Ko ņemt vērā, pirms iegādāties griestu lampu viesistabai?

6:27 am by

 

griestu lampasUzņemot viesus, ir svarīgi, lai istaba, kurā viņi atradīsies, būtu ne tikai moderni un omulīgi iekārtota, bet arī pietiekami apgaismota. Eksperti iesaka izvēlēties “zelta vidusceļu”, neierīkojot pārāk vāju vai pārāk spēcīgu gaismas objektu.

Šoreiz aplūkosim, kā atšķiras dažādas griestu lampas, lai jūs vieglāk varētu izvēlēties tieši to veidu, kas šķiet atbilstošāks.

read more

Related Posts

Share This

Dzīvokļa apdrošināšana pie Compensa – drošs risinājums!

9:34 am by

dzīvokļa apdrošināšanaLai kādus piesardzības pasākumus īstenotu savā mājoklī, reizēm pret zaudējumiem tomēr esam bezspēcīgi – dabas stihijas, ugunsgrēks, elektroinstalāciju bojājumi vai prettiesiska trešo personu rīcība var radīt nopietnas problēmas. Nekustamā īpašuma apdrošināšana var palīdzēt izvairīties no iespējamām sekām un mazināt zaudējumu apmēru.

Ja plāno iegādāties nekustamā īpašuma apdrošināšanu, vērts ieskatīties apdrošināšanas kompānijas Compensa piedāvājumā.

read more

Kas tev būtu jāzina, ja plāno iegādāties kafijas automātu?

9:53 am by

kafijas automātiCeļš no kafijas pagatavošanas uz vienkāršas plīts līdz moderniem un funkcijām bagātiem automātiem ir bijis pietiekoši garš. Esam nonākuši laikmetā, kad pietiek nospiest vienu pogu, lai mazāk nekā 30 sekunžu laikā jūsu krūzē ielītu gards un aromātisks dzēriens. Un patiesi – laika ietaupīšana mūsdienās ir svarīga, it īpaši tiem cilvēkiem, kuri daudz strādā un plāno savu ikdienu. Kafijas automāti ir pieejami dažādos veikalos, kā arī tos iespējams iegādāties internetā. Atliek tikai izvēlēties savējo. Kā to izdarīt? Lasi turpinājumā.

read more

6 ieteikumi, ko ņemt vērā iegādājoties mulču

1:58 pm by

 

mizu mulčaDārza mulčēšana ir viens no efektīvākajiem un vienkāršākajiem veidiem, kā uzlabot augsnes struktūru un aizkavēt nezāļu izplatīšanos. Šobrīd pieejams visai plašs mulčēšanas materiālu klāsts, tādēļ svarīgi izvēlēties piemērotāko risinājumu. Kas jāņem vērā, izvēloties mulču?

Augsnes specifika

Pirmkārt, jāņem vērā, kādus augus plānots mulčēt. Piemēram, ražojošā dārzkopībā pārsvarā tiek izmantoti neorganiskie materiāli – mulčēšanas plēve, ģeotekstils, akmeņu šķembas. Savukārt dekoratīvajā dārzkopībā, kur svarīgs arī vizuālais aspekts, labāk izvēlēties organiskos materiālus – piemēram, mizu mulču vai čiekurus.

Īpašības

Katrs no mulčēšanas materiāliem pilda noteiktas funkcijas. Piemēram, kūdra labi piemērota augsnes ielabošanai vai paskābināšanai, un šis materiāls labi patiks rozēm un rododendriem. Priežu mizu mulča, savukārt, lieliski noder gan nezāļu izplatīšanās mazināšanai, gan augsnes bagātināšanā ar vērtīgajām trūdvielām. Savu labo vizuālo īpašību dēļ mizu mulča der arī kā segums dārza celiņos un bērnu rotaļu laukumos. Smalkākās frakcijas mizu mulču var izmantot arī augsnes ielabošanai.

Apjoms

Plānojot iegādāties mulču, svarīgi arī izvērtēt, kāds ir nepieciešamais apjoms. To var aprēķināt, zinot mulčējamo platību, kā arī to, cik biezā kārtā materiālu  ieteicams klāt. Piemēram, priežu mizu mulču vajadzētu klāt 5 – 7 cm biezā slānī. Turklāt jāatceras – jo rupjāka mulča, jo biezākā slānī tā jāuzklāj.

Izcelsme

Tiem, kuri vēlas izmantot pēc iespējas dabiskākas metodes, jāizvēlas kāds no organiskajiem materiāliem. Protams, jāseko līdzi arī, no kādiem izejmateriāliem mulča izgatavota. Tā piemēram, koka šķelda ir organisks materiāls, taču tajā var būt krāsvielu piemaisījums.

Lietošanas īpatnības

Pirms iegādāties kādu konkrētu mulčēšanas materiālu, noteikti jāiepazīstas ar tās lietošanas nosacījumiem. Tikai tad tas nesīs gaidīto rezultātu.

Izmaksas

Un, protams, nozīme ir arī materiāla izmaksām – īpaši, ja mulčēt plānots visai lielu platību. Lai atrastu izdevīgāko risinājumu, vērts apskatīt vairākas iespējas – iespējams, vēlamo efektu var panākt arī ar salīdzinoši zemām izmaksām.

