Apdrošināšana katrai dzīves situācijai

1:00 pm by

dažāda apdrošināšana

Ceļojums vai ikdiena, auto vai privātmāja, pensija vai uzkrājums, mēs vienmēr vēlamies būt droši, ka tas būs tur, kur tam ir jābūt,, lai kas arī nenotiktu ar mūsu dzīvi. Ne vienmēr varam par visu parūpēties paši, šeit talkā nāk apdrošināšana. Lai kas arī nebūtu svarīgā lieta mūsu dzīvē, mēs vēlamies, lai tā būtu pasargāta un apdrošināšanas kompānijas ir par to parūpējušās. Tās piedāvā visdažādākās formas un lietu saraksts, ko iespējams apdrošināt ir nebeidzams.

read more

Iegādājieties visatbilstošāko apdrošināšanu

6:32 am by

auto apdrošināšanas polisesKlientiem ir visdažādākās prasības, tāpēc apdrošināšanas firmām vajadzētu prast apmierināt ikvienu no tām. Ikviens zināmais apdrošinātājs vienmēr vēlas klientiem sniegt vislielāko ērtību, tāpēc visu būtiskāko varēs izdarīt internetā.

Ar OCTA iespējām vien nebūs pietiekami, lai pilnībā vienmēr varētu saņemt palīdzību, taču izvēle ir jāpieņem Tev. Mājaslapā redzēsi izveidotas īpašas opcijas, lai konkrētā piedāvājuma meklēšana notiktu pēc iespējas ātrāk.

read more

Automašīna īpašiem gadījumiem

3:14 pm by

Esmu dzimis un audzis Rīgā, mitinos klusajā centrā un turpat, 20 minūšu attālumā atrodas mana darbavieta. Gada siltajā sezonā braucu ar divriteni – tas ir lēti un gana ātri, turklāt tādā veidā iespējams saudzēt dabu un uzlabot veselību. Savukārt ziemā parasti pārvietojos ar kājām vai braucu ar sabiedrisko transportu Lai gan autovadītāja apliecība man ir jau vairākus gadus, pašam sava automašīna man nekad nav piederējusi. Gandrīz visur, kur vajag, varu aizbraukt ar velosipēdu vai tikt iešus, līdz ar to personiskais auto man nekādi nebūtu izdevīgs, bez tam nāktos domāt par piemērotu stāvvietu un uztraukties par garnadžiem. Īsāk sakot, vienas vienīgas klapatas.

read more

Mikroautobusa noma ceļojumam

8:36 am by

auto nomaLai gan nupat esmu iekāpusi jau ceturtajā gadu desmitā, skolas laikus vienmēr atceros ar patiesu prieku un sirsnību. Ar bijušajiem klasesbiedriem esam iedibinājuši tradīciju – ik gadu jūnijā visi pulcējamies vienuviet, lai kopīgi apspriestu, kā nu kuram tagad iet, un atcerētos, kādas muļķības savulaik sastrādātas.

Es un dažas manas draudzenes parasti esam šo atkalsatikšanās pasākumu organizatores. Atbildīgs process ir piemērotas vietas izvēle – katru gadu satiekamies citur. Dažreiz tās ir kāda klasesbiedra lauku mājas, dažreiz kāds viesu nams vai kempings, taču rēķināmies ar to, ka pasākums visticamāk ieilgs uz visu nedēļas nogali. Vienmēr cenšamies sarīkot arī kādas aktivitātes – savs laiks atvēlēts gaļas cepšanai un sarunām pie ugunskura, savs – dažādām sportiskām nodarbēm un izklaidējošām spēlēm.

read more

Kur pieejama mikroautobusu noma?

10:11 am by

mikroautobusu nomaKad rodas nepieciešamība pēc pasažieru pārvadājumiem, tad jebkurš šoferis meklēs labākās iespējas šīs problēmas atrisināšanai un centīsies atrast zelta vidusceļu starp cenu un piedāvājumu, jo mēs visi zinām to, ka dažkārt pakalpojumu sniedzējiem un pārdevējiem sanāk aizrauties un nedaudz pārspīlēt ar piedāvājuma cenām. Šoreiz runa būs nevis par vienkārši ģimenes, kuras sastāvā ir mamma, tētis un divi bērni, pārvadāšanu, bet gan salīdzinoši kuplas saimes nogādāšanu nepieciešamajā galamērķī. Ja nevienam no Jūsu radiem vai paziņām nav iespēja uz neilgu laiku aizlienēt mikroautobusu, tad mikroautobusu noma ir pieejama arī Latvijā, turklāt, to ietilpība ir vairāk kā pietiekama, lai pārvadātu ne tikai cilvēkus, bet arī bagāžu.

