Finansiāli piemēroti OCTA un KASKO piedāvājumi

7:33 am by

jābūt derīgai OCTAPat ja esat pārliecināts un pieredzējis autovadītājs, jebkurā mirklī var noderēt zināšanu papildināšana, īpaši, ja runa ir konkrēti par apdrošināšanu. Daudzi piedāvājumi tiek mainīti un pilnveidoti, lai būtu iespējams piedāvāt vēl vairāk. Ja nav pietiekami ar mājaslapā ievietoto informāciju, vienmēr ir iespēja sadarboties ar kādu no speciālistiem, lai iegūtu visas atbildes.

read more

Katram klientam pieejama konsultācija

1:43 pm by

OCTA un KASKO Katram cilvēkam ir skaidrs, ka ir īpaši svarīgi apdrošināt savu spēkratu. Tam ir vairāki plusi, no kuriem vissvarīgākais bez šaubām ir atbalsta saņemšana negaidītā brīdī. Katra no polisēm piedāvā izvēlei citādas privilēģijas, tādēļ allaž ir vērts no jauna iepazīties ar katru no tām. Jums finansiāli izdevīgus un Jums īpaši pielāgotus apdrošināšanas veidus Jums varēs rekomendēt jebkurš konsultants.

read more

Related Posts

Share This

Īstermiņa saistības atbildīgiem klientiem

2:32 pm by

ātrais aizdevumsAbsolūti visi ātrie kredīti ir domāti tieši nelielām grūtībām, lai Jūs neradītu pats sev nevajadzīgus zaudējumus. Iepriekš sagatavotā anketa noteikti neprasīs pārāk daudz Jūsu laika, tieši tāpēc tiek nodrošināta ļoti operatīva naudas pārskaitīšana uz Jūsu kontu.

read more

Dzīvokļa apdrošināšana pie Compensa – drošs risinājums!

9:34 am by

dzīvokļa apdrošināšanaLai kādus piesardzības pasākumus īstenotu savā mājoklī, reizēm pret zaudējumiem tomēr esam bezspēcīgi – dabas stihijas, ugunsgrēks, elektroinstalāciju bojājumi vai prettiesiska trešo personu rīcība var radīt nopietnas problēmas. Nekustamā īpašuma apdrošināšana var palīdzēt izvairīties no iespējamām sekām un mazināt zaudējumu apmēru.

Ja plāno iegādāties nekustamā īpašuma apdrošināšanu, vērts ieskatīties apdrošināšanas kompānijas Compensa piedāvājumā.

read more

Četras situācijas, kad var noderēt Ferratum pakalpojumi

7:15 am by

Ferratum pakalpojumiNeplānoti izdevumi var rasties ikvienam – mūsdienās tas vairs nav nekas neparasts. Un arī veidi, kā atrisināt neplānotu situāciju, mēdz būt dažādi, piemēram, drošības fonda izmantošana vai aizņemšanās no radiem vai draugiem. Taču šādās situācijās noderīgi var būt arī ātrie kredīti.

Tie ļauj salīdzinoši īsā laikā saņemt trūkstošos naudas līdzekļus un tērēt tos pēc saviem ieskatiem. Protams, jāpatur prātā, ka ātrais kredīts jānoformē pārdomāti, izvērtējot gan tā nepieciešamību, gan savas iespējas to savlaicīgi atmaksāt.

Ātrais kredīts ir paredzēts neatliekamiem izdevumiem, kad nav citu iespēju un līdz algas dienai gaidīt nav iespējams. Lai izvairītos no liekiem sarežģījumiem nākotnē, katram pašam jāizvērtē, kā aizdevuma noformēšana ietekmēs finansiālo situāciju.

Kredīta noformēšana var būt noderīga, ja:

  • Jāapmaksā kāds steidzams rēķins;
  • Jāiegādājas medikamenti vai kādas citas svarīgas preces;
  • Radušies kādi svarīgi tēriņi, piemēram, vajadzīgs sadzīves tehnikas vai automašīnas remonts;
  • Jāīsteno kāda lielāka iecere, piemēram, mājokļa labiekārtošanas darbi.

Protams, aizdevuma noformēšanas mērķi mēdz būt dažādi, taču jāpatur prātā, ka aizdevumu nevajadzētu izmantot nepārdomātu tēriņu segšanai, piemēram, izklaidei vai citu idejām, kas var pagaidīt. Tāpat kredītu nevajadzētu noformēt citu parādsaistību segšanai. Aizdevums nozīmē papildu izmaksas un prasa atbildīgu attieksmi.

Vajadzīgs aizdevums? Ieskaties Ferratum Bank piedāvājumā!

Ja aktuāls aizdevums, noderīgi var būt Ferratum pakalpojumi. Gādājot par dažādajām kredītņēmēju vajadzībām, aizdevējs piedāvā vairākus kredīta veidus, tādejādi Ferratum pakalpojumi piemēroti gan nelielu ikdienas tēriņu segšanai, gan arī vērienīgākiem pirkumiem.

Piemēram, ja vajadzīgs īstermiņa aizdevums, pirmajā aizņemšanās reizē varēsi iegūt līdz 350 eiro. Turklāt pirmais kredīts tiek piešķirts ar 100% atlaidi komisijas maksai.  Aizņemoties atkārtoti maksimālā pieejamā summa ir 400 eiro, un par tās izmantošanu tiek aprēķināti procenti. Noformētais aizdevums jāatmaksā 30 dienu laikā.