Parūpējies par savu dārzu – izvēlies piemērotāko mulču un lieto to saskaņā ar norādījumiem!

read more

Related Posts

Share This

Sadzīves tehnikas nozīme ikdienā

4:59 pm by

sadzīves tehnika internetāBieži vien ikdienā neaizdomājamies par tām ierīcēm, kas mums nepieciešamas visvairāk. Tomēr, kamēr viss darbojas un ir kārtībā, nemaz neaizdomājamies, kāda panika iestājas, ja saplīst ledusskapis, veļas mazgājamā mašīna, dators, televizors, viedtālrunis (nu, ne gluži sadzīves tehnika, un tomēr). Sadzīves tehnika krietni vien atvieglo ikdienas darbus un mājas soli, kā arī uzlabo dzīves kvalitāti. Brīdī, kas saplīst veļas mazgājamā mašīna, tikai pa īstam saprotam, ka jau nedēļas laikā, ja nav veikts remonts, vai iegādāta jauna, sakrājusies ārkārtīgi liela netīrās veļas kaudze! Ja sabojājas ledusskapis, jādodas uz veikalu katru dienu, jo nav iespējas uzglabāt ēdienu ilglaicīgi, vienkārši atverot saldējamās ierīces durvis! Respektīvi, sadzīves tehnikai ir milzīga loma mūsu ikdienas, pat varētu teikt, eksistencē, jo pie lietām esam paspējuši ārkārtīgi pierast, tomēr iztikt bez tām, nu jau šķiet ārkārtīgi grūti.

read more

Pārvērt savu mājokli līdz nepazīšanai, izmantojot vienu mēbeli!

3:03 pm by

sekcijasVai jums tā nav gadījies? Apsēžoties istabā uz dīvāna, saprotat, ka telpas iekārtojums ir novecojis un kļuvis garlaicīgs, bet nav tik daudz naudas, lai nomainītu katru detaļu. Ko darīt? Šādos gadījumos atliek ar vienas, lielākas mēbeles nomaiņu, lai istaba iegūtu pilnīgi citu, jaunu elpu un starojumu! Un šī mēbele varētu būt sekcija.

read more

Related Posts

Share This

Skapjus priekšnamam jāizvēlas atbildīgi

8:31 am by

skapjiPriekšnama ierīkošana nereti tiek atstāta pēdējā vietā, tam piešķirot visai maz uzmanības. Tomēr tā rīkoties nevajadzētu, jo kļūdas priekšnama ierīkošanas funkcionalitātē ir ļoti nozīmīgas. No kā sastāv priekšnama mēbeles, un ko no tām sagaidīt?

read more

Related Posts

Share This

Velotrenažieris – Ideāls trenažieris mājas apstākļiem

9:59 am by

velotrenažieriTrenēties ir iespējams ne tikai ārā vai trenažieru zālē, bet arī mājas apstākļos. Viens no labākajiem trenažieriem, kas lieliski noderēs gan vīriešiem, gan arī sievietēm, ir velotrenažieris. Tas ļaus aktīvi izkustēties, nomest lieko svaru un uzlabot savu fizisko noturību. Protams, tas ir ilgtermiņa pirkums, jo trenažieru cenas nav mazas. Tieši tāpēc nepieciešams pievērst uzmanību vairākiem kritērijiem, kas ļaus izvēlēties piemērotāko velotrenažieri tieši savam mājoklim. Šajā rakstā sniegsim tev pāris padomus, kas ļaus neapjukt plašajā izvēlē.

read more

Šujam apģērbus paši un esam paši sev stilisti!

1:35 pm by

šujmašīnasTiesa, nevar noliegt, ka apģērbu piedāvājums veikalos ir plašs. Bet oriģinalitāte? Ar to varētu būt nedaudz labāk. Ne visi varam atļauties pirkt dizaineru un zīmolu drēbes, kas netiek ražotas tik lielā kvantitātē viens modelis, savukārt iepirkties apģērbu veikalā, kur uz pakaramā atrodas vēl 20 tādas pašas kleitas vai jaciņas – visa oriģinalitāte zūd. Protams, varam sakombinēt, papildinot ar aksesuāriem un detaļām tā, lai nevienam citam tieši šāds ansamblis nebūtu, tomēr apģērbi atkārtojas un tur neko nevar darīt.

read more

Saldam miegam – matrači no elastīga putupoliuretāna

10:49 am by

matracisKopš seniem laikiem valda uzskats, ka miega zonā jādominē tikai dabisko šķiedru materiāliem. Tikmēr, mākslīgās vai sintētiskās šķiedras rada negatīvu ietekmi uz cilvēka organismu, jo var izraisīt dažādas alerģijas kā arī ādas kairinājumu. Tomēr, tas ir novecojis un realitātei neatbilstošs uzskats. Jā, gultas veļas pārvalkiem, naktskrekliem un dvieļiem vajadzētu būt no dabiska materiāla, taču izvēloties gultas piederumu pildījumus un matračus, priekšroku vajadzētu dot mākslīgajām, sintētiskajām šķiedrām.Cilvēks noguļ trešdaļu savas dzīves, bet par to noteikti nav jāuztraucas, jo kvalitatīvs miegs ir labas fiziskās un emocionālās pašsajūtas pamats.

read more

Related Posts

Share This