skaistumkopšanas procedūra, tomēr, atšķirībā no automobiļa virsbūves pulēšanas, tai ir arī visai manāmi praktiski ceļu satiksmes drošības ieguvumi. Pētījumā ASV noskaidrots, ka auto lukturu pulēšana palielina lukturu izgaismoto ceļa attālumu vidēji par 140%, kā arī sniedz aptuveni 3 reizes labāku apgaismojumu uz sāniem, tādējādi nodrošinot krietni labāku redzamību. Piedevām, veicot auto lukturu pulēšanu, iespējams izvairīties no pretimbraucošo autovadītāju apžilbināšanas — no aizduļķotiem lukturiem rodas daudz lielāks gaismas piesārņojums uz augšu. Visi šie faktori tiek ņemti vērā arī veicot transportlīdzekļa tehnisko apskati. Ja nevarat iziet transportlīdzekļa tehnisko apskati, šis varētu būt daudz lētāks risinājums, nekā jaunu lukturu iegāde.

Lukturu pulēšana ir īpaši aktuāla pie mums Latvijā, kur vairums autovadītāju brauc ar lietotiem automobiļiem un saltajās ziemas naktīs ir ārkārtīgi slikta redzamība, bieži vien puteņo. Profesionāļi iesaka lukturu pulēšanu veikt vismaz reizi 2 gados, pat ja šķiet, ka lukturiem nav lielu bojājumu — dažkārt piemirstas, cik gaiši var būt spēkrata lukturi, jo tie aizmiglojas pakāpeniski. Statistika liecina, ka Latvijā liela daļa ceļu satiksmes negadījumu notiek nakts laikā. Ja vadāt auto ar blāviem, aizduļķotiem un dzeltenīgiem lukturiem, jūs palielināt risku iekļūt kādā no šiem negadījumiem, jo tādējādi krietni pazemināt redzamību, kā arī citi pretimbraucošie mazāk redz jūs un tiek vairāk apžilbināti (liels daudzums no jau tā vājā lukturu apgaismojuma tiek neproduktīvi tērēts un spīd uz augšu, nevis uz ceļu). Katrs redzamības metrs ir no svara, jo jārēķinās arī ar autovadītāja reakcijas laiku. Bieži vien lukturi nerada pietiekošu redzamību, lai autovadītājs paspētu noreaģēt uz pēkšņu šķērsli, īpaši braucot pa šoseju ar ātrumu 90 km/h.

Laikam, kad nevarat iziet tehnisko apskati miglainu lukturu dēļ, nevajadzētu pienākt! Lai justos pilnīgi droši, nevajadzētu sagaidīt līdz lukturi kļūst pavisam blāvi. Jūsu auto lukturiem vajadzētu izgaismot šķēršļus vismaz 50m attālumā. Tā ir galējā robeža, kuru var pieļaut pirms lukturu pulēšanas — ja jūsu lukturi nodrošina mazāku redzamību, to blāvais apgaismojums rada nopietnu apdraudējumu ceļu satiksmes drošībai, jo uz, braucot pa tumšu ceļu, jūsu reakcijas laiks varētu būt nepietiekams, lai izvairītos no sadursmes ar šķērsli.

Lukturu pulēšana ir ārkārtīgi lēts veids, kā uzlabot drošību uz ceļa. Daudzi automobiļu īpašnieki kļūdaini domā, ka vienīgais risinājums ir lukturu maiņa., tomēr prasmīgas rokas spēs atjaunot vecos lukturus tiktāl, ka nevarēsiet tos atšķirt no jauniem! Piedevām, tas ir arī krietni ātrāk nekā automobiļu lukturu maiņa — darbs aizņem tikai aptuveni stundu, un uzreiz pēc tam varat droši doties izmēģināt atgūto lukturu jaudu uz tumšākajiem ceļiem!

read more

Related Posts

Share This