RIEPU SERVISA PIEDĀVĀJUMS RĪGĀ.

8:28 pm by

Tā pat kā cilvēks nestaigā bez kurpēm, būs neiespējami iedomāties automašīnu, kas brauktu bez riepām. Automašīnas riepu nolietojuma pakāpe un to kopējais tehniskais stāvoklis, obligāti būs viens no būtiskākajiem rādītājiem tam, cik drošs ir auto, atrodoties uz ceļa un piedaloties ceļu satiksmē. Neatkarīgi no tā, kāda veida riepas izmantojat, automašīnai ir jābūt drošai. Automašīnu riepas noteikti būs atrodamas plašā cenu amplitūdā. Automašīnas servisa darbinieki un riepu eksperti, vienmēr laipni atbildēs uz visiem jautājumiem un konsultēs par atbilstošāko risinājumu. Ziemas riepas ir iespējams arī nodot glabāšanā, nesezonas laikā. Auto riepu servisi vienmēr nodrošina visāda veida pakalpojumus, saistītus ar auto riepu stāvokļa pārbaudi. Piemēram, mašīnu riepu diski ir svarīga sastāvdaļa jebkuram autobīlim, tāpēc arī disku pārbaude reizē ar riepu pārbaudi, tiek vienmēr nodrošināta. Jebkurā mašīnas riepu noliktavā parūpēsies arī par mašīnas diskiem, ja būs tāda vajadzība. Riepu serviss piedāvā arī auto riepu maiņu un auto riepu balansēšanu.

AUTO RIEPU GLABĀŠANAS SERVISS.
Ziemas riepas automašīnām, kas piedalās ceļu satiksmē pie mums, ir obligāta prasība no oktobra līdz martam. Loģiski, ka ziemas riepu izmantošana jau ātrāk vai ilgāk, ir atkarīga no esošajiem laikapstākļiem. Vissezonas riepām ir noteikti jāpārbauda protektora stāvoklis pirms ziemas sezonas sākuma, lai nerastos nepatīkamas situācijas un pārpratumi. Pērkot lietotas vai mazlietotas ziemas riepas, noteikti ir ekonomija, jo pastāv variants ietaupīt teju 40 procentus, kas ir diezgan liela naudas summa. Nereti, šāda atšķirība ir arī vasaras vai vissezonas riepām.Pirms pērkat lietotas vai atjaunotas riepas, noderētu konsultācija pie auto riepu servisa darbiniekiem.

KUR MEKLĒT AUTO RIEPU PAKALPOJUMUS?
Riepu serviss, kas nodrošina saistošus piedāvājumus ikvienam klientam, vienmēr ir zelta vērtē. Ja nepieciešams nodot glabāšanā nesezonas mašīnu riepas, jo mājas vai garāža nav tam piemērota, aicinām doties uz riepu garāžu kā arī lietot automašīnas riepu uzglabāšanas pakalpojumu. Auto riepas servisos visā Latvijā ir iespējas pārbaudīt, labot, mainīt un arī visādi citādi savest kārtībā esošajai vai arī nākošajai darba sezonai. Lai pārvietošanās pa Latvijas ceļiem būtu vēl patīkamāka, ir opcija izmērīt arī protektora biezumu, kas ir īpaši svarīgs ziemas riepu rādītājs, sākoties drēgnajiem laikapstākļiem.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This