Kas jādara, lai saņemtu SMS kredītu?

4:40 am by

SMS kredīti ir viens no visātrāk un vienkāršāk noformējamiem aizdevuma veidiem, ko piedāvā vairāki aizdevēji Latvijā. Šo kredītu noformēšana ir ļoti vienkārša – to iespējams izdarīt, nosūtot īsziņu. Tiesa, lai saņemtu aizdevumu ar īsziņas palīdzību, ir nepieciešams vispirms veikt reģistrāciju pie attiecīgā aizdevēja, turklāt īsziņai ir jāiekļauj noteikta informācija un tai ir jābūt rakstītai noteiktā secībā.

SMS kredītu noformēšana ietver vairākus soļus:

  • Reģistrācija;
  • Īsziņas nosūtīšana;
  • Naudas saņemšana savā bankas kontā.

Lai SMS kredīti būtu pieejami, personai ir jābūt reģistrētai attiecīgā aizdevēja sistēmā, lai aizdevējs zinātu gan personas konta numuru, uz kuru veikt pārskaitījumu, gan tālruņa numuru. Reģistrācija ir jāveic tikai vienu reizi un to iespējams izdarīt izvēlētā aizdevēja mājas lapā. Parasti tā aizņem tikai dažas minūtes laika. Lai veiktu reģistrāciju, ir nepieciešams aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums, bankas konts un pieeja internetam.

Kad esat reģistrējies, varat noformēt aizdevumus ar īsziņas palīdzību. Lai saņemtu vairākus aizdevumus, Jums nebūs nepieciešams reģistrēties atkārtoti – galvenais, lai nepārkāpjot saistības, esat atmaksājis iepriekšējo aizdevumu.

Tālruņa numurs, uz kuru jāsūta aizdevuma pieteikums, kā arī īsziņā iekļaujamā informācija pie katra aizdevēja nedaudz atšķiras. Lai saņemtu SMS kredītu pie SMS Credit, pieteikums ir jāsūta uz numuru 157. Īsziņā i jāiekļauj sekojoša informācija: atslēgas vārds LVL, vēlamais aizdevuma apmērs, atmaksas termiņš un klienta parole. Piemēram, lai saņemtu 300 latu lielu aizdevumu uz 30 dienām rakstiet: LVL 300 30 parole.

Lēmumu par aizdevuma piešķiršanu SMS Credit pieņem ļoti īsā laikā un neilgi pēc tam nauda tiek ieskaitīta klienta kontā. Parasti naudu iespējams saņemt 15 minūšu laikā. SMS Credit strādā katru dienu no 7.00 līdz 24.00. Ja pieteikumu aizdevumam iesniegsiet ārpus kompānijas norādītā darba laika, to izskatīs nākamajā dienā no paša rīta.

SMS kredīti ir īstermiņa aizdevumi, kas jāatmaksā 30 dienu laikā. Tie nav piemēroti personām, kam nav pastāvīgu un pietiekami lielu ienākumu aizdevuma atmaksai.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This