read more

Related Posts

Share This

Auto kursi

3:31 pm by

auto, tiesības, auto kursiSalīdzinot Rīgas Satiksmes noteiktās biļešu cenas, kas šī gada sākumā tika palielinātas teju divas reizes, ar benzīna cenu litrā, kas izmaksā aptuveni eiro, nākas secināt, ka nabadzīgs nu ir tas, kurš brauc ar savu auto, nevis sabiedrisko transportu. Lai arī iepriekš minētais piemērs ir tikai nesen dzirdēts joks, sava daļa patiesības tajā tomēr ir.

Iespēja nolikt autovadītāja tiesības ir katrai pilngadību sasniegušai personai, izvēloties sev tīkamāko no piedāvātajiem auto kursiem.

read more

Share This

Kāpēc kļūt par auto nomas pastāvīgo klientu

3:17 am by

Kamēr dažiem auto nomas klientiem šis pakalpojums jau ir gluži ierasts, iespējams, kļuvis par ikdienas nepieciešamību, citiem nomāta spēkrata izmantošana var būt kas gluži jauns. Tieši tādēļ, atverot populāra vai mazāk pazīstama auto nomas uzņēmuma mājas lapu pirmoreiz, nepieredzējis klients var apjukt dažādo piedāvājumu gūzmas priekšā. Kurš no sniegtajiem pakalpojumiem ir man piemērots, bet kurš – nē? Kā samazināt izmaksas, nomājot auto? Tie varētu būt tikai daži no jautājumiem, kas gluži pamatoti nodarbina to cilvēku prātus, kam pakalpojums ir jauns un iepriekš neizmantots.

Atbildot uz otro no iepriekš minētajiem jautājumiem, ir vērts minēt, ka tieši kļūšana par kompānijas pastāvīgo klientu daudzos uzņēmumos garantēs ievērojamas atlaides un citas papildu priekšrocības, ko varētu sniegt autoīre. Kādos veidos dažādas auto nomas aģentūras piedāvā kļūt par to klientiem un kādi ir iespējamie ieguvumi – par to tālāk rakstā.

Kļūt par auto nomas reģistrētu klientu lielākajās kompānijās ir pavisam vienkārši. Parasti tas ir izdarāms pirms rezervācijas veikšanas tās oficiālajā mājaslapā. Jaunais klients reģistrējas, norādot savu vārdu, uzvārdu, dzimšanas datus, dzīvesvietas un kontaktinformāciju. Tāpat tiek norādīta maksājuma informācija un vadītāja apliecības dati. Bez šaubām, nepieciešamie dati var mainīties atkarībā no konkrētās kompānijas vispārējiem noteikumiem.

Tā kā daudzās aģentūrās tiek piedāvāta īpaši uzņēmumiem izdevīga auto noma, tad var tikt piedāvāta arī reģistrācija uzņēmumiem. Tā, piemēram, reģistrējot savu uzņēmumu Sixt auto nomas kompānijas klientu priekšrocībām, nepieciešams norādīt uzņēmuma nosaukumu, izmaksu centru, kā arī rēķina un kontaktinformāciju.

Nākamais solis – kas notiek pēc tam, kad esmu reģistrējies kā pastāvīgais klients kādā no uzņēmumiem, kas piedāvā auto nomu? Tā kā piedāvājumi dažādās kompānijās var atšķirties, sistēmu būs vienkāršāk izprast, aplūkojot vienu no piemēriem – uzņēmumu Sixt, kurā pašlaik gan Latvijā, gan citur Eiropā var tikt veikta ne vien autonoma, bet arī velosipēdu īre. Klienta kartes šajā kompānijā iedalās trīs līmeņos – Express, Zelta un Platīna līmenis.

