Latvijai strauji tuvojas rudens dzestrums

7:07 am by

rudens laika ziņasNedēļas nogalē Latvijas teritorijā gaisa temperatūra kļūs izteikti rudenīga, rīta agrumā pazeminoties līdz pat +5 grādiem pēc Celsija. Tomēr, kā liecina „Global Forecast System”, salnas vēl nav gaidāmas.

Brīvdienās gaidāms pārsvarā sauss un patīkams laiks, bet rītos un naktīs iespējama miglas veidošanās, kas samazinās redzamību uz ceļiem. Laika prognoze vēsta, ka iespējams arī neliels lietus un mainīgs mākoņu daudzums.

Jaunākā laika prognoze norāda, ka nedēļas nogalē gaidāms mērens, ziemeļu, ziemeļaustrumu vējš, kas brāzmās sasniegs ātrumu līdz 14 metriem sekundē. Gaisa temperatūra brīvdienās svārstīsies no +5 līdz +10 grādiem pēc Celsija rīta stundās, bet dienas laikā gaidāms siltums no +18 līdz +21 grādam pēc Celsija. Piekrastes rajonos gaisa temperatūra būs pārsvarā nemainīga, saglabājot aptuveni +15 grādus pēc Celsija. Ultravioletās radiācijas līmenis valstī svārstīsies no 3.7-4.00, kas nozīmē, ka radiācijas līmenis būs vidējs un nepieciešams lietot aizsarglīdzekļus pret sauli.

Sākoties jaunai darba nedēļai, lielākajā daļā Latvijas teritorijas gaidāms sauss un saulains laiks, kā arī paredzams, ka gaisa temperatūra kļūs nedaudz augstāka.

Aktuālu informāciju par gaidāmajām meteoroloģiskajām laika ziņām vienmēr iespējams atrast ziņu portālā focus.lv. Piedāvājam detalizētu informāciju par gaidāmo laiku Latvijas pilsētās, iekļaujot arī tādus svarīgus faktorus kā gaisa mitrums, spiediens, mākoņu segas blīvums u.c. Informācija tiek regulāri atjaunota un aplūkojama piecām dienām uz priekšu.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This