Digitālā televīzija dod daudz vairāk nekā tikai televīzija

9:28 pm by

Ko saprotam ar vārdu „televīzija” un ko no tās praktiski gaidām? Protams, lai mājoklī nodrošinātajā aparatūrā, proti, televizorā, būtu iespējams uztvert un redzēt dažādu telekompāniju pārraidītos raidījumus

read more

Related Posts

Tags

Share This

Skaties 5 populārāko kanālu TV arhīvs Lattelecom interneta televīzijā

1:04 pm by

Lattelecom interneta televīzijas iespēju TV arhīvs ir iecienījuši daudzi interneta televīzijas skatītāji. Lattelecom interneta TV piedāvātais televīzijas arhīvs ļauj jebkurā vietā, kur vien pieejams interneta pārklājums, un laikā noskatīties ne tikai vakardienas ziņu pārraidi, bet arī kārtējo iecienītā seriāla sēriju, ja to gadījies palaist garām, vai arī filmu, ko kāda iemesla dēļ nenoskatījies tajā brīdī, kad tās rādīšanu paredzēja programma.

read more

Related Posts

Tags

Share This

Lattelecom interneta tv jaunāko filmu piedāvājums

1:30 pm by

Lattelecom interneta TV saviem skatītājiem kā patīkamu papildus produktu piedāvā Video nomu. Lattelecom interneta TV Video nomā iespējams par salīdzinoši nelielu samaksu uz noteiktu laiku iznomāt dažādas filmas. Lattelecom interneta TV video nomas klāsts ir patiešām plašs.

read more

Related Posts

Tags

Share This

Skaties vairāk par 370 filmām par 3.85 Ls mēnesī

3:22 pm by

Izvēloties Lattelecom interneta televīziju, videonomas pakalpojuma piedāvājumā iespējams skatīties vairāku simtu dažāda žanra filmu. Turklāt katru nedēļu videonoma tiek papildināta ar vairākiem filmu jaunumiem.

read more

Related Posts

Tags

Share This

TV programma nedēļai

12:57 pm by

Televīzijas programmas piedāvā ļoti liels skaits iknedēļas žurnālu un interneta lapu. Preses izdevumos parasti tiek publicēta televīzijas programma nedēļai, internetā var iepazīties arī ar programmu lielākam periodam.

read more

Related Posts

Tags

Share This

IZZI TV piedāvājums – kanālu izvēle visām gaumēm

11:40 am by

Katru dienu cilvēks ir dažādu izvēļu priekšā, tas attiecas arī uz izklaidi un atpūtu. Nav šaubu, ka mūsdienu pasaulē ir daudz iespēju. Sen jau pagājuši ir tie laiki, kad veikala plauktos bija atrodams vienas firmas ražotājs. Savā ziņā līdzīgi ir arī ar televīziju. Mūsdienās tās piedāvājums ir gana plašs. Var skatīties ne tikai Latvijas kanālus, bet arī visu to, ko piedāvā apkārtējā pasaule. Pastāv izvēles brīvība visām gaumēm.

read more

Related Posts

Tags

Share This

Viasat televīzijas piedāvājums jaunajiem klientiem

2:34 pm by

Viasat jaunajiem klientiem piedāvā izvēlēties vienu no četrām kanālu paketēm – Starta, Sudraba, Zelta vai Platīna. Starta kanālu paketē ir iekļauti labākie informatīvie un izklaides kanāli, kas pieejami visā Latvijas teritorijā ar ideālu attēla un skaņas kvalitāti. Nepieciešamais aprīkojums paketē iekļauts bez maksas. Starta kanālu paketes cena ir 5.90 Ls mēnesī. Slēdzot līgumu, ir jāmaksā 15.00 Ls par uztvērēju.

read more

Related Posts

Share This

Samsung LED televizori

9:35 pm by

Rudens, ziema vai jebkurš cits gadalaiks – katrā mājā ir nepieciešams labs televizors. Jāteic, ka ierastos LCD televizorus ar laiku sāk aizstāt jaunā LED tehnoloģija, kas nodrošina ar vēl iespaidīgāku televizora kvalitāti – ekrānā redzētais patiks mūsu acīm.

read more

Related Posts

Tags

Share This

Priekšapmaksas TV bez līgumsaistībām

3:00 pm by

Lattelecom virszemes televīziju iespējams pieteikt vairākos veidos. Pieejami beztermiņa un ilgtermiņa vienošanās līgumi, kas nozīmē, ka Jūs piesakāt virszemes TV uz konkrētu laika periodu un maksājat ikmēneša abonentmaksu. Toties tiem, kas TV skatās reti vai katru mēnesi grib pamainīt TV kanālu pakas, ir iespēja izmantot priekšapmaksas televīziju bez līgumsaistībām.

read more

Related Posts

Tags

Share This

KHL TV – lieliska iespēja just līdzi mūsējiem

10:50 am by

Ja esi aizrautīgs sporta fans un jūti līdzi Dinamo Rīga un citām hokeja komandām, Tev tiek piedāvāta iespēja redzēt visas KHL čempionāta aktuālākās spēles Lattelecom – KHL TV kanālā! Bez tam, Tu vari atgriezties lielisku spēļu mirkļos izmantojot iespēju noskatīties arī iepriekšējo gadu visinteresantākos un spraigākos hokeja mačus, analītiskās un ziņu programmas. To skaitā arī intervijas ar KHL zvaigznēm un tematiskās programmas, kas veltītas hokeja vēsturei, kas aizraus ne vienu vien Krievijas hokeja fanu.

read more

Related Posts

Tags

Share This