Kāpēc biznesu pārcelt uz interneta vidi?

10:25 am by

E-komercija vairāk kā jebkad iepriekš uzņem apgriezienus un tas ir skaidrojams ar vairākiem faktoriem.

elektroniska komercija

Pirmais un galvenais ir izmaksas par telpām. Ja jūs vēlaties sniegt pakalpojumus internetā, tad jūs visbiežāk varat atteikties no telpu īres, izmaksām par ūdeni, elektrību un apkuri un zemes nodokli. Šādā veidā pārejot uz e-komerciju jūs varat ietaupīt mēnesī pat vairākus simtus vai tūkstošus latus. Protams, ja biznesam ir nepieciešamas telpas, piem., jūs nodarbojaties ar auto remontu vai logu ražošanu, tad protams e-komercija jums neļaus ietaupīt, bet tā tāpat būs lieliska iespēja nopelnīt vairāk, piesaistot savus klientus caur internetu.

e-komercija

Otrais iemesls ir nodokļi. Mūsdienās, kad Latvijas nodokļu slogs ir diezgan liels, uzņēmēji liek lietā visu savu iztēli, lai apietu likumu. Šajā gadījumā mēs nerunāsim kurās situācijās uzņēmēji pārkāpj likumu un kuros gadījumos paliek “godīgo” sarakstā, bet gan vispārēji sapratīsim, ka e-komercija darbojas arī kā rīks, lai optimizētu nodokļu izmaksas. Piemēram, ja mēs sniedzam datordizaina pakalpojumus, tad iespējams mums būs lētāk noalgot kādu Indijas vai Pakistānas iedzīvotāju caur virtuālo vidi, nekā maksāt algu kādam Latvijas māksliniekam. Šeit mēs varētu runāt par patriotiskām jūtām un naudas importu/exportu, bet ir jāsaprot, ka reizēm šādi soļi ir vienīgā iespēja pabarot savu ģimeni un vismaz daļu naudas paturēt Latvijā.

Trešais iemesls ir auditorijas pieejamība. Neviena vieta uz pasaules – ne centrāltirgus, ne lielveikali, ne pilsētas laukumi nav tik piepildīti kā interneta vide, turklāt pārdot produktus vai pakalpojums būs vieglāk nevis skrienošiem cilvēkiem pilsētas laukumā, bet gan tiem, kuri ērti iekārtojušies savos krēslos sērfo internetā. Šobrīd Latvijā internetu lieto 61% no visiem iedzīvotājiem, jeb 1,27 miljoni cilvēku. Protams tas ir atkarīgs no mūsu pārdodamā pakalpojuma, bet principā visi šie interneta lietotāji ir ikdienā mums pieejami masu medijos un sociālajos portālos, lai varētu viņiem tur pārdot mūsu pakalpojumus.

interneta marketings

Ceturtais iemesls ir lielākas eksporta iespējas. Protams tas galvenokārt ir attiecināms uz pakalpojumiem un viegli eksportējamām lietām, bet ja uzņēmumam ir mājaslapa vairākās valodās, tad viņam arī daudz vienkāršāk būs atrast sadarbības partnerus un klientus. Un ja atgriežamies pie pakalpojumiem un mazajiem produktiem, tad mūsu tirgus pieeaug no 1,27 miljoniem uz vairākiem miljardiem pasaules iedzīvotāju. Viennozīmīgi labi izstrādātu un interesantu uzadītu zeķi vecmāmiņai no Ziemupes būs vieglāk pārdot Ebay nekā vietējā ciemata tirdziņos.

Tie ir 4 galvenie iemesli, lai padomātu vai arī jums būtu vērts uzsākt uzņēmējdarbību interneta vidē. Bet kad būsiet to apsvēruši, jums būs svarīgi zināt kas ir nepieciešams, lai e-komerciju uzsāktu.

Ekomercijas uzsākšanai vispirms jums būs nepieciešama mājaslapas adrese, ko var iegādāties nic.lv un labs hostings , ko varēsiet visvieglāk atrast hostingureitingi.lv . Pēc tam jums būtu jāatrod programmētājs un cilvēks, kurš pārzina jauno mediju darbu un spēs jūsu mājaslapu padarīt viegli atrodamu un atpazīstamu. Cik tas kopā izmaksā? Domēns – Ls 8.70/gadā , hostings – ap Ls 25/gadā, mājaslapas izstrāde – Ls 200-600, SEO optimizācija un mājaslapas virzība tirgū no Ls 100/ mēnesī.

read more

Related Posts

Share This

Galdi banketiem, kāzām, kokteiļballītēm un citām svinībām

9:12 am by

Ja plānotajām svinībām trūkst galdu, tad vislietderīgāk ir tos iznomāt. Pasākuma aprīkojuma servisa Akurāts speciālisti palīdzēs iznomāt vispiemērotākos galdus banketiem, kāzām, dzimšanas dienu svinībām, kokteiļvakariem un citiem pasākumiem.

read more

Related Posts

Tags

Share This

Datorkrēsli biroja labiekārtošanai

8:05 am by

Darbs birojā viennozīmīgi ir izaicinājums, lielā mērā tāpēc, ka ilgas darba stundas jāpavada sēžot pie papīriem vai datora. Tā kā ilgi sēžot var tikt nodarīts kaitējums mugurai, kā arī var rasties citu ķermeņa daļu saspringums, nepieciešams īpaši piedomāt par kvalitatīvu un piemērotu biroja krēslu. Savām vajadzībām un vēlmēm atbilstošu krēslu noteikti var atrast ikviens gan funkciju, gan dizaina, gan cenas ziņā.

Plašs krēslu piedāvājums pieejams arī interneta veikalos

Biroja krēsli plašā klāstā pieejami jebkurā mēbeļu veikalā, bet tik pat labi tos iespējams iegādāties arī interneta veikalos. Tiesa, pirms datorkrēsla izvēles ir labi, ja to var izmēģināt dzīvē, lai pārliecinātos vai tiek sniegts pietiekams atbalsts ķermenim. Tomēr, ja padomā ir jau konkrēts krēsla modelis, tad bez liekas domāšanas to var pasūtīt arī internetā, turklāt, pašmāju interneta veikalos biroja krēslus iespējams iegādāties pat par ļoti demokrātiskām un pieejamām cenām.

Krēslu cenas galvenokārt atkarīgas no to materiāla un funkcijām. Pieejami visdažādākie krēsli, piem., ergonomiskie krēsli, kas precīzi pielāgojas katra individuālajām vajadzībām, līdz ar to arī nodrošina komfortablu un ērtu sēdēšanu visas dienas garumā. Bet tik pat labi, ja sēžot jāpavada ne pārāk ilgs laiks, var iegādāties arī krēslu tikai ar galvenajām pamatfunkcijām (krēsla augstuma, atzveltnes regulēšanu u.tml.), kas arī izmaksās lētāk.

Komfortabli un pievilcīgi biroja krēsli augsta ranga darbiniekiem

Tie, kas ieņem svarīgu amatu, piešķir lielu nozīmi arī krēsla izskatam. Lai radītu prestižu un nopietnu iespaidu, vislabākā izvēle, protams, ir dabīgās ādas biroja krēsli, kas ne tikai labi izskatās, bet ir arī ļoti ērti un komfortabli. Tikmēr lētākam variantam iespējams izvēlētiem, piem., ādas imitācijas vai vienkārši, kvalitatīvu auduma apšuvuma krēslu, galvenais, neaizmirst, ka krēsls tomēr paredzēts sēdēšanai un galvenais, lai tajā ir ērti.

Pareizi izvēlēts krēsls nāks par labu veselībai un komfortabla sēdēšana noteikti palīdzēs arī darbam ritēt uz priekšu.Jāatceras, ka krēslam jārada komforts un labsajūta. Tikmēr plašā krāsu un apdares materiālu izvēle ļauj piemeklēt arī vizuāli pievilcīgus krēslu modeļus.

read more

Related Posts

Tags

Share This

Eurobion – bioloģiskās attīrīšanas iekārtas

12:16 pm by

Mūsdienās aizvien vairāk pieaug nepieciešamība domāt un pievērst uzmanību vides problēmām, kā tās risināt un samazināt. Eurobion – bioloģiskās attīrīšanas iekārtas sastāv no dažādiem moduļiem un citām daļām, kas kopā veido katram uzņēmumam vai privātpersonai piemērotu sistēmu, kas spēs attīrīt dažāda apjoma ūdeņus bez liekām problēmām.

Eurobion - bioloģiskās attīrīšanas iekārtassKatra iekārta atšķiras pēc dažādajiem izmēriem, funkcionalitātes un iespējamā pielietojuma. To izmēri mēdz atšķirties tik ļoti, ka dažas no tām ir iespējams pārvadāt vieglās mašīnas piekabē, bet citas sasniedz pat 3 m diametru. Gadījos, kad garums ir lielāks par vairāk kā 13,5 m, tad tas vairs netiek izgatavots speciālajā ražotnē, bet Pamatā tās tiek izgatavotas no armēta HDPE (High Definity Poly Ethylen), kas ir pazīstams kā vienkārši augstas izturības polietilēns. Šis materiāls ir lielisks, lai saglabātu pilnīgu hidroizolāciju, neatkarīgi no ārvides u.c. apstākļiem. Savas lieliskās īpašības mūsdienās tas ir pierādījis daudzos un dažādos ierīcēs u.c. lietās, kas ir svarīgas cilvēka ikdienai vai vispārējai dzīvošanai. Dažādos moduļus var izvietot pat pašās neiedomājamākajās vietās – pat zem dzelzceļa kustības daļas, ja ir tāda nepieciešamība. Galvenais ir izvērtēt konkrētās grunts sastāvu, slodzes apjomu u.c. lietas, kas var ietekmēt iekārtu darbību. Galvenās atšķirības ir redzamas tieši jaudā. Katra ierīce var pārstrādāt atsevišķu ūdens daudzumu. Pārsvarā tas ir 130- 700 l robežās. Lai samazinātu nepieciešamību pēc atsevišķas sūkņa kas, kas prasa vairāk laika, finansiālos un citus ieguldījumus. Tā vietā var tikt iebūvēts attīrītā ūdens sūknis, kas pēc izmēriem neatšķiras daudz, padarot to par ļoti praktisku izvēli. Atkarībā no to jaudas un izmantošanas vietām, ir iespējams pielāgot pašu atbilstošāko. To izdarīt var palīdzēt arī speciālisti.

Eurobion – attīrīšanas iekārtas ir izstrādātas pēc vislielākās atbildības un ir iespējams attīrīt lielus ūdens apjomus, kurus var tālāk lietderīgi izmantot, piemēram, dārza laistīšanai. Tā ir iespējams izveidot ekoloģiski draudzīgu vidi pat vairākiem ciemiem un citām teritorijām, tādējādi uzlabojot rūpes par vidi. Tas vienmēr ir lietderīgi un nekad nav slikti padomāt par savas ikdienas ūdens izmantošanas sekām, jo ūdens apmērs, ko cilvēks ikdienā patērē ir ļoti apjomīgs. Ir iespējams rast labākos risinājumus katrai vietai, konsultējoties ar speciālistiem, kas veiks katru pasūtījumu atbildīgi un garantēs iekārtu nemainīgu darbību ilgu laiku bez lieliem papildus izdevumiem par kopšanu, uzturēšanu u.c. lietām.

read more

Labākais maināmo paklāju serviss

10:30 am by

Meklē maināmo paklāju servisu un vēlies atrast pašu labāko? Piedāvājam jums iepazīties ar servisu, kam piemīt visas īpašības, lai kļūtu par labāko piedāvājumu. Tas ir Emblēmu Paklāju Serviss. Šis piedāvājums ietver visus pakalpojumus, lai jūsu rīcībā vienmēr būtu tīrs un labā stāvoklī esošs paklājs, palīdz ietaupīt līdzekļus, kā arī piedāvā paklājus jebkuram gadījumam.

read more

Related Posts

Tags

Share This

Angāru un metāla konstrukciju jaunās tehnoloģijas

1:25 pm by

Jaunas tehnoloģijas angāru un metāla konstrukciju projektēšanā un celtniecībā Metala agāru un konstrukciju  projektēšana, ražošana

Arhitektu birojs Piche  veic angāru un metāla konstrukciju projektēšanu industriālajiem un komerciāliem objektiem.  Realizēti jau vairāki angāru, noliktavu, tirdziecības platību, sporta haļļu, ražošanas ēku, beramkravu noliktavu, fermu un citi lauksaimniecības būvju projekti.

Piche inovācijas tiek tendētas uz maksimālu klienta finanšu resursu ekonomiju, projekta izstrādes un realizācijas termiņu samazināšanu un optimālu automatizāciju, kas ietver mazāku cilvēku resursu izmantošanu. Piche struktūrā šobrīd ir IT, Mārketinga, Arhitektūras, Būvkonstrukciju, Projektu vadības, Būvniecības, Pētniecības, Ražošanas un Administratīvās nodaļas.

Mūsu realizētie metāla konstrukciju un angāru projekti ir apskatāmi mūsu angāru katalogā.

Piche  ir norekomendējis šobrīd sevi kā vadošs industriālās būvniecības uzņēmums Latvijā.

Lai palīdzētu veikt metāla konstrukciju vai angāra būvniecības projektēšanu un  izmaksu plānošanu katra projektā, esam izstrādājuši savā mājas lapā angāra cenu kalkulatoru, kas veic konstrukciju izmēru, komplektējošo elementu kalkulāciju  atbilstoši Klienta izvēlētajiem parametriem.

Lai padarītu ērtāku un mūsdienu prasībām atbilstošāku industriālo ēku un citu objektu projektēšanu  Piche uzsāk angāru un metāla konstrukciju projektēšanu uz 3D platformas.

Ir izstrādāta sistēma, kas ļauj projektēt  katru  angāru viena faila ietvaros. Drīzumā piedāvāsim plānot 3D projekus ne tikai metāla konstrukcijām, pamatiem, fasādēm un ģenplāniem, bet arī komunikāciju projektiem.

Šāda projektēšanas klientiem ļaus:

  • Samazināt projektēšanas kļūdu skaitu;
  • Samazināt projekta realizācijas termiņus;
  • Dos iespēju vairākiem projektētājiem vienlaicīgi strādāt pie viena projekta;
  • Nodrošinās automātisku materiālu specifikāciju izstrādi.

Jaundibinātais meitas uzņēmums Piche Innovations ir uzsācis jaunu tehnoloģiju pētniecību un inovāciju izstrādi, ieviešanu angāru un metāla konstrukciju projektos. Piche Innovations mērķis ir izpētīt un radīt jaunas, daudz efektīvākas tehnoloģijas angāru un industriālo ēku projektēšanā un būvniecībā. Šobrīd  notiek veiksmīga sadarbība ar Rīgas Tehnisko unversitāti, kur tiek veikti metāla konstrukciju profilu testi.

Plānotais rezultāts ir kvalitatīvākas, drošākas un ekonomiski izdevīgākas būves mūsu klientiem, kas ne tikai ietaupa dabas resursus, bet arī klientu finanšu līdzekļus un laiku.

read more

Maināmo paklāju noma

12:02 pm by

Viens no efektīvākajiem un vienkāršākajiem līdzekļiem, kā ikdienā rūpēties par uzņēmuma telpu tīrību un vienkāršu kopšanu, ir maināmo paklāju noma, jo tā palīdz ievērojami samazināt telpu piegružošanu. Un vai tad nav vienkāršāk telpas nepiegružot un nepienēsāt ar mitrumu nekā, rūpējoties par darbinieku un apmeklētāju drošību un ērtībām, tās tīrot vairākas reizes dienā?

Maināmo paklāju noma ir lielisks līdzeklis, lai izvairītos no uzņēmu telpu piegružošanas. Emblēmu Paklāju Serviss (EPS) piedāvā dažādu maināmo paklāju nomu un uzturēšanu, sniedzot iespēju ikvienam atrast sev piemērotāko risinājumu. Turklāt arī uzturēšanas veidu piemēro katram klientam, proti, ja uzņēmumu ikdienā apmeklē ļoti liels skaits cilvēku, paklājus nepieciešams mainīt biežāk nekā vietās ar mazāku cilvēku plūsmu.

EPS maināmo paklāju noma piedāvā sešu dažādu veidu paklājus, kas atšķiras ar materiālu, izskatu, funkcijām un citiem rādītājiem. Piemēram, neilona paklāji ļoti efektīvi aiztur dažāda veida netīrumus, kokvilnas paklāji izceļas ar lielisku mitruma uzsūkt spēju, bet gumijas skreiperi piemēroti lielāku netīrumu, piemēram, grants un dažādu gružu savākšanai. Maināmo paklāju noma pakalpojumi piedāvā arī īpašu komforta paklāju nomu. Tie ir gumijas paklāji telpām ar slidenu grīdu drošības paaugstināšanai.

