SEB bankas patēriņa kredīts

5:24 pm by

seb paterina kreditsIkvienam ir savi sapņi un vēlmes, tikai ne katru reizi pietiek līdzekļu, lai tos realizētu. Tomēr, dzīvojam taču šobrīd, kas nozīmē, ka nav obligāti jākrāj un jāgaida, kad naudas pietiks visam. Tieši tāpēc, lai piepildītu sapņus par sen kārotu mājokļa remontu, ceļojumu vai jaunu auto, patēriņa kredīts SEB bankā var būt īstais risinājums. SEB banka ļauj ikvienam piepildīt vēlmes līdz pat 8000 latu vērtībā, turklāt bez jebkādiem papildus nodrošinājumiem!
Pieteikties kredītam var jebkuras bankas klienti.Galvenie nosacījumi, lai pieteiktos SEB patēriņa kredītam:

• Algas konts SEB bankā (ja alga netiek pārskaitīta uz SEB banku, tad nepieciešams ienākumus apliecinošs dokuments – bankas apstiprināts pilns 6 mēnešu konta izraksts);
• Personai jābūt vecumā no 18–70 gadiem;
• Izvēlētā kredīta ikmēneša maksājumi nedrīkst pārsniegt 40% no personas ikmēneša ienākumiem.

Patēriņa kredīts SEB bankā pieejams jebkurā SEB filiālē Latvijā. Lai noformētu kredītu nepieciešama pase un ir jāatbilst iepriekš minētajiem nosacījumiem. Kā galvenais kredīta nodrošinājums kalpo klienta alga. Arī pieejamā kredīta summa atkarīga no klienta ienākumiem, esošajām kredītsaistībām un kredītvēstures.
Aizņemies līdz Ls 8000 uz termiņu no 6 līdz 60 mēnešiem!

Pati kredīta summa ir līdz pat Ls 8000 latu, ja personai ir algas konts SEB bankā. Bet tiem, kas savus ikmēneša ienākumus saņem citā bankā, tik un tā ir iespēja aizņemties līdz 1000 latiem. Patēriņa kredīta summa tiks ieskaitīta klienta kontā jau vienas dienas laikā!

Kredīts pieejams un termiņu no 6 līdz 60 mēnešiem, visu kredīta summu sadalot vienādos ikmēneša maksājumos. Tiem, kam patēriņa kredīts tiek ieskaitīts SEB bankas kontā, nav jāuztraucas par izdevumu plānošanu, jo katru mēnesi nepieciešamā summa tiek atskaitīta no bankas konta.

Procentu likme ir sākot no 19%, bet patēriņa kredīts SEB bankā ir īpaši izdevīgs jau esošajiem bankas klientiem, jo tad tie piemērota īpaši zema procentu likme. Katrā ziņā, tā ir lieliska iespēja īstenot sen kārotās vēlmes, neraizējoties par mainīgām procentu likmēm vai pārāk īsu atmaksas termiņu.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This