SIXT auto līzings uzņēmumiem

11:42 am by

Auto līzings ir būtiska, mūsu personiskās dzīves un arī mūsu uzņēmuma, izvēle, jo tās ir kredītsaistības uz vairākiem gadiem, turklāt nepārskatāma līguma vai bojātas automašīnu gadījumā jums var krietni pieaugt izmaksas, kas saistītas ar automašīnas iegādi un uzturēšanu. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu un lielu kompāniju, kuru piedāvātu auto līzingu.

Pilna servisa auto līzings

SIXT ir viena no lielākajām eiropas auto nomas kompānijām, kura piedāvā arī 4 veida pilna servisa auto līzingu uzņēmumiem. Katra līzinga pakete ietver sava veida bonusus un pievienotās vērtības. Piemēram, Classic auto nomas pakete ietver sevī : tehniskās apskates, nodokļus, ilgtermiņa auto nomu, autoparka vadību un protams klienta apkalpošanu. Šis varētu būt ideāls variants mazākiem uzņēmumiem, kuri ir gatavi paši veltīt laiku savu automašīnu nogādei uz remontu un kuri nav prasīgāko klientu sarakstos. Taču ja jūsu uzņēmums ir krietni prasīgāks un jums nav laika gaidīt kamēr automašīna atrodas tehniskajā apkopē vai jūs nevēlaties sarežģīt dzīvi, domāt kam zvanīt, kad pēkšņi uz ceļa ir notikusi kāda ķibele, tad jums būtu piemērotāka Business vai Premium auto nomas pakete, kuras iekļauj jau daudz vairāk bonusus, piem., rezerves automašīnu, VIP apkalpošanu, remontdarbus, tehniskās apkopes, 24h palīdzība uz ceļā.

Ja jūsu uzņēmums izskata iespēju iegādāties jaunas automašīnas un papildināt esošos autoparku, tad noteikti ir vērts sazināties ar Sixt Leasing, lai saņemtu jums piemērotāko piedāvājumu.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai