Sixt auto noma – fakti un vēsture

5:36 am by

Sixt auto nomaVēloties doties ceļā ar īrētu auto, ir svarīgi izvēlēties vispiemērotāko auto nomas aģentūru. Lai to paveiktu, nepieciešams veikt nelielu detektīva darbu: izpētīt mājaslapā sniegto informāciju ar auto nomas piedāvājumu un nosacījumiem, uzzināt, cik ilgi uzņēmums jau darbojas minētajā nozarē un kādas ir klientu atsauksmes.

Visā Eiropā un pasaulē pastāv arī tādi auto īres pakalpojumu sniedzēji, kuri šajā jomā darbojas jau gadu desmitiem – tiem ir radusies sava vēsture un plaša atpazīstamība klientu vidū. Latvijā daudziem pazīstama kļuvusi Sixt auto noma, par kuras vēsturi un piedāvājumu tiks īsumā pastāstīts turpinājumā.

Kad radās Sixt auto noma?

Pirmās auto nomas kompānijas parādījās jau 20. gadsimta sākumā, un arī Sixt ir auto noma tikusi dibināta vairāk nekā pirms simts gadiem – 1912. gadā, Minhenē, Vācijā. Pašlaik uzņēmums sniedz pakalpojums 105 valstīs visā Eiropā un citur pasaulē, tāpēc to izvēlas gan, dodoties braucienā tepat pa Latviju, gan nedēļas nogalē, apceļojot citas Baltijas valstis, gan arī daudz tālākiem galamērķiem.

Pakalpojumi

Sixt piedāvātie pakalpojumi iekļauj īstermiņa un ilgtermiņa auto nomu, auto nomu ārzemēs, un, ņemot vērā biežo auto īres nepieciešamību biznesa braucienos, tiek piedāvāti īpaši nosacījumi korporatīvajiem klientiem.

Lielākās auto nomas kompānijas pašlaik piedāvā izīrēt auto ar viedtālruņu palīdzību, un tas ir iespējams, arī izmantojot Sixt auto nomas aplikāciju.

Ekskluzīvo un luksus klases auto noma

Ekskluzīvo auto noma, izmantojot Sixt pakalpojumu sniedzēju, ir iespējama visā Eiropā, kas padara to īpaši ērtu, ja dodaties ceļā, bet jau tagad zināt, ka šāda tipa auto būs nepieciešams, atrodoties citā valstī. Uzņēmums piedāvā arī šofera pakalpojumus, un ekskluzīvo auto īre ir ļāvusi piepildīt sapņus neskaitāmiem jaunajiem pāriem, viņu lielajā dienā izbaudot braucienu Aston Martin, Bentley vai Maserati.

Šodien, kad daudzi darījumu braucieni un brīvdienu ceļojumi notiek, šķērsojot vienas vai pat vairāku valstu robežas, ir labi apzināties, ka uzņēmums, kurā veikta auto īre, ir atpazīstams arī citās valstīs, uz kurām dodaties. Bez šaubām, auto būs visērtākais transporta līdzeklis arī, piemēram, dodoties izbaudīt pavasara brīvdienas tepat Latvijā, un Sixt auto noma ir viena no iespējām, ko apsvērt pirms došanās ceļā. 

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai