Skaidras naudas kredīts – ja nepieciešams vairāk

7:24 pm by

Gadījumos, kad pēc iespējas ātrāk nepieciešami naudas līdzekļi, kuru summa pārsniedz 300 latus, lielisks piedāvājums ir VIA SMS skaidras naudas kredīti. Tie sniedz iespēju ātri un ērti aizņemties lielākas naudas summas nekā parasti piedāvā ātrie aizdevēji un atmaksāt aizdevumu pa daļām ilgākā laika posmā.

Naudas kredīts jeb skaidras naudas kredīts ir viens no VIA SMS piedāvātajiem aizdevuma veidiem. Tas ir ērti un vienkārši noformējams naudas aizdevums, kas no parastajiem ātrajiem kredītiem atšķiras ar lielāku pieejamo aizdevuma apmēru un iespēju kredītu atmaksāt pa daļām ilgākā laikā posmā.

Skaidras naudas kredīta apmērs var būt no 300 līdz pat 1000 latiem un tā atmaksas termiņš ir no trīs mēnešiem līdz vienam gadam. Aizdevums ir jāatmaksā pa daļām, veicot maksājumus reizi mēnesī. Aizdevuma piemēro procentu likmi, kā arī komisijas maksu par aizdevuma izsniegšanu. Abu šo maksājumu apmērs ir atkarīgs no aizdevuma apmēra un atmaksas termiņa. Jāpiebilst, ka kopējais maksājuma apmērs ir lielāks aizdevumiem ar garāku atmaksas termiņu un lielāku aizdevuma summu.

ViaSMS kredītsAttēla avots: https://www.viasms.lv/

VIA SMS skaidras naudas kredīti ir pieejami personām, kas ir vecumā no 20 līdz 65 gadiem un kas ir Latvijas pastāvīgie iedzīvotāju. Lai saņemtu aizdevumu, ir nepieciešams atvērts konts kādā no Latvijas bankām. Tāpat personai nedrīkst būt kavētu kredīta maksājumu vai pārkāptu parādsaistību.

Lai saņemtu aizdevumu, nepieciešams veikt dažās vienkāršas darbības:

  • Reģistrēties – tas parasti aizņem tikai dažās minūtes;
  • Pieteikties aizdevumam, izmantojot savu profilu VIA SMS mājas lapā;
  • Sagaidīt īsziņu par aizdevuma piešķiršanu un saņemt naudu.

Skaidras naudas kredīti pie VIA SMS ir pieejami, pat neizejot no mājām, jo visas nepiecienāmās darbības, aizdevuma saņemšanai, ir iespējams veikt, izmantojot datoru ar interneta pieslēgumu, kā arī mobilo tālruni. Aizdevuma saņemšanu īpaši vienkāršu padara tas, ka nav nepieciešams tērēt un laiku un enerģiju dažādu formalitāšu kārtošanai – kredītus izsniedz bez ķīlas, tāpat nav nepieciešams arī galvojums.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This