Tātad, kļūstot par uzņēmuma jauno klientu, persona saņem sākotnējo klienta karti, ar kuru auto nomu iespējams padarīt gluži vienkārši ātrāku un ērtāku. Ilgstoši kompānijas klienti, kas veikuši automobiļu nomu uzņēmumā jau vismaz piecus gadus, saņem Zelta karti. Šī karte piedāvā jaunas priekšrocības, kā arī atlaides. Savukārt, ja noma tiek veikta vismaz divdesmit reizes gadā, klients var saņemt Platīna karti – tās īpašnieks saņems maksimāli izdevīgāko piedāvājumu.

Kā jau minēts, kļūstot par pastāvīgo klientu, iespējams reģistrēties kā privātpersonām, tā arī uzņēmumiem. Daudzos uzņēmumos, tajā skaitā arī Sixt, auto noma korporatīvajiem klientiem paredz īpašus piedāvājumus un cenas. Līdz ar to, reģistrēties ieteicams arī nelielām kompānijām. Jāpiebilst, ka arī klienta kartes, ko saņem uzņēmumi, atšķiras no tām, kas tiek izsniegtas privātpersonām.

Kopsavilkumā, iespējams nosaukt dažas priekšrocības, kas parasti tiks piedāvātas tām personām, kas būs reģistrējušās kā pastāvīgie auto nomas aģentūras klienti:

  • Laika ietaupījums – auto noma notiks daudz ātrāk, bez liekas gaidīšanas rindās;

  • Katru reizi, kad tiek nomāts automobilis, nav jāpakavējas, nokārtojot formalitātes (norādot personas datus, kontaktinformāciju un citu informāciju);

  • Iespēja veikt rezervāciju mazāk stundas pirms automobiļa saņemšanas, nekā tas ir iespējams nereģistrētiem klientiem;

  • Atlaides un īpaši piedāvājumi privātpersonām un korporatīvajiem klientiem.

Vairāk informācijas par reģistrētu klientu priekšrocībām vienmēr būs iespējams atrast auto nomas mājas lapā.

read more

Related Posts

Share This

Padomi veiksmīgai limuzīna nomai

10:12 am by

Kā zināms, limuzīna noma ir viens no populārākajiem auto nomas pakalpojumu veidiem. Šī greznā un neikdienišķā auto noma ir pieprasīta kā saviesīgos pasākumos, tā arī neformālās ballītēs. Tomēr, tas, cik veiksmīga būs limuzīna noma, ir atkarīgs no klienta spējas formulēt pašam sev, kā arī auto nomas pakalpojumu sniedzējam atbildes uz šādiem jautājumiem:

  1. Kāds ir pasākums, kuram nepieciešams limuzīns?

  2. Cik cilvēkiem limuzīna noma ir paredzēta?

  3. Uz cik ilgu laiku (stundās) limuzīna noma būs nepieciešama?

  4. Cik tāls brauciens ir paredzēts?

Lielākajai daļai auto nomas kompāniju būs svarīgi zināt arī to, vai limuzīns nepieciešams kāzām, kādam koncertam, izlaiduma, dzimšanas dienas ballītei, vai kādam citam pasākumam. Turpmāk rakstā apskatīsim vēl dažus soļus papildus iepriekš minētajiem jautājumiem, kas jāveic, lai šī greznā auto noma tiešām pārvērstos patīkamā pieredzē, nevis pārpratumu un problēmu jūklī.

Pievērsies sniegtā pakalpojuma vērtībai

Šajā gadījumā ar vārdu ‘vērtība’ nav domāta tikai cena, ko maksāsi par limuzīna nomu. Patiesībā pakalpojuma vērtību veido cenas un pakalpojuma kvalitātes saprātīgs apvienojums. Vienmēr jāņem vērā fakts, ka auto noma, ko piedāvā atšķirīgas aģentūras, var nebūt vienlīdzīga ne cenas, nedz piedāvātā servisa ziņā. Tomēr, ja vēlies atrast vispiemērotāko piedāvājumu, cena nedrīkst būt vienīgais faktors ko ņem vērā. Līdzīgi viesnīcas rezervēšanai, atšķirības cenu ziņā bieži norāda uz piedāvāto ērtību atšķirībām. Ir labi, ja tev jau iepriekš ir noteikts budžets, ko esi gatavs izmantot auto nomai, tomēr neaizmirsti arī par pieredzi, ko vēlies gūt, izmantojot šo pakalpojumu.

