SMS kredīts ar negatīvu kredītvēsturi

8:03 am by

sms kredīts ar negatīvu kredītvēsturiVēlaties saņemt viegli noformējamu aizdevumu tikai dažu minūšu laikā, bet nezināt, vai SMS kredīts un citi līdzīga veida aizdevumi ir pieejami personām ar negatīvu kredītvēsturi? Piedāvājam Jums iespēju iepazīties ar informāciju par to, kādos gadījumos piešķir vai atsaka ātros aizdevumus, tai skaitā SMS kredītu un kur saņemt aizdevumu, ja kredītvēsture ir sabojāta.

SMS kredīts un citi ātrie aizdevumi ir visātrāk un vienkāršāk noformējamie aizdevumi Latvijā, bet tie nav pieejami ikvienam. Lai saņemtu aizdevumu personai ir jābūt Latvijas Republikas pastāvīgajam iedzīvotājam, kas atbilst sekojošiem kritērijiem:

  • Ir vismaz 20 gadus vecs;
  • Bez negatīvas kredītvēstures.

Tas nozīmē, ka SMS kredīts nav pieejams, ja personai ir sabojāta kredītvēsture. Pat ja kopš brīža, kad kredītvēsturē parādījās negatīvs ieraksts, Jūsu ienākumi un materiālā situācija ir ievērojami uzlabojusies, aizdevumu šādā gadījumā parasti atsaka. Tas skaidrojams ar to, ka aizdevumu izsniedz tikai dažu minūšu laikā un tā saņemšanai nav nepieciešams kārtot neskaitāmas formalitātes – aizdevējiem nav laika un iespēju pārliecināties par Jūsu maksātspējas uzlabošanos.

Ja vēlaties, lai SMS kredīts Jums būtu pieejams, rūpīgi pildiet visus aizdevumu nosacījumus, lai nesabojātu savu kredītvēsturi. Vienmēr veiciet maksājumus laikā un gadījumos, ja rodas problēmas veikt kādu no  maksājumiem, sazinieties ar aizdevēju pirms pienāk atmaksas datums un mēģiniet rast risinājumu, kas nesabojā kredītvēsturi.

Ja kredītvēsture ir sabojāta, nav pieejams SMS kredīts un citi ātrie aizdevumi, piemēram, interneta kredīts, tomēr tas nebūt nenozīmē, ka nav iespējams aizņemties vispār. Bankas parasti izsniedz aizdevumus arī personām, kas iepriekš nav pildījušas visus aizņemšanās nosacījumus. Šo aizdevumu noformēšana gan ir ievērojami sarežģītāka un ilgāka. Lai pierādītu bankai savu spēju aizdevumu atmaksāt, Jums vajadzēs kārtot dažādas formalitātes.

Tiesa, personām ar sliktu kredītvēsturi arī bankas nereti atsaka aizdevumus. Bieži šādiem kredītiem tiek piemēroti papildus ierobežojumi. Nereti personām, kam ir negatīva kredītvēsture, izsniedz aizdevumus ar augstākām procentu likmēm vai arī ir nepieciešams papildus nodrošinājums. Vairāk informācijas meklē šeit: https://www.smscredit.lv/

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This