Sieviešu velosipēdi piemēroti komfortablai braukšanai

10:12 pm by

Kad pavasaris ir klāt, arvien biežāk ielās parādās riteņbraucēji, un arvien biežāk tie, kas paši vēl nebrauc, sāk apsvērt domu iegādāties velosipēdu, lai piebiedrotos daudzajiem braucējiem ielās. Lai riteņbraukšana sagādātu patiesu prieku, jāizvēlas katram braucējam vispiemērotākais velosipēds. Velosipēdam vajadzētu būt ilgtermiņa pirkumam, tāpēc labāk ir iegādāties dārgāku, bet kvalitatīvu velosipēdu, nekā iegādāties lētu velosipēdu, kurš jau pēc mēneša nespēs pilnvērtīgi pildīt savas funkcijas, turklāt tā remonts var izmaksāt krietni vairāk kā zināma zīmola velosipēdam, kuru detaļas ir plaši pieejamas tirdzniecības vietās.

 

Sieviešu velosipēds DHS 2812 KREATIV

Sievietes visbiežāk izvēlas komforta velosipēdus braukšanai pa pilsētas ielām, retāk aizraujoties ar braukšanu pa neceļiem un bezceļiem. Šādiem riteņiem ir jābūt vizuāli pievilcīgiem, ar sievietēm paredzēto zemo rāmi, kas netraucēs izbaudīt riteņbraukšanu arī tad, ja mugurā svārki vai kleita. Tā kā sievietes labprāt izmanto velosipēdu savās ikdienas gaitās, arī, piemēram, apmeklējot tirgu, bet pie romantiskā un sievišķīgā tēlā nepiestāv mugursomas, daudzas sievietes arī novērtēs, ja velosipēdam būs groziņš, kurā salikt pirkumus vai citas noderīgas lietas. Šādām prasībām atbilst sieviešu velosipēds DHS 2812 KREATIV. Šis ir pilsētas velosipēds ar 28 collu lielām riepām, tā rāmis un dakša izgatavoti no tērauda, velosipēds ir aprīkots ar V veida bremzēm.

velosipēds Author VECTRA II 2013

Sievietes, kuras velosipēdu izmanto, ne tikai lai dotos ikdienas gaitās, bet arī sportiskām aktivitātēm, un ir iecienījušas braukšana par mežiem, smiltīm un citiem ceļiem, kuru izbraukšanu komforta velosipēds nenodrošina, visdrīzāk plānos iegādāties kalnu velosipēdu. Lai kalnu velosipēds būtu ērts sievietei, tam arī ir vēlams zemais rāmis. Tāds ir velosipēds Author VECTRA II 2013 ar 18 ātrumiem. Velosipēdu, atkarībā no braucēja garuma, var iegādāties ar 16 vai 18 collu lielu rāmi.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This