Raro.lv pakalpojumi

3:43 pm by

raro.lv juvelierizstrādājumi, interneta veikalsJuvelieru bizness nenozīmē tikai rotu gatavošanu, bet arī materiālu meklēšanu, zināšanu papildināšanu, jaunu tehniku apguvi un vēl, un vēl, un vēl. Raro.lv piedāvā dažādus pakalpojumus, kas saistīti ar rotām un to izgatavošanu. Katrs darbs tiek veidots vienā eksemplārā un tiek pieņemti arī pasūtījumi pavisam individuālu darbu izstrādei. Galvenā rotu māksliniece strādā ar zeltu, sudrabu, dārgakmeņiem un pusdārgakmeņiem.

Oriģināldarbi pēc pasūtījuma.

Visos laikos cilvēks ir vēlējies atšķirties no pūļa. Šādu efektu viegli panākt ne tikai ar atšķirīgu apģērbu vai pavisam atšķirīgu stilu, bet arī ar rotām. Ņemot vērā to, ka rotaslietas nav no tiem lētākajiem priekiem, gan sievietes, gan vīrieši novērtē to oriģinalitāti un individualitāti. Raro.lv piedāvā rotu izstrādi pēc pasūtījuma, kurā tiek ņemtas vērā visas klienta vēlmes un, protams, maksātspēja.

Rotu izejmateriāli un sagataves.

Ja vēlaties iegadāties jaunu rotaslietu, kas ir nedaudz atšķirīga kā tā, ko esat noskatījis raro.lv interneta vietnē, to ir viegli iegūt! Tiek piedāvātas dažādas sagataves, kuras attiecīgi papildinot ar klienta izvēlēto dārgakmeni, pusdārgakmeni vai vēl kādu citu komponentu, var radīt rotaslietu, kāda noteikti nebūs nevienam citam. Viss kas nepieciešams – kontakts ar mākslinieci un pasūtījums tiks izgatavots jau tuvākajā laikā.

Iedvesmas radīti juvelierizstrādājumi.

Juveliere Ranta Roga katru rotaslietu veido ar īpašu pieeju un iedvesmu. Iegādājoties rotas no raro.lv, varat būt droši, ka neviena citam tāda nebūs, jo viss tiek izgatavots vienā eksemplārā. Māksliniece pieņem arī individuālus pasūtījumus. Visas darinātās rotas, kas pieejams tūlītējai iegādei, var apskatīt vietnē www.raro.lv, turklāt piegāde tiek nodrošināta ne tikai Latvijas robežās, bet arī ārvalstīs.

Labošana un korekcija.

Ne reizi vien ir bijušas situācijas, kad saplīst kāda mīļa rotaslieta un tad tā tiek nolikta tālākajā stūrī un rezultātā par to aizmirst. Raro.lv piedāvā arī rotu labošanu un korekciju, turklāt, rotaslietai nav obligāti jābūt iegādātai no raro.lv. Droši varat no putekļu kaudzes izvilkt savu saplīsušo piespraudi vai ķēdīti – raro.lv to salabos un tā būs atkal kā jauna!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This