Pirmajā vietā – drošība

Vissvarīgākā lieta, kam pievērst uzmanību, izmantojot jebkuru auto nomas pakalpojumu, ir tava un citu cilvēku drošība. Auto nomas kompānijām, kas piedāvā limuzīnu nomu, ir jābūt atbilstošai apdrošināšanai un licensei. Nekad nenomā limuzīnu kompānijā, kas nevar precīzi uzrādīt šīs svarīgās detaļas – neizaicini likteni!

Izstrādā plānu jau iepriekš!

Padomā par visiem sīkumiem, kas tev un taviem viesiem būs nozīmīgi limuzīna brauciena laikā! Vai nepieciešams sagatavot kādus dzērienus, vai, piemēram, ledu dzērienu atvēsināšanai? Kādās pieturvietās jūs vēlētos apstāties? Vai ir kāds īpašs maršruts, kuru tu vislabāk izvēlētos savam braucienam? Šīs informācijas sniegšana noteikti palīdzēs izvēlētajai auto nomas kompānijai sniegt tieši tavām vēlmēm visatbilstošāko servisu.

Veic rezervāciju laicīgi – īpaši, ja plānots nozīmīgs pasākums

Kā zināms pieredzējušiem klientiem, lai nerastos sarežģījumi, jebkura auto noma jāveic laicīgi. Vēl jo vairāk tas ir attiecināms uz gadījumiem, kad izvēlētais automobilis spēlēs īpaši nozīmīgu lomu kādā pasākumā – iespējams, esi paredzējis, ka tā būs pat galvenā „vakara nagla”. Tādēļ sāc meklējumus dažādās auto nomas kompānijās labu laiku pirms pasākuma, kuram esi plānojis nomāt limuzīnu. Tā, piemēram, daudzi pāri uzsāk limuzīna meklējumus kāzu dienai jau divpadsmit līdz astoņpadsmit mēnešus pirms lielā notikuma. Citiem pasākumiem, kā, piemēram, izlaiduma ballītei, vislabākais variants ir rezervēt limuzīnu dažus mēnešus pirms pasākuma. Parasti ir ieteicams sazināties ar šo auto nomas kompāniju arī 2 līdz 4 nedēļas pirms plānotā pasākuma, lai pārliecinātos, vai rezervācija ir spēkā un viss noritēs, kā plānots.

Pašlaik iespējams atrast arī tādas kompānijas, kurās, piemēram, tiek specifiski piedāvāta auto noma tieši kāzu svinībām vai citiem pasākumiem. Atceries arī, ka, jo vairāk ziņas par nepieciešamo pakalpojumu klients spēj sniegt, jo iespējami labāks un kvalitatīvāks būs saņemtais pakalpojums!

read more

Kas ir ilgtermiņa auto noma un kam tā paredzēta?

8:41 pm by

Ilgtermiņa autonoma jeb pilna servisa auto līzings ir pakalpojums, kad ideāli paredzēts uzņēmumiem, kuri prot darīt savu darbu, bet kuri nevēlas tērēt laiku un resursus, domājot par tām lietām, kas saistītas ar transporta līdzekļu uzturēšanu, remontu, apskati un apkopi. Ilgtermiņa auto noma atšķirībā no parasta auto līzinga bieži vien pat piedāvā savā īpašumā iegūt dārgākas un uzņēmumam atbilstošākas automašīnas par zemākas klases auto cenu. Kā tas iespējams? Iltermiņu auto nomas cenā ir iekļauti dažādi bonusi un ikmēneša maksa tiek aprēķināta ne tikai balstoties uz automašīnas vērtību, bet arī izvērtējot auto lietošanas izmaksas un degvielas patēriņu.

auto ilgtermina noma

Šobrīd tirgū ilgtermiņa auto noma gan netiek piedāvāta fiziskām personām.

Kas īsti ietilpst ilgtermiņa auto nomas pakalpojumā? Piemēram Eiropas auto nomas un līzinga kompānija SIXT piedāvā vairākas ilgtermiņa auto nomas paketes un atkarībā no jūsu vajadzībām un iespējām, varat izvēlēties savam uzņēmumam atbilstošāko paketi.

Ja jums ir mazs uzņēmums vai arī uzņēmumā ir cilvēks, kura darbs ir nodarboties ar automašīnu apkopi, tehnisko apskašu kārtošanu un apdrošināšanām, tad jums pietiktu ar Classic paketi, kura ietver sevī principā tikai auto finansēšanu.

