Mikroviļņu krāsnis un mīti par tām.

11:46 am by

Sharp mikroviļņui krāsns

Mikroviļņu krāsns, šķiet, ir mītiem un leģendām apvītākā ierīce virtuvē, kas jau gadu desmitiem ilgi tiek uzskatīta par ārkārtīgi neveselīgu, bet tajā pat laikā, to var atrast teju katrā mājoklī visā pasaulē. Tajā ēdiens tiek uzsildīts ar mikroviļņu palīdzību un pēdējos gados ir kļuvis populāri arī tajā ēdienu gatavot, ne tikai sildīt. Ir pat izdotas dažādas pavārgrāmatas, kurās apkopotas receptes ēdieniem, kas ērti un ātri ir pagatavojami mikroviļņu krāsnīs. Kā jau minējām, mikroviļņu krāsnis apvij mīti par to neveselību un citi briesmu stāsti, kurus apskatīsim un izskaidrosim nedaudz zemāk.

read more

Related Posts

Tags

Share This

Gāzes plītis interneta veikalos.

9:28 pm by

hroma krāsas gāzes plīts

Pavisam noteikti varam apgalvot to, ka virtuve ir daudzu cilvēku iecienītākā vieta visā mājā, tādēļ ir svarīgi parūpēties par to, lai tā būtu ērti un pareizi iekārtota un tajā būtu patīkami uzturēties un vēl patīkamāk gatavot. Loģiski, ka virtuvē noteikti atradīsies tās karalis – ledusskapis, un pavisam netālu varēsim atrast karalieni – plīti. Citi dod priekšroku elektriskajām plītīm, bet citi gāzes plītīm. Vēl populāri ir gāzes plīšu modeli, kuriem cepeškrāsns darbojas uz elektrību. Tieši šāda tipa plītis arī ir kļuvušas par iecienītākajām pircēju vidū, jo ir ekonomiskas. Varētu šķist, ka cepeškrāsns, kas darbojas uz elektrību varētu izmaksāt dārgi, taču tā nebūt nav.

read more

Related Posts

Tags

Share This

LG LED televizori – pieprasītākā kvalitāte

10:15 pm by

LG LED televizoriViens no pazīstamākajiem televizoru ražotājiem ir kompānija „LG Electronics”, kuras vadmotīvs ir veidot labāku un laimīgāku dzīvi ikvienam, kas lieto viņu produktus. LG simbola aplī ietvertie burti simbolizē pasauli, nākotni, jaunību, cilvēcīgumu un tehnoloģiju. Šie simboli un jaunās tehnoloģijas raksturo viņu produktus, kurus lieto miljoniem cilvēku pasaulē. Viena no pazīstamākajām LG produktu kategorijām – LED televizori.

read more

Related Posts

Tags

Share This

Philips putekļusūcēji par labām cenām interneta veikalā 220.lv

11:10 am by

Philips debitē grīdu kopšanas sfērā jau 40 gadus un šajā laikā ir paspējis radīt virkni kvalitatīvu un inovatīvu produktu, kas paredzēti ideālai mājas uzkopšanai. Philips putekļu sūcēji garantē profesionālu rezultātu mājas uzkopšanā, tikmēr interneta veikals 220.lv piedāvā draudzīgas cenas visiem Philips produktiem.

Philips – putekļsūcēji ar zemu enerģijas patēriņu

Philips ir Nīderlandes elektronikas kompānija, kas ir plaši pazīstama visā pasaulē. Kompānija pastāvīgi uzlabo produktus, tāpēc patērētājiem tiek sniegti putekļusūcēji ar uzlabotu lietošanas komfortu un ērtu manevrēšanu. Lai savām vajadzībām atrastu to labāko putekļu sūcēju, interneta veikalā 220.lv pieejami dažādi Philips putekļu sūcēju modeļi: ciklontipa, ar putekļu maisiņu, mazgājošais, mazie rokas putekļsūcēji u.c.

Philips piedāvā putekļu sūcējus ar:

  • Dažādu vatu motora un sūkšanas jaudu
  • Zemu enerģijas patēriņu
  • Labiem tīrīšanas rezultātiem
  • Filtriem – lieliskai izplūdes gaisa filtrēšanai, nodrošinot tīru gaisu
  • Vienkāršu un ērtu putekļu tīrīšanu
  • Papildus uzgaļiem un birstēm

220.lv piedāvā diezgan plašu Philips produkcijas klāstu un pie katras preces ir detalizēts apraksts par funkcijām un aprīkojumu. Katram taču gribas, lai būtu pēc iespējas mazāk jāvelta laika putekļu sūcēja apkopei u.tml. Tad nu, Philips piedāvā dažādus modeļus ar pārdomātiem sīkumiem, piem., indikatora lampiņu, kas parāda, kad jāiztukšo tvertne vai speciālu rokturi ērtai putekļu nodalījuma izņemšanai. Ja ikdienā jāuzkopj plašas telpas, tad var padomāt arī par putekļsūcēja iegādi ar ietilpīgu putekļu maisiņu, kas nodrošinās ilgstošu darbību.

