Plašākais sadzīves tehnikas klāsts interneta veikalā 1A.LV

7:34 am by

Tiem, kas ievācas jaunā dzīvesvietā vai vienkārši meklē, kur ātri un vienkārši iegādāties mājai tik ļoti nepieciešamo sadzīves tehniku, noteikti būs patīkami pārsteigti par Latvijas lielākā interneta veikala 1a.lv piedāvājumu. „Sadzīves tehnika” interneta veikalā 1a.lv ir viena no populārākajām un biežāk apmeklētajām preču kategorijām, kurā ietilpst gan mazā, gan lielā, gan iebūvējamā tehnika par vienām no zemākajām cenām.

Kvalitatīva tehnika no pasaules populārākajiem ražotājiem, izvēlies:

  • Lielo sadzīves tehniku (veļas mašīnas, veļas žāvētāji, ledusskapji, saldētavas, elektriskās un gāzes plītis, tvaika nosūcēji u.c.);
  • Mazo sadzīves tehniku (mikroviļņu krāsnis, putekļu sūcēji, tējkannas, tosteri, virtuves kombaini, kafijas automāti, blenderi, sulu spiedes, gludekļi u.c.);
  • Iebūvējamo tehniku (elektriskās un gāzes virsmas, indukcijas virsmas, kombinētās virsmas, cepeškrāsnis, iebūvējamie ledusskapji, trauku mazgājamās mašīnas u.c.).

Kvalitatīva lielā sadzīves tehnika, kas atvieglos ikdienas mājas darbus

1a.lv piedāvājumā savām vajadzībām un iespējām piemērotus tehnikas modeļus atradīs ikviens. Īpaši plašā klāstā var pasūtīt lielo sadzīves tehniku. Pieejami visdažādākie veļas mašīnu modeļi – dažādu izmēru, zīmolu, jaudas un ietilpības un ar dažādiem mazgāšanas režīmiem. Tāpat ikviens var pasūtīt tieši sev ērtāko veļas mašīnas modeli veļas ielikšanai, jo pieejamas veļas mašīnas ar priekšējo ielādi (front) un augšējo ielādi (top) un atsevišķi iespējams iegādāties arī veļas žāvētājus.

Tāpat, mūsdienīga virtuve nav iedomājama bez kvalitatīvas virtuves tehnikas un tieši pie 1a.lv pieejama visa virtuvei nepieciešamā sadzīves tehnika, turklāt bieži vien ar iespaidīgām atlaidēm. Piedāvājumā dažādi trauku mazgājamo mašīnu modeļi, ledusskapju modeļi – gan kompakti, gan ledusskapji ar lielu ietilpību un vairākām saldēšanas kamerām un līdz pat 202.5 cm kopējo augstumu.

Plašā izvēlē pieejamas arī elektriskās un gāzes plītis, kuras var izvēlēties pēc dažādiem raksturlielumiem – gan pēc dizaina, gan plīts darbības veidiem (kombinētās, elektriskās, gāzes). Iegādājoties jaunu plīti, noteikti var padomāt arī par piemērotu tvaika nosūcēja iegādi, kas interneta veikalā pieejami sākot jau no 29 latiem. Arī pārējā tehnika pieejama par saprātīgām cenām, savukārt to kvalitāti apliecina piešķirtā garantija.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This