Saņemt kredītu cauru diennakti

9:52 pm by

Problēmas, arī finansiālās nepazīst diennakts stundas. Tās var piemeklēt arī brīvdienās. Ko darīt? SohoCredit piedāvā lielisku risinājumu – noformē kredītu kaut vai trijos naktī, un nākamās dienas pirmajā pusē vajadzīgā nauda jau būs ieskaitīta tavā kontā!

SohoCredit ir pieejams pilngadīgiem Latvijas iedzīvotājiem ar Latvijā deklarētu dzīves vietu un pozitīvu kredītvēsturi. Lai ātro kredītu noformētu, būs nepieciešams mobilā telefona pastāvīgais pieslēgums, konts kādā no Latvijas komercbankām un dators ar interneta pieslēgumu. Kredīta pieteikumu mājas lapā sohocredit.lv vari aizpildīt kaut vai naktī, bet naudas pārskaitījumus SohoCredit veic darba dienās no 8:00 līdz 22:00 un brīvdienās un svētku dienās no 9:00 līdz 21:00.

Lai noformētu ātro kredītu, Sohocredit.lv kalkulatorā atzīmē nepieciešamo summu un atmaksas termiņu. Maksimālo pieejamo summu Ls 350 varēsi saņemt, kad SohoCredit izmantosi jau ceturto reizi. Pirmajā reizē aizņēmējam uz 30 dienām ir pieejami tikai Ls 150, bet bez komisijas maksas. Tas nozīmē – aizņēmies Ls 150, tad šādu summu pēc mēneša arī atdosi. Kredīta noformēšanai būs jāaizpilda reģistrācijas anketa – jāieraksta personas dati un kontaktinformācija. Lai reģistrētu savu bankas kontu, SohoCredit bankas kontā būs jāieskaita Ls 0,01. Maksājuma uzdevumā jānorāda: Piekrītu SIA Soho Group aizdevuma līguma noteikumiem. Piekrītu savu personas datu apstrādei. SohoCredit bankas konti ir atvērti Swedbank, Citadele, Nordea un DnB Nord bankās. Šo banku klientiem vēlams reģistrācijas maksu pārskaitīt attiecīgajā kontā, šādi paātrinot pārskaitījuma procedūru.

Kad Sohocredit izmantosi jau otro reizi, pieteikumu varēsi nosūtīt ar vienas īsziņas starpniecību. Īsziņā jāraksta: SOHO (parole) (summa) (termiņš), un tā ir jānosūta uz telefona numuru 114. Izmantojot SohoCredit jau otro reizi, varēsi saņemt Ls 200, trešajā – Ls 300, bet ceturtajā Ls 350. Pie kredītā nepieciešamās naudas summas būs jāpieskaita komisijas maksa, kas ir atkarīga no atmaksas termiņa un summas lieluma. Kredītu vari atmaksāt jau pēc 14 dienām vai izmantot visu 30 dienu termiņu. Komisijas maksa svārstās 7 līdz 35 latu robežās.

Drošs aizdevums no SohoCredit.lv

Internetā ir pieejami dažādi ātrie kredīti ar līdzīgiem nosacījumiem. Kuru no tiem izvēlēties? Izvēlies drošāko – SohoCredit pakalpojumu kvalitāti ir novērtējis Patērētāju aizsardzības tiesību centrs, izsniedzot kvalitātes sertifikātu. SohoCredit izsniedz aizdevumu uz 30 dienām ar maksimālo summu Ls 350. SohoCredit ātrais kredīts ir pieejams pilngadīgiem Latvijas iedzīvotājiem, ar Latvijā deklarētu adresi un pastāvīgo mobilā telefona

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This