Putekļu sūcējs Philips

Philips putekļu sūcējiem interneta veikalā 220.lv – 2 gadu garantija

Putekļu sūcēju cenas atkarīgas no konkrētā putekļu sūcēja tipa un jaudas, tomēr katrā ziņā, pateicoties atlaidēm, 220.lv piedāvā Philips putekļu sūcējus par zemākām cenām nekā sadzīves preču veikalos uz vietas.

Philips rokas putekļusūcēju var nopirkt par vidēji 30 latiem, tikmēr citi putekļu sūcēji pieejami cenās no Ls 60 līdz Ls 160, atkarībā no jaudas un to funkcijām.

220.lv Philips produktiem piedāvā arī 2 gadu garantiju. Runājot par preces saņemšanu, piegāde tiek veikta pa visu Latviju: bezmaksas – izņemot preci Rīgā, ekonomiskā piegāde pasta stacijā/pasta nodaļā vai komforta piegāde ar kurjeru.

read more

Related Posts

Tags

Share This

LED televizors – pie 220.lv ātrāk un ērtāk

12:14 pm by

led televizorsNepieciešams jauns televizors? Izvēlieties jaunākās paaudzes LED televizoru pie 220.lv. Tā ir lieliska iespēja ātri, ērti un vienkārši iegūt savā īpašumā LED televizoru, turklāt Jums pat nebūs nepieciešams iziet no mājām. LED televizors no citiem televizora veidiem atšķiras ar to, ka tas ir ļoti plāns, tam ir ļoti augsta attēla kvalitāte un zems enerģijas patēriņš. Tāpat būtiski, ka LED televizorā parasti ir iebūvēts digitālās televīzijas uztvērējs jeb dekoders.

220.lv ir viens no lielākajiem un populārākajiem interneta veikaliem Latvijā. Tajā ir pieejams ļoti plašs preču klāsts, ieskaitot plašu LED televizoru piedāvājumu. Ikvienam interesentam ir iespēja izvēlēties no vairākiem desmitiem dažāda modeļa un izmēra LED televizoru savām vēlmēm iespējām atbilstošāko risinājumu.

LED televizors ir jaunākās paaudzes televizors, ko bieži mēdz dēvēt arī par LCD televizoru ar LED aizmugures apgaismojumu. LED apgaismojuma izmantošana aizmugures panelī nozīmē, ka televizors būs plānāks, tam būs mazāka siltumatdeve un enerģijas patēriņš. Tāpat ļoti būtiski, ka LED televizora attēls ir ļoti spilgts ar labiem kontrasta līmeņiem. Tas nozīmē, ka LED televizors vienlaikus nodrošina ļoti augstas kvalitātes attēlu, kā arī videi draudzīgu un ekonomisku tehnoloģiju izmantošanu.

Tāpat jāpiebilst, ka LED televizorā parasti jau ir iebūvēts digitālās televīzijas uztvērējs. Tas nozīmē, ka, lai skatītos digitālo televīziju, nav nepieciešams papildus iegādāties dekoderu.

Iegādāties LED televizoru 220.lv interneta veikalā ir ļoti ātri, ērti un izdevīgi. Jums ir lieliska iespēja iepazīties ar plašo LED televizoru klāstu pat neizejot no mājām, turklāt, atzīmējot dažādus televizorus salīdzināšanai, Jūs varēsiet ērti un ātri pārskatīt, ar ko attiecīgie televizoru modeļi atšķiras.

Tāpat būtiski, ka, izvēloties LED televizoru 220.lv interneta veikalā, jums to var piegādāt uz mājām. Par piegādes laiku iespējams vienoties. 220.lv interneta veikalā ir pieejami vairāki desmiti dažādu LED televizoru, turklāt veikala klientiem bieži ir pieejamas dažādas akcijas un īpašie piedāvājumi, kas ļauj iegādāties preces par īpaši izdevīgām cenām.

read more

Related Posts

Tags

Share This

Cepeškrāsnis katrai gaumei

9:06 am by

Ja runa ir par cepeškrāsnīm, tad pārsvarā tiek domāta iebūvējamā sadzīves tehnika. Taču cepeškrāsnis, kā atsevišķa izvēles un novērtējuma daļa, tiek ņemtas vērā arī tad, ja tiek pirkta gāzes, elektriskā vai kombinētā tipa plīts. Katrai saimniecei būs savas vēlmes attiecībā uz to, kādai jābūt īstajai cepeškrāsnij. Kas tās raksturo?

Cepšanas veidu skaits – līdz pat vairāk kā desmit dažādiem cepšanas režīmiem un 25 dažādām programmām multifunkcionālajām cepeškrāsnīm. Kāda ir starpība? Īstenībā diezgan liela. Piemēram, ja mājās cepat maizi – dažiem maizes veidiem nepieciešama raudzēšana, kas kontrolētos apstākļos nodrošinās augstāku izstrādājuma kvalitāti.

