SMS kredīts ikvienam

6:18 am by

SMS kredītsVēlaties saņemt ērtu un vienkārši noformējamu aizdevumu? VIA SMS kredīts, ko iespējams noformēt tikai ar īsziņu, būs lielisks risinājums ikvienam, kam nepieciešami nelieli naudas līdzekļi. Kompānijas piedāvātais SMS kredīts ir viens no visātrāk pieejamajiem aizdevumiem Latvijā, tāpēc tas ir ideāli piemērots gadījumiem, kad radušies neparedzēti izdevumi, kā arī, ja parādījusies iespēja, ko nevēlaties palaist garām.

SMS kredīts ir ātrais aizdevums, ko iespējams noformēt un saņemt tikai dažu minūšu laikā. Jums atliek tiklai nosūtīt īsziņu un jau pēc neilga brīža nauda būs Jūsu bankas kontā. Ja īsziņu nosūtīsiet VIA SMS darba laikā, tad naudu jūsu kontā ieskaitīs 15 minūšu laikā. Pieteikties kredītam var arī tad, kad kompānija nestrādā – šādā gadījumā aizdevumu Jums pārskaitīs nākamajā dienā no paša rīta. VIA SMS strādā no 8.00 līdz 22.00 darba dienās un no 10.00 līdz 20.00 sestdienās un svētdienās.

SMS kredīts ir īstermiņa aizdevums. Maksimālais tā apmaksas termiņš ir līdz 30 dienām un tā maksimālais apmērs ir līdz 300 latiem. Šis aizdevums ir piemērots dažādu nelielu izdevumu segšanai, piemēram, kāda pirkuma veikšanai vai ikdienas izdevumu segšanai. Aizdevums lieliski noder arī gadījumos, kad esat nonācis īslaicīgās finanšu grūtībās, kam nepieciešams steidzams risinājums.

VIA SMS kredīts ar īsziņas palīdzību ir pieejams:

  • Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem;
  • Personām vecumā no 20 līdz 65 gadiem;
  • Personām bez kavētiem kredītu maksājumiem un pārkāptām līgumsaistībām..

Saņemt VIA SMS kredītu ir patiešām ātri, ērti un vienkārši, jo visas nepieciešamās darbības, jūs varat veikt pat neizejot no mājām. Viss, kas Jums jādara, ir jānosūta īsziņa un to Jūs varat izdarīt no praktiski jebkuras vietas Latvijā, ja vien tur ir pieejams mobilo sakaru pārklājums.

Lai saņemtu SMS kredītu, Jums ir jābūt reģistrētam VIA SMS mājas lapā. Īsziņa ir jāsūta no tālruņa numura, kuru norādījāt, veicot reģistrāciju. Tajā ir jāiekļauj atslēgas vārds VIA, vēlamais aizdevuma apmērs un atmaksas termiņš, kā arī Jūsu klienta kods.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This