Pieejama arī īpaši izstrādātu maināmo paklāju noma ar uzņēmuma logotipu, attēlu vai ziņojumu atkarībā no klienta vēlmēm, kā arī sarkano maināmo paklāju noma īpašiem gadījumiem. Šo maināmo paklāju noma palīdz radīt īpašu noskaņu telpās un rūpējas par uzņēmuma tēlu, vienlaicīgi nodrošinot tīras un sausas telpas.

EPS maināmo paklāju noma ir pieejama visā Latvijā, katrā reģionā darbojas uzņēmuma pārstāvis. Pieteikties maināmo paklāju nomai var sazinoties ar EPS pārstāvi attiecīgajā reģionā vai rakstot uz e-pastu info@eps-serviss.lv. Ar maināmo paklāju nomas pārstāvju kontaktinformāciju un plašāku informāciju par pieejamajiem pakalpojumiem un paklāju veidiem var iepazīties interneta vietnē berendsen.lv.

read more

Related Posts

Share This

Pieredzes vērtība brauciena garumā

10:58 pm by

Brauciena izdošanās parasti šķiet esam atkarīga no tā, cik labi tas plānots. Tāpat – no tā, cik labi izvēlēts ceļojuma maršruts. Tomēr tas nebūt nav viss – labs noskaņojums visa brauciena garumā ir atkarīgs arī no tā, vai pats brauciens noritēs gludi. Tas, savukārt, lielā mērā ir atkarīgs no šofera profesionalitātes. Bet profesionalitāte ir atkarīga no pieredzes. Ja šoferi jāizvēlas pašiem,tas var prasīt daudz laika. Auto noma šo jautājumu atrisina jūsu vietā. Turklāt – šofera uzticamība nebūs jāpārbauda. Auto noma to būs paveikusi jūsu vietā, jo pasažieru pārvadājumi ir viņu ikdiena.

Autobusu noma ir pakalpojums, ko bieži izvēlas tieši garākiem braucieniem, lai arī – mūsdienās arvien populārāks kļūst transfēra pakalpojums, kas daudzējādā ziņā atšķiras no ceļojuma. Lai arī kā – šofera profesionalitāte var nozīmēt daudz, kā nedēļas, tā divu stundu ietvaros. Kāpēc? Ļoti vienkārši – profesionāls šoferis ne tikai profesionāli attieksies pret maršruta pārzināšanu, bet arī pratīs atrisināt neparedzētas problēmas, kas nav obligāta brauciena sastāvdaļa, bet ko nav iespējams paredzēt vai novērst nevienam – ne uzņēmumam, ne cilvēkam.

Profesionāls šoferis pārzina sevis vadīto transporta līdzekli – neatkarīgi no tā, vai jūsu izvēlētais auto nomas pakalpojums ir vieglā auto noma vai autobusa īre. Šis apsekts var jūtami atvieglot braucienu, to jums pateiks jebkurš braucējs.

Profesionāls šoferis garantēs brauciena komfortu! Jā, protams, pasažieru pārvadājumi parasti saistās ar ērtu sēdekļu, kondicionēšanas sistēmas un citu līdzīgu ekstru reklāmu, bet arī šofera prasme vadīt transporta līdzekli nosaka pasažieru ērtību. Turklāt, piemēram, autobusam, kas paredz 72 sēdvietas, ir sava vadīšanas specifika – lai brauciens būtu viegls un līgans. Īpaši, ja jūsu ceļojuma mērķis ir aplūkot Latvijas skaistākās vietas, kurp, kā tas visiem zinām, nebūt neved skaistākie ceļi.

Profesionāls šoferis ir arī labs ceļabiedrs… Līdzīgi, kā bārmeņa profesijā, arī šoferim reizēm nākas būt gandrīz psihologam. Auto nomas standarts prasa, lai šoferis būtu pietiekami atvērts komunikācijai ar pasažieriem, protams, noteiktās pieklājības robežās (arī no pasažieru puses).

Un visbeidzot, bet vissvarīgāk – šofera profesionalitāte lielā mērā garantē brauciena drošību!

read more