Ja nevēlaties sekot līdzi apdrošināšanām un apskatēm, tad varat izvēlēties Comfort paketi, kas dos jums iespēju nedomāt par nevajadzīgo, jo auto līzinga kompānija pati parūpēsies par to, lai jūsu automašīnas laicīgi izietu tehniskās apskates, tiktu samaksāti nodokļi un laicīgi tiktu noslēgti izdevīgākie līgumi par auto apdrošināšanu.

Ja ar to ir par maz, tad varat izvēlēties Business paketi, kas ir ļoti plaša un ietver sevī ne tikai Comfort paketi, bet tajā ietilpst arī tādi bonusi kā auto apkopes, riepu serviss, 24h palīdzība uz ceļiem, remontdarbi, GPS sistēma un daudz citas lietas, kas ļaus jums pilnībā atteikties no domām par jūsu uzņēmuma auto parku, jo par to padomās zinoši speciālisti.

Ja jūsu uzņēmuma apgrozījums vēl ir ļoti mazs un automašīnas nav nepieciešamas ikdienā, tad jums ir iespēja padomāt par īstermiņa auto nomu.

read more

Cik maksā auto īre kāzām?

8:27 pm by

Cena par kāzu auto īri var mainīties atkarībā no auto izlaiduma gada, auto klases/markas un sezonas. Visdārgāk auto īre maksās gada siltajā sezonā, jeb kāzu sezonā, kas ir no maija līdz septembrim. Šajā rakstā aplūkosim luksus klases un limuzīnu nomu.

Limuzīnu noma visbiežāk tiek piedāvāta uz stundām, jo cenas par šo auto ir diezgan augstas. Pārsvarā limuzīni tiek izmantoti, lai uz pāris stundām “pazīmētos”, piemēram, aizbraukt no Pēterbaznīcas, Vecrīgā līdz Saules akmenim, Pārdaugavā, lai uztaisītu smuku fotosesiju. Tajā pat laikā, ja jūs plānojat ar auto doties uz viesu namu vai arī vedēji ir ieplānojuši kādus apskates objektus un apstāšanās vietas, tad prakstiskāk būtu izmantot luksus vai biznesa klases auto, piemēram, S long klases Mercedes, Audi A8 vai kādu no luksus klases BMW.

Cik tad īsti izmaksās auto priekš kāzām? Ja salīdzinām cenas aukstajā gada laikā un kāzu sezonā, tad cenas atškiras par 10-20%!

Vasarā limuzīnu cenas būs aptuveni šādas :

1. stunda EUR 60-130 (par zemāko cenu pārsvarā atradīsiet Lincoln Town Car, vidējā klāsē Mercedes S-class Limo Super Stretch, bet dārgākajā galā atradīsiet, piemēram, Lincoln Excalibur vai Infiniti FX 45 Super Strech)

3.stundas EUR 110 – 300

5.stundas EUR 180 – 440

Ja jums limuzīns būs nepieciešams uz vairāk stundām, tad parasti par cenu jau var vienoties, bet ja summa pārsniedz EUR 350-400 ir vērts padomāt vai tiešām jums ir nepieciešams 9 vai 11 vietīgs limuzīns, tā vietā, lai izmantotu ērtu un plašu biznesa klases auto, piem., Mercedes S-500 Long. Cik maksā šādas klases auto noma?

Biznesa klases auto nomas cenas vasarā :

 

mercedes s500 auto noma

Mercedes S klase long (2006-2010.g.) – EUR 290 – 350

mercedes-s500-long

Mercedes S klase long (2004.g.) – EUR 185

 

Audi A8 auto noma

AUDI A8 long – EUR 360

Bet ja jūsu budžets kāzu auto ir zem EUR 200, tad jūs varat izvēlēties, piemēram, BMW 730 D (2004.g) , kas maksās tikai ap EUR 140-150 vai Chrysler 300C par EUR 100 dienā.

Neatkarīgi no tā kādu auto jūs izvēlēsieties nomai, atcerieties iepazīties ar nomas līgumu, uzzināt atsauksmes par auto nomas kompāniju un pārliecināties, ka izvēlētais auto būs jums piemērotākais, piem., ja līgavai būs kupla kleita, tad jums noteikti nederēs automašīna, kurai aizmugurējo pasažieru krēslos nav praktiski vietas, lai apsēstos.

Lasi arī 6 soļi kā izvēlēties auto nomai

read more