Taimeris, ciparu displejs un apgaismojums ir papildu funkcijas, kas padara gatavošanu ērtāku. Taimeris noderēs tām saimniecēm, kas paralēli gatavošanai ir aizņemtas vēl ar 101 citu darbu, jo tas jūsu vietā atgādina, ka pagājis gatavošanai vēlamais laika periods. Tādējādi iespējams izvairīties no ēdiena pārcepšanas vai pat piededzināšanas, kas var gadīties neatkarīgi no tā, ka jums ir zināma perfektā temperatūra, kas jāuzstāda konkrētajam ēdienam. Elektroniskais displejs lielākā mērā ir komforta funkcija, taču par apgaismojumu to nevar teikt – ja cepeškrāsns ir aprīkota ar šādu iespēju, tas nozīmē, ka ir iespējams novērtēt ēdiena gatavību, nevirinot durtiņas, kas atsevišķiem ēdieniem ir pat ļoti būtiski.

Vadība – bloķēšanas iespēja (svarīga, ja mājās ir bērni) un iegremdējamie vadības rokturi.

Krāsa un izmērs – pārsvarā cepeškrāsnis un plītis ir pieejamas nerūsējošā tērauda, melnā un baltā krāsā. Izmēri jāapsver tad, ja esat jau iegādājušies virtuves iekārtu vai veikuši remontdarbus, kas paredz cepeškrāsns izvietojumam noteiktu vietu.Jāuzsver, ka krāsa un izmēri nebūt nav vienīgie dizainiski vērtējamie parametri, kas atšķir vienu cepeškrāsni no otras. Pieejami pat modeļi, kas ieturēti retro stilā.

Cena – katras mājsaimniecības budžetā virtuves sadzīves tehnikai tiks paredzēta cita summa. No tā būs atkarīga tehnisko parametru izvēle – tostarp, atteikšanās no kādām ekstrām, apsverot to, kādā mērā to pieejamība reāli ietekmēs ikdienu. Cenu amplitūda – vidēji no 120 līdz 700 latiem, taču atsevišķi modeļi sasniedz pat tādas summas, kā apaļš tūkstotis.

Ir jūsu ziņā gan tas, kādu komfortu sev atļausieties, gan tas, kā cepeškrāsns mainīs jūsu ēdienkarti…

read more

Related Posts

Tags

Share This

Kāda sadzīves tehnika nepieciešama līgošanai?

7:54 am by

Tuvojas gada garākā diena un īsākā nakts. Līgo un Jāņi – vieni no latviešiem nozīmīgākajiem svētkiem. Jautāsiet – kāda tur loma sadzīves tehnikai, ja visi, cik var, raujas pie dabas krūts? Ja nedodas izbraukumā uz laukiem, tad nu vismaz sarīko grilēšanu pagalmā vai pošas uz vietējo zaļumballi. Bet – veltiet šim rakstam nedaudz laika un jūs pārliecināsieties, ka līgošana un sadzīves tehnika tomēr ir saistītas.

Eļļas radiatori un gaisa sildītāji – gadījumam, ja svētki atnāk ar lietu un vajadzīgs no viesu guļamistabām izdzīt drēgnumu.

Ledusskapji – ēdiena un dzērienu glabāšanai pirms svētkiem, lai laikus iespējams visu sagādāt un nebūtu pēdējā brīdī jātērē laiks lielveikalu rindās.

Plītis un cepeškrāsnis – nu, protams, lai sagatavotu dažādus kulinārijas brīnumus svētku galdam, piemēram, speķa pīrādziņus, kanēļa maizītes vai pat gardo medus maizi. Starp citu – ja neesat piemirsuši – arī galvenā svētku garduma pagatavošanai nepieciešams likt katliņu uz uguns. Lai sasietu sieru, vispirms jāliek karsēties piens.

Saldētavas – neticēsiet, cik laimīgi un pārsteigti būs jūsu jāņu bērni, ja būsiet kaut vai iznomājuši saldētavu, lai piepildītu to ar dažādu veidu saldējumu. Īsti vasarīgs un parocīgs deserts.

Trauku mazgājamās mašīnas – īpaši laba lieta visām saimniecēm, kuras savās lauku vai privātajās mājās rīko viesības radiem un draugiem. Arī viņām Līgo nakts taču paiet negulēta, bet svētku trauki nemazgāti… Turklāt, pie kārtīgas līgošanas trauku būs ne mazums, pat ja ēšanai būs pirkti plastmasas šķīvji, glāzes, dakšas un karotes, jo svētku mielasts jāsagatavo un jāservē vai vismaz jāsapako līdzi ņemšanai uz piknika vietu tā, lai tas nekādi neciestu transportējot.

Ūdens sildītāji – kārtīgai dušai pēc kārtīgas svinēšanas. Lai arī Jāņu rītā ir paradums kailiem iet saullēktā peldēties, pēc visas garās Jāņu dienas tomēr lieti noderēs mājas komforts.

Veļas mašīnas – nepieciešamas drēbju izmazgāšanai gan gatavojoties Līgo, gan pēc svētkiem. Īpaši lietderīgas ģimenēm ar bērniem.

Veļas žāvētāji–ļoti nepieciešami, ja pēdējā brīdī esat izlēmuši par labu citai drēbju kārtai – laika ir maz, bet tieši īstās drēbes atrodas ne nu gluži skapja plauktiņā, glīti salocītas.

read more