Sixt piedāvātā auto noma.

4:49 pm by

sixt auto noma - auto līzingsAuto nomu piedāvājumus pasaulē izmanto ne tikai tūristi, bet arī tie, kuru automašīnas atrodas servisā taču ir vajadzība pēc braucamā, lai varētu bez problēmām pildīt savas ikdienas darbības, kur nepieciešams pārvietoties no punkta A uz punktu B. Pasaulē ir atrodamas ļoti daudz un dažādas auto iznomāšanas firmas, taču visas nav tādas kā Sixt auto noma. Uzņēmums piedāvā ne tikai auto nomas pakalpojums, bet arī daudz dažādu citu piedāvājumu, kas nomas automašīnas izmantošanu padarīs neaizmirstamu, turklāt, ja esat uzņēmuma pārstāvis, ir iespēja izmantot auto līzinga pakalpojumus.

Kādi ir Sixt auto nomas veidi?

Sixt piedāvā dažādus auto nomas pakalpojuma veidus, lai varētu iztapt pat visprasīgākajam klientam. Uzņēmums lieliski saprot  to, vienveidīgi un garlaicīgi piedāvājumi nav klientu pievilinātāji, tādēļ piedāvā dažāda veida darījumus, kas saistīti ar auto nomu. Tiek piedāvāta parastā auto noma, ilgtermiņa auto noma, ko dēvē arī par auto līzingu, auto noma nedēļas nogalēs, auto noma korporatīvajiem klientiem un arī auto noma ārzemēs. Jums nebūs vajadzība izmantot dažādus pakalpojumu sniedzējus, ja ir dažādas vēlmes un vajadzības saistībā ar iznomāto auto. Sixt spēj piedāvāt visus aktuālākos pakalpojumus vienuviet, jo klienta ērtības, vēlmes un vajadzības vienmēr ir un būs uzņēmuma prioritāte.

Par uzņēmumu.

Sixt ir uzņēmums, kas piedāvā dažāda veida pakalpojumus, kas saistīti ar automašīnām, jau no 1912. gada. Tas ir Vācijā dibināts uzņēmums, kas, vairāk kā 100 gadu laikā, ir varējis attīstīt biznesu un izvērsties visā Eiropā. Sixt piedāvā sekojošus pakalpojumus:

Kopā ar šiem piedāvājumiem tiek piedāvāts liels daudzum citu pakalpojumu, kas uzņēmumam palīdz atšķirties no citiem šādu pakalpojumu piedāvātājiem. Sixt filiāles atrodas visās Baltijas valstu lielākajās pilsētās un lidostās, jo lidostas, stacijas, ostas ir vietas, kur visvairāk pulcējas tūristi un iebraucēji, kuriem ir nepieciešamība pēc auto noas. Kopumā uzņēmums darbojas 105 pasaules valstīs un kopā darbojas apmēram 4 tūkstoši filiāļu.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This