Lielāku plānu īstenošanai noderīgs būs patēriņa kredīts vai kredītlimits. Tās ir iespējas aizņemties lielāku naudas summu:

  • Patēriņa kredīts pieejams līdz 1500 eiro;
  • Maksimālais kredītlimits jaunajiem aizdevuma klientiem ir 1000 eiro, tiem, kuri aizņemas atkārtoti – 2000 eiro.

Patēriņa kredīts jāatmaksā 6 līdz 12 mēnešu laikā, savukārt laiks, kurā var veikt izmantotā kredītlimita atmaksu, ir 60 mēneši.

Lai būtu pieejami Ferratum pakalpojumi, jābūt vismaz 21 gadu vecam. Jāpiebilst – uz patēriņa kredītu gan attiecas mazliet citi nosacījumi, un tas pieejams tiem Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem, kas sasnieguši vismaz 25 gadu vecumu.

Būtiski kritēriji, kas tiek ņemti vērā, izskatot kredīta pieteikumu, ir arī kredītvēsture un ienākumu līmenis – kredītvēsturei jābūt pozitīvai un ienākumu līmenim jābūt pietiekamam, lai varētu veikt kredīta atmaksu.

Plašāku informāciju par to, kā Tev var noderēt Ferratum pakalpojumi, uzzināsi, ja ieskatīsies vietnē www.ferratum.lv. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas veikt savlaicīgu kredīta atmaksu!

read more

Related Posts

Share This

Ātrais kredīts Ziemassvētku dāvanu iegādei

8:30 am by

ātrais kredītsStrauji tuvojas gada sirsnīgākie svētki, kad visapkārt skan Ziemassvētku mūzika, acis priecē rotājumi un īpašu noskaņu uzbur piparkūku vilinošā smarža. Īpaša nozīme Ziemassvētkos ir arī dāvanām.

Protams, dāvanu iegāde saistās ne vien ar laika patēriņu un ideju meklēšanu, bet arī ar zināmām izmaksām. Daļa cilvēku par to domā laicīgi, dāvanu iegādi neatliekot uz beidzamo brīdi. Šāda stratēģija palīdz izvairīties no pirmssvētku stresa, kā arī ietaupīt līdzekļus. Taču nereti sastopamies ar citu scenāriju – dāvanas vajadzīgas, bet šim mērķim paredzēto līdzekļu mūsu rīcībā nav.

read more

Sava biznesa uzsākšana

9:20 am by

        altum    Mūsu dzīvēs ir daudz svarīgu lietu, tomēr, lai arī kā negribētos, nauda ieņem ļoti svarīgu pozīciju. Mūsu finanšu līdzekļi ļauj mums rīkoties brīvi un veidot savu ikdienu un dzīvi kādu to vēlamies. Tomēr ne vienmēr mūsu rīcībā ir tik daudz naudas cik mēs to vēlētos. Tādēļ daudzi domā par to kā nopelnīt vairāk. Var meklēt darbu, kur ir lielāka darba alga vai apsvērt iespēju meklēt kādu papildus darbu jau esošajam. Bet ir arī iespēja izveidot savu biznesu un būt finansiāli neatkarīgam.

read more

Naudas kredīts lielu un mazu ieceru īstenošanai

5:05 pm by

kredītsŠis ir lielo iespēju laikmets, kad arī kredīta noformēšana vairs nav nekas neparasts – to iespējams saņemt daudz vienkāršāk kā jebkad agrāk. Tas nozīmē, ka arī sapņu piepildījums var būt daudz tuvāk, kā iepriekš – reizēm pat dažu minūšu attālumā.

Naudas kredītu patērētāji izmanto visdažādākās situācijās – gan tad, kad neplānoti radušies kādi izdevumi, bet brīvu līdzekļu tam nav, gan arī, ja ir vēlme īstenot kādu lielāku ieceri, taču vajadzīgā finansējuma iekrāšanai laika nepietiek. Šādos gadījumos naudas kredīts var kļūt par labu opciju, protams, ja vien tiks noformēts pārdomāti.

read more

Kā valūtu svārstības var atvieglot Tava ceļojuma galamērķa izvēli

4:09 pm by

ātrais kredītsValūtas kurss ir kas tāds, kam katrs no mums pievērš uzmanību pirms došanās ceļojumā. Tā veido sapratni par jūsu naudas vērtību citas valsts mērogā. Šis gan attiecas uz valstīm, kuru officiālā valūta atšķiras no jūsu valsts valūtas.

Atskatoties uz šī un citu gadu aizvadītajām vasarām no finanšu perspektīvas ir viegli apgalvot, ka kāda no potenciālajiem Eiropas tūristu galamērķiem varēja būt Krievija un Lielbritānija. Kādēļ tā? Šo ir iespējams paskaidrot ar nesen pieredzētajām valūtas svārstībām, kas skāra šīs divas valstis.

read more

Pieci faktori, kas jāņem vērā pirms naudas kredīta noformēšanas

11:15 am by

naudas kredītsŠis nenoliedzami ir laikmets, kas prasa ātrus un ērtus risinājumus. Tādēļ arvien populārāki kļūst kredīti, ko iespējams noformēt internetā. Tie pieejami bez ķīlas un galvojuma salīdzinoši īsā laikā.

Tomēr, lai cik arī pieejams šķistu naudas kredīts, jāatceras, ka tā ir arī atbildība. Tieši tādēļ, lai vēlāk nerastos problēmas ar tā atmaksu, pirms kredīta noformēšanas svarīgi izvērtēt visus faktorus:

read more