Samsung LED televizori

9:35 pm by

Rudens, ziema vai jebkurš cits gadalaiks – katrā mājā ir nepieciešams labs televizors. Jāteic, ka ierastos LCD televizorus ar laiku sāk aizstāt jaunā LED tehnoloģija, kas nodrošina ar vēl iespaidīgāku televizora kvalitāti – ekrānā redzētais patiks mūsu acīm.

Lai iegādātos jaunu televizoru obligāti nav jāapmeklē veikals, jo LED tipa televizori ir pieejami arī interneta veikalā 220.lv. TOP preču sarakstā Jūs ieraudzīsiet Samsung (UE-46ES6800) modeli, ko var uzskatīt par nākotnes televizoru. Izmanto iespēju iegūt šo televizoru par 674 latiem. Jo augstāka kvalitāte, jo augstāka cena. Lai gan LED televizori ir dārgāki par LCD modeļiem, tomēr atšķirība nav pārāk liela. Lielisks variants būs arī Samsung (UE-37ES5500) 17 collu televizors ar labiem tehniskajiem parametriem. Tas ir Samsung 5 sērijas LED televizors ar Full HD izšķirtspēju, USB portu un Smart funkcijām. Novembrī šis televizors ir pieejams par 375 latiem.

Samsung UE-46ES6800

No līdzīgiem televizoru modeļiem var minēt Samsung (UE-32ES6100) 32 collu televizoru, kas patiks visiem ģimenes locekļiem. Interneta veikalā 220.lv cena šim modelim ir 319 lati. Izdzīvo pilna spektra mājas izklaides pasauli kopā ar Samsung firmas ekskluzīvajiem televizoriem. Samsung piedāvā dažādus jaunus un atjaunotus pakalpojumus, piemēram, Family Story pakalpojums ļauj ar jums tuviem cilvēkiem koplietot fotoattēlus. Savukārt pakalpojums Kids ir radīts bērniem (visas iespējas skatīties izklaidējošas un izglītojošas programmas). Tiem, kas rūpējas par savu ķermeni, īpaši patiks Fitness versija, ar kuras palīdzību Jūs varēsiet sastādīt savu individuālo treniņu programmu. Kopā ar Samsung Jūs saņemsiet plašas mājas izklaides iespējas (ar papildus iespēju piekļūt interneta saturam, Samsung Apps, Skype un daudzām citām funkcijām). Par visām iespējām sīkāk varat uzzināt sazinoties ar kompānijas pārstāvi, uzdodot savu jautāju e-pastā vai sazinoties pa telefonu.

Samsung UE-32ES6100

Moderns televizors ir katras mājas lepnums un gods. Tas ļauj saņemt labāko, ko piedāvā TV izklaide. Tas ir lieliski, ja vēlā vakara stundā visa ģimene var pulcēties kopā pie TV ekrāna, lai vērotu kādu ģimenes filmu vai pārraidi.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This