Skolas somas internetā

9:11 am by

mugursoma skolniekamLai arī siltais laiks nupat tikai sācies, šogad tas notiek izteikti vēlāk, kā citus gadus. Pēdējais vasaras mēnesis daudzos raisa skumjas, jo nozīmē, ka drīz būs klāt drēgnais rudens un pēc tam sekos aukstā ziema, un šie divi gadalaiki nepatīk pilnīgi nevienam. Rudens nāk ne tikai ar drēgnumu (paldies Dievam, aukstums parādās tikai rudens otrajā pusē), bet arī kādu citu svarīgu notikumu – skolu! Lielākā daļa skolas vecuma bērnu, vasarā pa šo iestādi nevēlas dzirdēt pilnīgi itin neko, bet tas, protams, nenovērš faktu, ka skola sāksies un būs nepieciešams to apmeklēt. Katram skolēnam ir nepieciešama skolas soma, kurā tiek saliktas visas nepieciešamās lietas- klades, grāmatas, burtnīcas, penālis un daudz kas cits. Skolas somai ir jābūt ērtai, lai skolniekam nebūtu pārāk grūti nest salīdzinoši lielo svaru uz mugura un tai ir jābūt piemērotai skolnieka augumam.

Kā izvēlēties?

Dzīvojam laikā, kad nav iespēja izvēlēties tikai starp dažiem skolas somu modeļiem. Mūsdienās to ir tūkstošiem un zīmējumu variācijas, kas uz tām attēlotas, ir miljoniem. Ikviens skolēns vēlas būt moderns, tādēļ, pērkot skolas somu, noteikti ir nepieciešams ņemt līdzi arī skolēnu, jo tieši viņš būs tas, kas šo somu nēsās, tādēļ būtisks ir arī viņa viedoklis somas iegādes brīdī. Noteikti, ka jānosaka galējā cena, cik daudz vecāki ir gatavi izdot par skolas somu. Šādā cenu amplitūdā arī skolniekam ir iespēja izvēlēties sev saistošāko un ērtāko somu. Skolas somas ērtums ir ļoti nozīmīgs faktors, jo muguras veselība ir daudz svarīgāka par skaistu bildi uz savas mugursomas.

Cenas.

Daudzi vecāki noteikti atceras no savām skolas gaitām to, ka izvēles iespēju somas iegādē, teju nebija vispār nekādu. Arī cenas nebija ne augstas, ne zemas – cena bija tāda, kāda tā ir un īpaši daudz konkurences arī nebija. Mūsdienās cenu amplitūda, kādā i iespējams iegādāties mugursomas skolniekiem ir diezgan liela – sākot no 10 un beidzot pat ar vairāk kā 50 eiro. Noteikti, ka savam bērnam ir nepieciešams paskaidrot to, ka ne vienmēr dārgākais nozīmē labāko, un tas noteikti ir attiecināms uz skolas somām.

Dizains.

Somas ir pieejamas visdažādākā dizaina – sākot ar sporta maisiņiem, kas ērti savelkami un beidzot ar lielām, kofera izskata somām, kas noteikti būs atbilstošākas lielāko klašu, nevis sākumskolas skolēna vajadzībām. Zīmējumu variācijas ir teju bezgalīgas. Atrodams ir viss – sākot ar Disneja princesēm un beidzot ar ģeometriskām figūrām. Sev atbilstošu un saistošu skolas somu mūsdienās noteikti var atrast ikviens skolnieks, neatkarīgi no tā vai jāuzsāk skolas gaitas pirmajā klasē vai arī jāsāk mācības vidusskolas 10.klasē.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai