SEO – svarīgākais interneta marketinga instruments

4:25 pm by

interneta marketingsNedaudz padomāsim, kā mūsdienās klienti atrod preces un pakalpojumus. Iedomājies, tev nepieciešams izīrēt putekļu sūcēju. Vajadzība ir visai neparasta, un tu nekad neesi dzirdējis par nevienu pakalpojumu sniedzēju, kas varētu tev izīrēt putekļu sūcēju. Laikā pirms interneta, tas nozīmētu, ka, visticamāk, pirmais, ko tu darītu, būtu apvaicāties paziņām. Mūsdienās situācija ir mainījusies. Pie draugiem tu, visticamāk, vērsīsies tikai, ja nespēsi neko atrast internetā. Pētījumi rāda, ka mēs aizvien vairāk preču un pakalpojumu atrodam tieši meklējot tos interneta meklētājos, visbiežāk Google. Tieši tāpēc uzņēmumiem un brendiem ir svarīgi palielināt savu klātbūtni internetā, un tiem jācenšas būt pēc iespējas vieglāk atrodamiem milzīgajos interneta plašumos. Ar to tad arī nodarbojas SEO jeb search engine optimization – šis interneta mārketinga instruments savieno klientus, kas meklē konkrētas preces un pakalpojumus ar uzņēmumiem, kas tos piedāvā.

Neiedziļinoties visās detaļās, SEO pamatprincips ir visai vienkāršs. Klienti preces un pakalpojumus meklē pēc atslēgvārdiem, piemēram, lai sameklētu putekļu sūcēju nomu, tu atvērsi Google un visticamāk arī tur tā ierakstīsi – ‘’putekļu sūcēju noma’’, iespējams, pievienojot vietu, piem. ‘’putekļu sūcēju noma Rīgā’’. Pēc tam meklētājs atvērs sarakstu ar šī pakalpojuma sniedzējiem, kas atbilst ievadītajiem atslēgvārdiem. Visticamāk, tu būsi atradis vajadzīgo pakalpojumu, droši vien veiksi pirkumu pie kāda no pirmajiem pakalpojumu sniedzējiem sarakstā. Interneta mārketinga pētījuma rāda, ka pircēji visbiežāk netiek tālāk par pirmo rezultātu lapu. Tieši tādēļ ir svarīgi, lai konkurenti uzņēmumu neizspiestu tālāk par pirmo lapu, un to spēj vien pārdomāts interneta marketings!

Interneta marketings ir veids kā ielauzties globālajā tirgū, jo internetam nav robežu. Tieši ar interneta mārketinga palīdzību uzņēmumi atrod sev vislojālākos klientus, jo uzņēmumi komunicē tieši ar tiem cilvēkiem, kuriem nepieciešama prece vai pakalpojums. Tieši tādēļ interneta marketings, it īpaši SEO, uzskatāms par ļoti efektīvu, jo tas ir mērķēts uz konkrētu auditoriju. Piedevām, klientiem ir augsta interese par precēm un pakalpojumiem, jo paši klienti izmanto meklētājus, lai uzmeklētu uzņēmumus.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This