Dāvanas bērniem

4:38 am by

skaista dāvanaPirkt dāvanu bērnam noteikti nav vienkārši. Vispirms jau – ja tas nav mans paša bērns, bet gan kādu draugu, radinieku, jāņem vērā arī tas, kā vecāki reaģēs uz manis izvēlēto dāvanu. Nekad nedrīkst iepriekš nevienojoties dāvināt dzīvu būtni, tāpat jāsaprot, kas varētu tikt uzskatīta par drošu, kas par bīstamu rotaļlietu un tā tālāk. Ar saviem bērniem ir vienkāršāk – taču zinām, ko varam un vēlamies dāvināt saviem bērniem.

read more

Related Posts

Tags

Share This

Elegantie Longines pulksteņi

11:02 am by

Longines pulksteņiLai izceltu savu personību, cilvēki izmanto dažādas iespējas, tajā skaitā arī izvēloties savai būtībai un stilam atbilstošu apģērbu un aksesuārus. Dažādi lakati, šalles, kaklasaites, jostas un piespraudes ir tikai daži piemēri no plašā aksesuāru piedāvājumu klāsta, taču jau vairākus desmitus gadu nemainīgu pozīciju savā lauciņā ir saglabājis rokas pulkstenis. Tas ir daudzu iemīļots aksesuārs ne vien tā izskata, bet arī funkcionalitātes dēļ.

read more

Related Posts

Share This

Apģērbi vīriešiem

5:33 pm by

Apģērbi vīriešiemLai arī daudzi vīrieši to noliedz, viens no svarīgākajiem iemesliem kāpēc tie cenšas ģērbties eleganti un sekot līdzi modei ir tādēļ lai būtu simpātiski pretējā dzimuma un savu partneru acīs. Satiekoties ar cilvēku pirmais iespaids par viņu rodas tieši no tā ko mēs redzam, tikai vēlāk notiek saruna un citas aktivitātes, tieši tāpēc izskats ir vienlīdz svarīgs gan sievietēm, gan arī vīriešiem.

read more

Related Posts

Tags

Share This

Dāvanas par nelielu naudas summu

11:28 pm by

Kas ir laba dāvana? Vai tā, kura dārgāka, lielāka? DāvanuServiss.lv lauzīs Jūsu stereotipus, ka tikai maksājot astronomiskas naudas summas, iespējams iepriecināt savus tuviniekus. DāvanuServiss.lv ir parūpējies, lai dāvanas mājaslapā būtu pieejamas cenu amplitūdā no Ls 4 līdz Ls 1600. Šeit Jūs atradīsiet veidu, kā iepriecināt savus mīļos, neņemot vērā maciņa biezumu!

Preses abonementi, šaušana ar loku iejūtoties Robina Huda tēlā, tie, kas mīl ātrumu, novērtēs kartinga sniegtās iespējas, dažādi kursi un masāžas – tas viss par niecīgām naudas summām pieejams DāvanuServiss.lv piedāvājumu klāstā! Baudiet atpūtu lielākajās Latvijas pilsētās, kā arī citās valstīs kā, piemēram, Polijā, Lietuvā, Igaunijā, Lielbritānijā u.c!

Sāls ala - dāvanas

  • Sāls ala divām personām tikai par Ls 8;
  • Garda ekskursija Rūjienas saldējuma pasaulē par Ls 8;
  • Ieprieciniet savus tuviniekus, dāvājot ekskluzīvu iespēju atslābināties burbuļvannā par nieka Ls 9;
  • Lielākā daļa preses abonementu pieejami sākot no Ls 4

 „Manam mīļotajam puisim tuvojās dzimšanas diena. Tā kā esmu studente, un ar finansēm dažreiz ir tā kā ir, tad meklēju pēc iespējas lētāku, bet kvalitatīvu dāvanu ar ko pārsteigt gaviļnieku. DāvanuServiss. lv mājaslapā iegādājos braucienu divām personām pa Daugavu, kas man izmaksāja nieka Ls 8. Izīrējām laivas vakarā, tieši, kad sāka rietēt saule. Brauciens bija brīnišķīgs un romantisks. Pēc brauciena pārsteidzu savu mīļoto ar pikniku brīvā dabā pie ūdens.  Kā viņš pats atzina nākamajā dienā, nekad nebija saņēmis tik pārdomātu un piedzīvojumiem bagātu dāvanu.  Pierādījums tam, ka arī ar maziem naudas līdzekļiem iespējams sarīkot neaizmirstamu dienu! „ /Elīna no Rīgas/

