Smaržu pasaule

7:31 am by

smarzas internetaPret smaržu izvēli jāizturas gana nopietni. Tas ir aromāts, ko izvēlamies, lai tas mūs pavadītu visu dienu, īpašos dzīves brīžos vai pasākumos. Tāpēc, lai izvēlētās smaržas nebūtu aplamas un nespētu sabojāt visu iespaidu par to valkātāju – jāizvēlas rūpīgi un sekojot dažiem būtiskiem rādītājiem. Pareizi izvēlēta smarža var daudz pastāstīt par tās nēsātājas personību, tēlu, sniegt pārliecību un labu noskaņojumu, veidot savu, individuālu smaržu pasauli. Tieši tāpēc smaržas noteikti neizvēlamies tikai vienas vien, kas atrodas plauktiņā – ir smaržas ikdienai, ir patiešām īpašiem notikumiem, ir tādas, kas iegādātas, jo tajā brīdī ļoti iepatikušās.

Tā kā interneta veikalu piedāvājumi un iespējas kļūst arvien plašākas, reizēm mēdzam arī tādu lietu kā smaržas iegādāties šādi. Daži teiks – tas nav iespējams, smaržas jājūt klātienē, lai saprastu – patīk vai nepatīk, bet internetā taču vien apraksts, sajust neko nav iespējams. Tad nu jāskatās pēc apraksta un jāsaprot, kāda smaržu buķete ietilpst konkrētajā aromātā un vai tas ir atbilstošs vēlmēm un tīkams.

Aromātus var klasificēt dažādi – pastāv

  • Ziedu aromāti. Visbiežāk sastāv no vijolītēm, narcisēm, lilijām, rozēm un ceriņiem. Šādas smaržas rada maiguma, izsmalcinātības sajūtu. Lielisks paredzēts ikdienai – vieglas un tīras smaržas.

  • Augļu aromāti. Šajā grupā ieskaitāmi tādi aromāti, kā aprikozes, persiki, āboli, bumbieri un eksotiskāki augļi – piemēram, papaija. Enerģisks aromāts, bieži vien salds.

  • Citrusa aromāti. Greipfrūts, mandarīni, citrons, bergamote – var sniegt viegluma, svaiguma noskaņu. Lieliski ikdienai, neuzbāzīgi un svaigi.

  • Pikanti aromāti sastāv no kanēļa nots, kardamona, lavandas, ingvera. Nav īsti ieteicami ikdienai, pārāk spēcīgi. Drīzāk kādiem īpašiem pasākumiem.

  • Koksnes aromāti rada patīkamu miera, drošības un komforta sajūtu. Sastāvā sandalkoka, rožu, miršu un pačūliju aromāti, kas lieliski iederas buķetē.

  • Austrumu smaržas satur vaniļas un muskusa aromātus, kas rada jutekliskuma un kaisles noti. Arī paredzēti īpašākiem notikumiem, ne ikdienai.

Smaržas var izvēlēties arī atkarībā no sezonas, kur katrai piemērots savs aromāts. Ziemā izvēlēsimies siltas, maigas un nedaudz spēcīgākas smaržas – koksne, pikantās, austrumu aromātus, savukārt vasarai vairāk piemēroti būs vieglie un gaisīgie smaržu tipi.

Izvēlies populārāko ražotāju smaržas internetā – 220.lv!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Share This