Skaistuma injekcijas

10:02 am by

skaistuma injekcijasKurš gan nevēlas novecot skaisti. Lai cik dīvaini tas arī neizklausītos. Cilvēki ir dažādi un viņu vēlmes attiecībā uz ārējo izskatu vēl dažādākas. Citi uzskata, ka krunciņas piedod īpašu burvību ādai noteiktā vecumā, taču citi vēlas gludu un maigu ādu arī 70 gados. Protams, ka liela nozīme ir arī cilvēka gēniem, dzīves ritmam, ikdienas paradumiem un tamlīdzīgiem niansēm. Botulīna injekcijas sabiedrībā tiek uzskatītas par bagāto un skaisto cilvēku zālēm pret vecuma izpausmēm sejā un arī citur ķermenī. Taču, tā gluži nebūs patiesība. Par skaistuma injekcijām dēvē botulīna injekcijas, ko izmanto arī lai cīnītos ar svīšanas problēmām.

Kas ir botulīns un kā to lieto?

Pieļaujam, ka ar vairumu cilvēku ir tā – visi ir dzirdējuši par botulīnu, taču, neviens īsti nezin, kas tas ir. Pats par sevi botulīns ir toksīns, kas lielās devās ir indīgs un izraisa muskuļu paralīzi. Tieši šis efekts ir tas, uz ko balstītas šīs skaistuma injekcijas. Botulīna toksīns tiek attīrīts, kā rezultātā rodas sterila viela, ko var lietot kosmetoloģijā. Šo toksīnu atšķaidītu injicē sejā un tas rada pagaidu sejas muskuļu paralīzi konkrētajā apgabalā. Šāds efekts rodas, jo tiek bloķēta nervu impulsu pārvade. Šāds efekts ilgst, aptuveni 3 mēnešus. Pēc tam, vajadzības gadījumā, procedūru var atkārtot. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šo procedūru drīkst veikt tikai pie profesionāliem kosmetologiem vai ārstiem.

Botulīna vēsture

Botulīnu dažādu oftalmoloģisku un neiroloģisku traucējumu ārstēšanā, izmanto jau četrdesmit gadus. Sākotnēji botulīns tika klasificēts, un ir joprojām, toksiska viela un inde, taču zinātnieki ir to padarījuši arī par lielisku kosmētisko līdzekli. Katru gadu miljoniem cilvēku botulīnu izmanto slimību ārstēšanā un tik pat daudzi to izmanto vecuma pazīmju likvidēšanā uz sejas. Mazliet komisks šķitīs Botulīna latīniskā nosaukuma botulus, tulkojums. Tulkojumā latviešu valodā, šī vārda nozīmē ir desas. Un tas nav tādēļ, ka mikroskopā šīs vielas daļiņas atgādinātu šo pārtikas produktu. Tas ir tādēļ, ka šis toksīns rodas nepareizi uzglabātos gaļas produktos.

Slimību ārstēšana

To, ka botulīna injekcijas ir lielisks un efektīgs veids, kā novērst vecuma pazīmes sejā, atklāja 20. gadsimta otrajā pusē, pētot iespēju ar šādu metodi ārstēt šķielēšanu, bez liekām blakusparādībām. Pirms 25 gadiem ASV pārtikas un medikamentu pārvalde apstiprināja botulīna injekcijas kā ārstniecisku procedūru un to sāka izmantot bērnu cerebrālās triekas ārstēšanā, acu plakstiņu raustīšanās gadījumos, šķielēšanā un arī kakla uzkuļu distonijas gadījumos.

Izmaiņas izskatā

Veicot šīs injekcijas, ārsti pamanīja izmaiņas cilvēka izskatā. Precīzāk – pacientiem bija pazudušas krunciņas acu apvidū. Šajā brīdī ārsti iedomājās par to, ka botulīna injekcijas varētu veiksmīgi izmantot kosmetoloģijā dažādās skaistuma procedūrās. Botulīna injekcijas kļuva populāras 2002. gadā, kad šī pati ASV pārtikas un medikamentu pārvalde deva zaļo gaismu botulīna lietošanai skaistumkopšanā. Šī procedūra ātri vien guva plašu popularitāti un lielu pieprasījumu ne tikai ASV, bet arī citur pasaulē, līdz ar to kļūstot par vienu no populārākajām skaistumkopšanas procedūrām. Pirms šo procedūru veikšanas ir svarīgi pārliecināties par to, vai iestāde, kurā grasāties veikt šo procedūru, ir sertificēta un uzticama. Tā pat vajadzīgs pārliecināties par to, ka persona, kura veiks šo procedūru ir profesionālis savā jomā. Nepareiza injicēšana un vēl jo vairāk – nepareizas vielas injicēšana, var izraisīt smagas veselības problēmas.

Informācijas avots: http://www.botulinainjekcijas.lv

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Share This