Ieprieciniet savus vecākus ar vakariņām restorānā. Pārsteidziet savu biznesa partneri, dāvājot iespēju izbaudīt ātrumu, ko sniedz kartings. Varbūt Jūsu bērniem tuvojas dzimšanas diena, skolas absolvēšana vai citi svētki? DāvanuServiss.lv parūpēsies, lai par pieņemamām summām, Jums sniegtu iespēju noorganizēt pašu labāko un prātā paliekošu piedzīvojumu! Jo, kā vēsta sens un zināms teiciens – nav nozīmes dāvanas vērtībai naudas izteiksmē, bet gan tai, ko piešķir tās dāvinātājs!

read more

Related Posts

Tags

Share This

Ko dāvināt vīrietim?

9:52 am by

Nereti brīžos, kad nepieciešams atrast labu dāvanu vīrietim, rodas panika. Liekas, ka viņam viss jau ir, bet ko gribēs, pats nopirks, tāpēc dažreiz ir samērā grūti atrast, kāda tad varētu būt ideālā dāvana vīrietim.

read more

Related Posts

Tags

Share This

Ko dāvināt darba kolēģim?

1:06 am by

Darba kolektīvos diezgan bieži tiek uzturētas apdāvināšanās tradīcijas – kolēģi tiek sveikti gan gadskārtu, gan personiskajos svētkos – piemēram, dzimšanas un vārda dienās, ar mazuļa piedzimšanu vai saņemot paaugstinājumu. Reizēm dāvana tiek izvēlēta kopīgi, reizēm tā ir personiska. Bieži tiek dāvināta nauda vai dāvanu kartes, kā arī kliņģeris vai torte, apsveikumu papildinot ar visu kolēģu parakstītu apsveikuma kartīti un ziediem. Bet – varbūt dāvanā kolēģim iegādāties ko citu? Piedāvājam dažas idejas korporatīvās dāvanas izvēlei…

Vāze – var kļūt par kolēģa mājas interjera daļiņu, kas atgādinās par pozitīvajām emocijām darbā, vai var labi iederēties kolēģa kabinetā un noderēt gadījumiem, kad tiek saņemti ziedi.

Lietussargs ar apdruku, piemēram, izvēloties tekstu „vislabākajai grāmatvedei”, „lai dodoties uz darbu šis lietussargs Tevi sargā no samirkšanas” vai visu kolēģu vārdiem, kā oriģinālu parakstu tieši uz dāvanas.

Kafijas vai tējas krūze ar apdruku komplektā ar patīkamu, lai arī ilgi nepaliekošu dāvanu – kafijas/tējas iepakojumu, citroniem, cukuru un medu.

Jauna dokumentu soma vai soma datora pārnēsāšanai, ja kolēģa ikdienā tā varētu lieliski noderēt.

Digitālais fotorāmītis fotogrāfijām, kuras vērojot uzlabot omu ikdienā un gūt iedvesmu darbam.

Rotaļlieta ar apdrukātu krekliņu, piemēram, sirsnīgs lāčuks, kas kalpos kā antistresa elements uz kolēģa darba galda.

Sienas vai galda pulkstenis – laba dāvana ne tikai tiem, kuri mēdz kavēt, bet, ja dāvanas saņēmējs ir kavētājs, varat ar labvēlīgu nolūku un lai padarītu dāvanu interesantāku uzstādīt pulksteni pāris minūtes uz priekšu.

Ja kolēģis ir smēķētājs vai bieži nozaudē vizītkartes, varat piemeklēt cigarešu vai karšu glabāšanai paredzētu etviju, kas būs noderīga ikdienā un atgādinās par dāvanas saņemšanas brīdi un dāvinātājiem.

Mazākiem svētkiem – atslēgu piekariņš ar asprātīgu un uzmundrinošu tekstu. Vai apdrukātas pildspalvas vai dokumentu mapes – piemēram, jaunu ideju glabāšanai. Labs veids, kā pārsteigt, būs arī speciāli pasūtītas un izgatavotas nozīmītes ar īpašu tekstu vai zīmējumu.

read more